Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder do wymiany? Od ponad 3 lat działał bez zarzutu i teraz jak go włącze to za każdym razem taki błąd. Próbowałem robić to co jest napisane na ekranie ale nie pomogło. Nie da się przywrócić ustawien fabrycznych bo po chwili pojawia się ten czerwony ekran. Jakiś pomysł?

1Y56YAv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś wie kiedy multiroom będzie aktywny w Evoboxsie? Dekoder jest super ale to już kolejny dekoder który będzie musiał iść na wymianę z powodu błędu karty 02. Praktycznie już przy każdej przekładce karty mam ten błąd i muszę wachlować kartą aby zniknął. Wymiana dekodera też mi nie na rękę ze względu na nagrania. Z dekoderem dodatkowym mam ten sam problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka multiroom jest w Evobox już od dłuższego czasu podświetlona na szaro(nieaktywna).Chyba mieli w planach wdrożenie tego,lecz raczej nie zanosi się na to,aby dalej coś z tym zrobili.Tak samo z opcją MOBILNY PILOT i ZDALNE NAGRYWANIE. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Davvvi napisał:

Panowie czy ktoś wie kiedy multiroom będzie aktywny w Evoboxsie? Dekoder jest super ale to już kolejny dekoder który będzie musiał iść na wymianę z powodu błędu karty 02. Praktycznie już przy każdej przekładce karty mam ten błąd i muszę wachlować kartą aby zniknął. Wymiana dekodera też mi nie na rękę ze względu na nagrania. Z dekoderem dodatkowym mam ten sam problem. 

Ta zakładka dotyczy zapewne MR sieciowego, kiedy dekoderem dodatkowym w usłudze Multiroom jest Evobox Lite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Vsat napisał:

Ta zakładka dotyczy zapewne MR sieciowego, kiedy dekoderem dodatkowym w usłudze Multiroom jest Evobox Lite.

Nie do końca tak jest, bo jak przedłużałem umowę to nie mogłem wziąść Evoboxa Lite jako dekoder dodatkowy, a chciałem.  Poza tym dekodery z serii HD także mają zakładkę Multiroom która też jest nie aktywna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam problem z evoboxem ... zepsuł się chyba...

Przy włączaniu od kilku dni pojawiał się komunikat : "dysk pełny" 

W sumie nie miałem nic znaczącego w nagraniach to postanowiłem sformatować dysk z poziomu dekodera - po formacie dekoder już się nie włącza.

 

przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat o aktualizacji oprogramowania , ale po 2-3 minutach prób download'u nic się nie dzieje i jest jest info " błąd pobierania..., etc."

 

stąd pytanie : dekoder się ucegilił/zepsuł ?  Jak to w ogóle możliwe ?

Druga sprawa : za dekoder co miesiąc płacę koszt wynajmu ( chyba złotówkę) : jak wygląda sprawa reklamacji w takim przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, oliho napisał:

Cześć!

Mam problem z evoboxem ... zepsuł się chyba...

Przy włączaniu od kilku dni pojawiał się komunikat : "dysk pełny" 

W sumie nie miałem nic znaczącego w nagraniach to postanowiłem sformatować dysk z poziomu dekodera - po formacie dekoder już się nie włącza.

 

przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat o aktualizacji oprogramowania , ale po 2-3 minutach prób download'u nic się nie dzieje i jest jest info " błąd pobierania..., etc."

 

stąd pytanie : dekoder się ucegilił/zepsuł ?  Jak to w ogóle możliwe ?

Druga sprawa : za dekoder co miesiąc płacę koszt wynajmu ( chyba złotówkę) : jak wygląda sprawa reklamacji w takim przypadku ?

Zanieś kompletny z zasilaczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa pytanka. Oglądam sobie tv na żywo, robię pauzę na długi czas. Wracam, odpalam. W jaki sposób mogę sprawdzić ile minut do tyłu jestem względem emisji na żywo? Niby pokazuje na tym poziomym pasku w którym miejscu jestem, ale nie ma czasu, można się tylko domyślać. 

Czasem zdarza się, że pauza sama się "zwalnia", gdy zastopuję w trakcie ogladania nagrany material, też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, luket napisał:

Niby pokazuje na tym poziomym pasku w którym miejscu jestem, ale nie ma czasu, można się tylko domyślać. 

Nie ma podanego czasu,który upłynął

 

3 godziny temu, luket napisał:

Czasem zdarza się, że pauza sama się "zwalnia", gdy zastopuję w trakcie ogladania nagrany material, też tak macie?

Skoro robisz takie długie postoje(a maksymalny to 3 godz.) to może łatwiej będzie ci uruchomić nagrywanie :?: wtedy i czas będziesz miał podany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Posiadam od tygodnia dekoder EvoBox PVR z Cyfrowego Polsatu i chciałbym "spiąć"ze sobą cały sprzęt jaki posiadam, aby wszystko sprawnie działało. Wybaczcie, ale jestem laikiem w tych tematach i proszę o wyrozumiałość i porady. 

Posiadam:

Dekoder EVOBOX PVR Cyfrowy Polsat
Telewizor Samsung UE50HU6900
Soundbar Samsung HW-J355
Projektor Optoma ML330

Chciałbym aby dźwięk z TV jak i z projektora był na soundbarze. Gdzie mam powpinać HDMI oraz kabel audio optyczny? Proszę o szczegółowy opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W projektorze mam złącze  Audio Out 3.5mm s/pdif  a w soundbarze s/pdif ale takie inne niż jack. Są takie kable optyczne? Coś takiego jak toslink-3,5mm opti? Rozumiem, że projektor też muszę podłączyć do dekodera kablem HDMI? I będę musiał przekładać HDMI między tv a projektorem aby oglądać programy na tv lub na projektorze? Bo w dekoderze jest tylko jedno HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w projektorze masz audio out to podłącz odwrotnie niż na poprzedniej grafice - tv z soundbarem optycznym, a projektor AUX]. Jeśli zamierzasz oglądać z dekodera na projektorze to pozostaje przekładać kabel HDMI lub kupić splitter HDMI ( np. https://hollex.pl/rozdzielacz-hdmi-1x2-4kx2k-p-791.html ) W zależności od budżetu splitterów jest mnóstwo, nawet możesz sterować pilotem na które wyjście na być kierowany sygnał.

Spojrzałem teraz na twój projektor. Najprościej kup taki kabel i sprawę z audio masz rozwiązaną.

 

 

 

 

 

19c347b3e52aae9f4a22fbd2184e6aa6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...