Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Posted (edited)

Czy wogóle ktoś poprawi nową wersję oprogramowania?Nie ma możliwości normalnego korzystania po aktualizacji z CP GO.

Jakakolwiek próba uruchomienia CP GO u mnie w Evobox wygląda z migotaniem obrazu menu właśnie tak,jak poniżej:

https://www.cda.pl/video/366125526

Edited by ARTIPAPK

Posted (edited)

U mnie po aktualizacji do najnowszej wersji nie mam możliwości wejścia w nagrania. Dekoder nie reaguje na przycisk PVR a z menu zniknęła zakładka Nagrania.

Edycja:

Po resecie wtyczkowym opcje te powróciły.

Edited by grzechu1991

O dziwo u mnie to weszło nawet nie wiem kiedy, ale weszło tak potulnie że niczego nie zauważyłem tylko coś mi się te niebieskie trójkąciki rzuciły w oczy, sprawdziłem jest nowa wersja i żadnych problemów- CPGO chodzi, nagrania dostępne, jest ok. i całe szczęście.

Widocznie te problemy jakie niektórych dosięgły to dekodery może miały jakieś felerne procesory czy coś tym stylu.

13 godzin temu, grzechu1991 napisał:

U mnie po aktualizacji do najnowszej wersji nie mam możliwości wejścia w nagrania. Dekoder nie reaguje na przycisk PVR a z menu zniknęła zakładka Nagrania.

Edycja:

Po resecie wtyczkowym opcje te powróciły.

U mnie nie pomógł reset wtyczkowy. Nie mogę nagrywać ani nie mam dostępu do nagranych przez siebie treści :(

• Sad 1

Co do migotania zakładek w menu CP GO,to reset wtyczkowy nie pomógł.Nadal ta dolegliwość występuje.Chyba będzie trzeba spróbować ustawień fabrycznych.Jeżeli to nie pomoże,to czekanie na kolejną aktualizację za najbliższe kilka lat,to może naprawi ten defekt.

Dostępna jest nowa aktualizacja :D pierwszy raz dekoder aktualizuje się „na moich oczach” ciekawe co mi się zepsuje :D

A tak w ogóle ta aktualizacja coś wprowadza czy tylko wszystko psuje?;d

• Haha 1

Po aktualizacji do 3.1.1 brak funkcji nagrywania, pauzowania, przewijania i dostępu do nagrań.

Problem zgłoszony do ICOK.  Odpowiedź biura obsługi: 

"Prosimy o przywrócenie ustawień fabrycznych dekodera bez opcji usuwania danych z dysku, a następnie po uruchomieniu dekodera odłączenie go z prądu i ponownie podłączenie. Powinna pojawić się opcja Nagrania w Menu. "

U mnie pomogło. Życzę powodzenia.

Dzisiaj zainstalowana aktualizacja i jak na razie brak problemu z funkcjami PVR.

u mnie wszystko działa normalnie tylko chciałbym zobaczyć listę zmian bo narazie widzę tylko większe menu i tyle.....

Czy powrót do ustawień fabrycznych kasuje listę ułożonych kolejności kanałów? Bo jak kasuje to ja dziękuje za taką aktualizacje.

25 minut temu, Jerzykowski napisał:

Czy powrót do ustawień fabrycznych kasuje listę ułożonych kolejności kanałów? Bo jak kasuje to ja dziękuje za taką aktualizacje.

Po ponownym uruchomieniu wejdź w "kanały tv" i wybierz "ulubione". U mnie kolejność się nie zmieniła. 

U mnie już po aktualizacji. Jest wersja 3.1.1  Obyło się bez przywracania do ustawień fabrycznych.

Mój chyba sam łyknął nowy soft, i jeszcze jest spokojny 🤗😉 Może to dlatego że mój dekoder, nie jest podłączony do neta. 🤔😉

Działa jakby płynniej ale menu jest zbyt duże do tego wywalili zielony pasek przy snr innych zmian nie widzę.

Co mam zrobić żeby wróciła zakładka nagrania???

To nie żarty, jak ktoś wie niech pomoże. Przywróciłem fabryczne, zrobiłem reset wtyczkowy i... nagrań nie widzę. a ktoś pomysł?

6 godzin temu, ziutekp1 napisał:

Po aktualizacji do 3.1.1 brak funkcji nagrywania, pauzowania, przewijania i dostępu do nagrań.

Problem zgłoszony do ICOK.  Odpowiedź biura obsługi: 

"Prosimy o przywrócenie ustawień fabrycznych dekodera bez opcji usuwania danych z dysku, a następnie po uruchomieniu dekodera odłączenie go z prądu i ponownie podłączenie. Powinna pojawić się opcja Nagrania w Menu. "

U mnie pomogło. Życzę powodzenia.

U mnie niestety nie pomogło. Jakieś inne propozycje oprócz wymiany dekodera?

U mnie też nie pomogło???

Jestem cierpliwy :-( poczekam do jutra i powtórzę:jupi:. dam znać.

14 minut temu, flarry8 napisał:

U mnie niestety nie pomogło. Jakieś inne propozycje oprócz wymiany dekodera?

Nie ma innych, jak resety nie pomagają to trzeba wymienić. Może jak połowa abonentów zacznie wymieniać dekodery to zmądrzeją i zaczną papraki lepiej robić te softy.

Zanim dostałem odpowiedź biura obsługi, robiłem wielokrotnie resety wtyczkowe - nie pomagało.

Dzisiaj zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych (wg wskazówki) a następnie - zaraz po uruchomieniu dekodera - gdy pojawiła się plansza wyboru języka, wyjąłem wtyczkę na kilka minut. Po uruchomieniu przeprowadziłem konfigurację (język, sieć itp), następnie wszedłem w menu a tam pojawiła się zakładka "nagrania".

Dostałem aktualizację przedwczoraj. Tak czytam, czytam i... nie będę jej robił.

Zrobiłem tak jak kolega wyżej napisał.  Przywrócenie ustawień . Pierwsze uruchomienie i przy pierwszym ekranie reset wtyczkowy, i pomogło.

Posted (edited)

Niestety u mnie nie pomogło,zadzwoniłem do boku,konsultant jak usłyszał o co biega,przełaczyl do działu technicznego,mają wysłać kolejną aktualizacje,dekodera nie wymieniać,tylko uzbroić się w ciepliwość.Dzwońcie i zgłaszajcie.

Edited by Max2

Posted (edited)
Godzinę temu, Max2 napisał:

Niestety u mnie nie pomogło,zadzwoniłem do boku,konsultant jak usłyszał o co biega,przełaczyl do działu technicznego,mają wysłać kolejną aktualizacje,dekodera nie wymieniać,tylko uzbroić się w ciepliwość.Dzwońcie i zgłaszajcie.

Ciekawe ile trzeba będzie czekać. Ja już próbowałem kilka razy resetu wtyczkowego i przywracania ustawień fabrycznych, ale bez rezultatu. Nadal nie mam PVR, pauzowania, przewijania ... Super soft ...

Zgłosiłem jakieś 5 godzin temu i nadal czekam na jakąś odpowiedź. Myślę, że mają sporo pracy ;)

Edited by kajot

Posted (edited)
4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Działa jakby płynniej ale menu jest zbyt duże dl
O tego wywalili zielony pasek przy snr innych zmian nie widzę.

Faktycznie pasek SNR usunięty. 🧐 Co do płynności to też mi się wydaje, że działa szybciej 👍🙂

@Edit: W informacjach o sygnale (SNR itd.) dodano jeszcze wgląd aktualnie używanej częstotliwości Unicable.

Edited by wlodar123