Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jest kwestia tego,czy poprawka pójdzie do wszystkich,czy tylko do tych zgłoszonych.Zaplanowane nagrania mi sie nagrywają,także na razie spoko,no ale teraz już nic się nieda zaplanować.Ciekawe jak nic z tym nie zrobią,to na jaki dekoder wymienić,bo wymiana na kolejnego evo który zaraz się zaktualizuje niema sensu...Ps,dwa lata mam evo i wszystko było ok,niewiem po co ta aktualizacja,która nie daje możliwości nagrywania.To absurd!

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogły dopiero ustawienia fabryczne, oraz usunięcie nagrań i odłączenie prądu od dekodera przy pojawieniu się wyboru języka.


Oprogramowanie działa zdecydowanie płynniej czyli musieli dużo w nim grzebać może dlatego niektóre aktualizacje się sypią i wymagają powrotu do ustawień fabrycznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecane są zawsze, jednak nie każdy klient wie że była aktualizacja, sam znam osoby które nigdy nie robiły fabrycznych a miały już kilka zmian softu.

Wystarczyła by jakaś informacja na dekoder że w razie problemów zrobić to i to.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam do pisanej wcześniej odpowiedzi, może się komuś przyda. Po pierwszym resecie "wtyczkowym" nic nie pomogło, ale zrobiłem drugi pozostawiając dłużej dekoder wyłączony z prądu. Po włączeniu wszystko działa dobrze, powrócił dostęp do nagrań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LWIK napisał:

Spróbuj jeszcze wyłączyć z prądu dekoder na pół godziny. Mi to pomogło.

Ja po resecie wyłączyłem dekoder na godzinę i nic nie pomogło. Nadal czekam na jakąś odpowiedz Polsatu. Na razie dowiedziałem się tyle, że " problem został zgłoszony do naszych specjalistów zajmujących się oprogramowaniem dekoderów. Udzielimy odpowiedzi po zakończeniu weryfikacji zgłoszenia. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdzwoniłem punkty,i o dziwo evo aktualnie nie mają,na szczęście w jednym mają aż natto.Już wiedzieli o co chodzi...daje czas na aktualizacje do poniedziałku.Jak nie,to wymiana,niema wyjścia.Przed wymianą oczywiście aktualizacja w punkcie,ciekawe czy starczy sztuk...

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...