Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Tutaj jest kwestia tego,czy poprawka pójdzie do wszystkich,czy tylko do tych zgłoszonych.Zaplanowane nagrania mi sie nagrywają,także na razie spoko,no ale teraz już nic się nieda zaplanować.Ciekawe jak nic z tym nie zrobią,to na jaki dekoder wymienić,bo wymiana na kolejnego evo który zaraz się zaktualizuje niema sensu...Ps,dwa lata mam evo i wszystko było ok,niewiem po co ta aktualizacja,która nie daje możliwości nagrywania.To absurd!

Edited by Max2

10 godzin temu, sebap napisał:

Dostałem aktualizację przedwczoraj. Tak czytam, czytam i... nie będę jej robił.

Nie musisz jej robić ona zrobi się sama, nie da się wyłączyć aktualizacji.

Pomogły dopiero ustawienia fabryczne, oraz usunięcie nagrań i odłączenie prądu od dekodera przy pojawieniu się wyboru języka.

Pomogły dopiero ustawienia fabryczne, oraz usunięcie nagrań i odłączenie prądu od dekodera przy pojawieniu się wyboru języka.

Oprogramowanie działa zdecydowanie płynniej czyli musieli dużo w nim grzebać może dlatego niektóre aktualizacje się sypią i wymagają powrotu do ustawień fabrycznych.

Po każdej aktualizacji powinno się fabryczne przywracać, nawet u mnie w kablówce zalecają reset do fabrycznych po aktualizacji bo dekoder może zachowywać się nie stabilnie.

Tym razem pomogło. Następnym razem powinni dołączyć "instrukcję" do aktualizacji :read::lol2:. Żeby nie Wasza pomoc dzisiaj wymieniłbym dekoder. Dzięki.

Zalecane są zawsze, jednak nie każdy klient wie że była aktualizacja, sam znam osoby które nigdy nie robiły fabrycznych a miały już kilka zmian softu.

Wystarczyła by jakaś informacja na dekoder że w razie problemów zrobić to i to.

Edited by maks27

Dodam do pisanej wcześniej odpowiedzi, może się komuś przyda. Po pierwszym resecie "wtyczkowym" nic nie pomogło, ale zrobiłem drugi pozostawiając dłużej dekoder wyłączony z prądu. Po włączeniu wszystko działa dobrze, powrócił dostęp do nagrań itp.

2 godziny temu, LWIK napisał:

Spróbuj jeszcze wyłączyć z prądu dekoder na pół godziny. Mi to pomogło.

Ja po resecie wyłączyłem dekoder na godzinę i nic nie pomogło. Nadal czekam na jakąś odpowiedz Polsatu. Na razie dowiedziałem się tyle, że " problem został zgłoszony do naszych specjalistów zajmujących się oprogramowaniem dekoderów. Udzielimy odpowiedzi po zakończeniu weryfikacji zgłoszenia. "

Obdzwoniłem punkty,i o dziwo evo aktualnie nie mają,na szczęście w jednym mają aż natto.Już wiedzieli o co chodzi...daje czas na aktualizacje do poniedziałku.Jak nie,to wymiana,niema wyjścia.Przed wymianą oczywiście aktualizacja w punkcie,ciekawe czy starczy sztuk...

Edited by Max2