Jump to content
Misiek.

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

A co wy widzicie spektakularnego w tym przewijaniu 8x ? Mi jakoś tego nie brakuje. 

• Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

W dniu 4.07.2019 o 18:38, mmatek87 napisał:

Sformatowałem dysk i nie pomogło, ale następnie odłączyłem dekoder na minute od zasilania i teraz już wszystko działa(ciekawe jak długo :D).
Dzięki

Pozdrawiam

Mam podobny problem po aktualizacji do 3.1.1. tzn. przycisk na pilocie PVR i nagrywanie nie odpowiadają, ale mogę za pauzować. Reset do domyślnych zrobiłem i dekoder z prądu na 1 minutę. Czy ktoś ma podobny problem po aktualce.

Z dzwiękiem na usb pewnie nic już nie zmienią,AAC i E-AC3 trzeba dalej konwertować do mp3 lub AC3. Co za padaka...

2 godziny temu, ViPKiNG napisał:

Mam podobny problem po aktualizacji do 3.1.1. tzn. przycisk na pilocie PVR i nagrywanie nie odpowiadają, ale mogę za pauzować. Reset do domyślnych zrobiłem i dekoder z prądu na 1 minutę. Czy ktoś ma podobny problem po aktualce.

Jeśli reset wtyczkowy i ustawienia domyślne nie pomagają to tylko wymiana dekodera w punkcie, przez telefon to nic nie załatwisz, a aktualizacji nie cofniesz możesz co najwyżej resetować do skutku może w końcu się uda.

6 godzin temu, Jerzykowski napisał:

A co wy widzicie spektakularnego w tym przewijaniu 8x ? Mi jakoś tego nie brakuje. 

x4 jest za wolne a x16 znowu za szybkie,żeby zatrzymać we właściwym miejscu,prędkość x8 byłaby optymalna. 

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

x4 jest za wolne a x16 znowu za szybkie,żeby zatrzymać we właściwym miejscu,prędkość x8 byłaby optymalna. 
Dokładnie tak czasem ciężko trafić w zakończenie reklam. :)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

• Haha 2
  • Upvote 1

19 godzin temu, Jerzykowski napisał:

Może spektakularnego nic w tym nie ma i nie powinno być, bo to powinna być norma, tym bardziej, że abonenci tego chcą. Tutaj chyba dobrego znaczenia nabiera właśnie powiedzenie "Klient nasz Pan" a nie jego zlewanie i traktowanie z góry. Powiedzenie to należy traktować nie, że klient to bezwzględny król i wie wszystko lepiej, ale taki, który ma być traktowany PODMIOTOWO a nie przedmiotowo.

• Thanks 1
  • Upvote 1

a mnie najbardziej wkurza brak pilota zdalnego  z poziomu iPhone po wifi i zdalnego zlecania nagrań...... zakładka jest chęci były na chęciach się skończyło.........

Wszystkie urządzenia mam sterowane z telefonu po wifi...... TV amplituner Apple TV ps4 tylko evobox nie..........

• Upvote 1

Z tym pilotem i zdalnym nagrywaniem to śmieszne, że udostępniono to w sofcie pewnie już z rok temu, a nadal to nie działa.

Posted (edited)

U mnie po ostatniej aktualizacji także nie działa pauza i nie mogę wejść w nagrania. Reset nie pomógł. Wydaje mi się, że to jakiś błąd zw z aktualizacją oprogramowania, gdyż wcześniej wszystko działało bez zarzutu.

I jeszcze brak sygnału na niektórych kanałach.

Edited by flarry8
  • Sad 3

.U mnie po tej ostatniej aktualizacji przestało działać sterowanie głośnością dźwięku telewizora. Do fabrycznych nie przywracałem, bo mi szkoda nagrań, a reset wtyczkowy nic nie daje.

Po aktualizacji nowego oprogramowania,gdy wejdę w opcję CP GO,to obraz z szatą graficzną zakładek zaczyna błyskać jak stroboskop biały-czarny,biały-czarny.I tak non stop,że nie można wybrać jakiegokolwiek materiału do odtworzenia.Czy tak ma to działać po aktualizacji?

Krótko mówiąc aktualizacja spier:censored: na maxa, mam nadzieję że mnie jej przesłać nie zdążą a tych co już "uszczęśliwili" przeproszą i spowodują powrót do poprzedniej wersji.

2 godziny temu, OlafS napisał:

Krótko mówiąc aktualizacja spier:censored: na maxa, mam nadzieję że mnie jej przesłać nie zdążą a tych co już "uszczęśliwili" przeproszą i spowodują powrót do poprzedniej wersji.

No ja czekam na jakieś oficjalne info, co dalej z tym faktem zrobić. Czy już ostatecznie się tego nie wróci i trzeba wymienić dekoder czy tylko sformatować dysk, ale na razie się wstrzymuje bo szkoda nagrań.

Ale czuje się jak jakiś beta tester tej aktualizacji :/

• Haha 1

Możesz przywrócić ustawienia domyślne bez formatowania dysku. Wybierasz opcję nie formatuj dysku i tyle. @ViPKiNG

2 godziny temu, xut2zs napisał:

Możesz przywrócić ustawienia domyślne bez formatowania dysku. Wybierasz opcję nie formatuj dysku i tyle. @ViPKiNG

Niestety to nic nie daje.

Zauważyłem też, że mimo połączenia z internetem dekoder po aktualizacji nie pobiera logotypów kanałów.

Po aktualizacji Soundbar Sony ht800 nie startuje razem z Evoboxem, też nie można regulować głośności  pilotem od dekodera.

Wejdź w menu ustawienia,następnie w obraz i dźwięk i ustaw dźwięk na stereo,oraz hdmi przełącz na włącz.

U mnie po aktualizacji działa jak i przed. W każdym bądź razie nic nie s[beep]yła.

To się ciesz, jak mam dostać g***o nie aktualizację po której bedą same problemy to wolę jej nie dostawać wcale.

• Upvote 3

22 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Wejdź w menu ustawienia,następnie w obraz i dźwięk i ustaw dźwięk na stereo,oraz hdmi przełącz na włącz.

Zrobiłem to co napisałeś ale mi nic nie pomogło , przed aktualizacją było wszystko w porządku i było ustawienie na przestrzenny dźwięk. Włączyć nie mogę ale jak ręcznie załączę , wyłącza się. Automatycznie telewizor startuje ale bez soundbara.