Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, OlafS napisał:

Nie przerażaj się, sa u niektórych pewne problemiki(ja też czasami mam),ale wierz mi -to zaj.... dekoder, nawet jak czasami mu wtyczkę będziesz musiał wyjąć(a może i nie) to uwierz że warto, to że czytasz o jakichś problemach to skutek problemów pojedynczych sztuk i ci to opisują, ci co problemów nie maja nie piszą bo po prostu jest tak jak być powinno a użytkowników Evoboxa są już grube tysiące ludzi.

Bierz śmiało.

 

Setki tysięcy :)

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arczi1280 napisał:

Zastanawiam się nad zmianą platformy myślałem o Evobox, ale jak czytam te wszystkie wpisy to jestem trochę przerażony. Często przewija się temat restartu, braku epg, naprawdę jest tak źle z tym dekoderem? 

Też się zastanawiam nad zmianą na ten dekoder pożyczyłem w ramach testu na 2 dni od znajomych i u mnie był efekt WOW, a często nagrywam celem przewijania reklam i skasowania.

Godzinę temu, arczi1280 napisał:

 

 

Godzinę temu, arczi1280 napisał:

 

 

Godzinę temu, arczi1280 napisał:

 

 

Godzinę temu, arczi1280 napisał:

 

 

Godzinę temu, arczi1280 napisał:

 

 

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat można się naprawdę zniechęcić podczas gdy ten dekoder jest rzeczywiście rewelacyjny. Jeśli ktoś na niego narzeka to ciekawe co by napisał o badziewnym wifibox+ od konkurencji. NC+ powinna chyba dopłacać klientowi za jego użytkowanie.

 

Przy Evoboxie różnicę robi też rodzaj posiadanego konwertera.Musi być to Unicable aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sorek21 napisał:

1.Czytając ten temat można się naprawdę zniechęcić podczas gdy ten dekoder jest rzeczywiście rewelacyjny.

 

2.Przy Evoboxie różnicę robi też rodzaj posiadanego konwertera.Musi być to Unicable aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

1.Bo jak jest wszytko ok to przyjmuje się za normę i nikt o tym nie pisze a na forum trafiają tylko problemy i stąd wygląda jakby dekoder był totalnym bublem.

2.Dokładnie- bez unicable to trochę lepsza wersja HD XXXX- powiedzmy nawet że znacznie lepsza ;)

21 minut temu, sebap napisał:

Od strony technicznej nic do niego nie mam ale menu ma zakręcone jak słoik na zimę.

Bez przesady- co prawda jest bardzo rozbudowane, ale również niezwykle intuicyjne z dokładnymi podpowiedziami i przez to bardzo proste(jak dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sebap napisał:

Od strony technicznej nic do niego nie mam ale menu ma zakręcone jak słoik na zimę.

 

Jak menu Ewoboxa jest złe to , co powiesz o ultraboxie 4K, tam dopiero idzie dostać pier...ca. Pilot od niego powinien być stosowany jako narzędzie tortur dla skazańców. W porównaniu do ultraboxa , bardzo miło wspominam Ewoboxa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sorek21 napisał:

Czytając ten temat można się naprawdę zniechęcić podczas gdy ten dekoder jest rzeczywiście rewelacyjny. Jeśli ktoś na niego narzeka to ciekawe co by napisał o badziewnym wifibox+ od konkurencji. NC+ powinna chyba dopłacać klientowi za jego użytkowanie.

 

Przy Evoboxie różnicę robi też rodzaj posiadanego konwertera.Musi być to Unicable aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Można też w pełni wykorzystać możliwości przy użyciu Multiswitcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że streaming adaptacyjny (zapewne z DRM) był jeszcze w czymś kodowany...

Jeśli PVR odtwarza HBO GO i Cyfrowy Polsat Go to i z tym da radę.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to (chyba) czekamy:) byle nie tylko dla klientów Orange/Netii/Plusa, tak jak to napisał @bugmenot ?

Dokładnie. Taki catchup to streaming jak każdy inny IMO. No i byle dźwięk był lepszy niż na HBO GO i CP GO w EVO PVR ??

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomarzyć o darmowych drinkach to nie grzech :-)

Ps.A tak z czystej ciekawości,to ciekaw jestem czy planowana jest jakaś aktualizacja oprogramowania z poprawkami np.braku dźwięku poprzez usb na filmach z pendrive i kilku innych zakamarkach w menu tego Evoboxa co do stabilności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce niczego za darmo, opcja IPTV w innych dekoderach mogła by być np. dodatkowo płatna jak VOD, myśle że sporo osób chciała by mieć w Evobox PVR tą samą opcję oglądania o kilka dni wstecz telewizji przez internet jak w Evobox IP.  Po za tym, takie dodatki podwyższają jakość produktu i atrakcyjność oferty. Dodanie kanałów IPTV których nie ma przez SAT np. TVP3 regionalne i inne była by strzałem w dziesiątkę tak samo jak eksport/import list ulubionych na pendrive czy przeglądarkę internetową,   youtube, netflix, sklep play, itd. lub chociaż część z nich.

Kiedyś NC+ to wprowadzi lub inny operator to wszyscy będą mieli , ale myśle że lepiej być pierwszym niz ostatnim. Wymagania użytkowników i abonentów cały czas  zmieniają się i rosną, a nowości mało w tej branży, więc jest jeszcze kilka ciekawych  pomysłów podanych na tacy, które są warte do wprowadzenia w przyszłości.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...