Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.07.2019 o 18:38, mmatek87 napisał:

Sformatowałem dysk i nie pomogło, ale następnie odłączyłem dekoder na minute od zasilania i teraz już wszystko działa(ciekawe jak długo :D).
Dzięki

Pozdrawiam

Mam podobny problem po aktualizacji do 3.1.1. tzn. przycisk na pilocie PVR i nagrywanie nie odpowiadają, ale mogę za pauzować. Reset do domyślnych zrobiłem i dekoder z prądu na 1 minutę. Czy ktoś ma podobny problem po aktualce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ViPKiNG napisał:

Mam podobny problem po aktualizacji do 3.1.1. tzn. przycisk na pilocie PVR i nagrywanie nie odpowiadają, ale mogę za pauzować. Reset do domyślnych zrobiłem i dekoder z prądu na 1 minutę. Czy ktoś ma podobny problem po aktualce.

Jeśli reset wtyczkowy i ustawienia domyślne nie pomagają to tylko wymiana dekodera w punkcie, przez telefon to nic nie załatwisz, a aktualizacji nie cofniesz możesz co najwyżej resetować do skutku może w końcu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jerzykowski napisał:

A co wy widzicie spektakularnego w tym przewijaniu 8x ? Mi jakoś tego nie brakuje. 

x4 jest za wolne a x16 znowu za szybkie,żeby zatrzymać we właściwym miejscu,prędkość x8 byłaby optymalna. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jerzykowski napisał:

A co wy widzicie spektakularnego w tym przewijaniu 8x ? Mi jakoś tego nie brakuje. 

Może spektakularnego nic w tym nie ma i nie powinno być, bo to powinna być norma, tym bardziej, że abonenci tego chcą. Tutaj chyba dobrego znaczenia nabiera właśnie powiedzenie "Klient nasz Pan" a nie jego zlewanie i traktowanie z góry. Powiedzenie to należy traktować nie, że klient to bezwzględny król i wie wszystko lepiej, ale taki, który ma być traktowany PODMIOTOWO a nie przedmiotowo.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej wkurza brak pilota zdalnego  z poziomu iPhone po wifi i zdalnego zlecania nagrań...... zakładka jest chęci były na chęciach się skończyło.........

Wszystkie urządzenia mam sterowane z telefonu po wifi...... TV amplituner Apple TV ps4 tylko evobox nie..........

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatniej aktualizacji także nie działa pauza i nie mogę wejść w nagrania. Reset nie pomógł. Wydaje mi się, że to jakiś błąd zw z aktualizacją oprogramowania, gdyż wcześniej wszystko działało bez zarzutu.

I jeszcze brak sygnału na niektórych kanałach.

Edytowane przez flarry8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji nowego oprogramowania,gdy wejdę w opcję CP GO,to obraz z szatą graficzną zakładek zaczyna błyskać jak stroboskop biały-czarny,biały-czarny.I tak non stop,że nie można wybrać jakiegokolwiek materiału do odtworzenia.Czy tak ma to działać po aktualizacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OlafS napisał:

Krótko mówiąc aktualizacja spier:censored: na maxa, mam nadzieję że mnie jej przesłać nie zdążą a tych co już "uszczęśliwili" przeproszą i spowodują powrót do poprzedniej wersji.

No ja czekam na jakieś oficjalne info, co dalej z tym faktem zrobić. Czy już ostatecznie się tego nie wróci i trzeba wymienić dekoder czy tylko sformatować dysk, ale na razie się wstrzymuje bo szkoda nagrań.

Ale czuje się jak jakiś beta tester tej aktualizacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Wejdź w menu ustawienia,następnie w obraz i dźwięk i ustaw dźwięk na stereo,oraz hdmi przełącz na włącz.

Zrobiłem to co napisałeś ale mi nic nie pomogło , przed aktualizacją było wszystko w porządku i było ustawienie na przestrzenny dźwięk. Włączyć nie mogę ale jak ręcznie załączę , wyłącza się. Automatycznie telewizor startuje ale bez soundbara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...