Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reset fabryczny raz na tydzień.Super rozwiązanie :D

Jako ciekawostkę podam, że użytkowany turbodekoder od chwili wymiany w maju 2017 ani razu nie był resetowany do ustawień fabrycznych. Natomiast "mydelniczka" pracuje bez resetów od grudnia 2016.

Producent softu ten sam,więc albo graphyne nie dopracowali jak carbo albo to idzie kiepskim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim egzemplarzu odkąd go mam,to ani razu resetu nie robiłem. Jak tylko pojawił się w ofercie to z rok później go nabyłem,listę ulubioną sobie ustawiłem i tak hula do tej pory.Sporadycznie może ze dwa,trzy razy były tylko problemy z epg.Niech tylko odtwarzanie poprawią z usb z tym dźwiękiem i listę radia internetowego niech zaktualizują i będzie ok.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

 i listę radia internetowego niech zaktualizują i będzie ok.

No tutaj, to już jest coraz mniej. Od roku jak posiadam Evo, to z 10 jak nie więcej stacji mi ubyło. A przez ten rok, to chyba tylko "Pogodę" i "Wnet" dodali.:D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2019 o 18:15, Paweł 68 napisał:

Pamiętacie o tym ,  że powrót do ustawień fabrycznych czyni cuda.

Może to głupie pytanie ale czy przywrócenie ustawień fabrycznych kasuje liste ulubionych?

W dniu 9.03.2019 o 20:38, OlafS napisał:

Co ty wciskasz :?: kartę to ty możesz nawet co dzień przekładać- tylko po co, ale jak ją wsadzisz w jakimś pewnym czasie do drugiego deka to on zostaje odkodowany na określony czas- najczęściej na 2 tygodnie

A to przepraszam, nie wiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem Evoboxa i pytanie - na wszelkich video promocyjnych, bądź Waszych, na pasku informacyjnym jest logo kanału, u mnie ich brak, czy one się pojawią, czy mam coś nie tak? Dekoder podłączony jednym przewodem antenowym, podłączony do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje plusy i minusy.Ten akurat model dekodera ma znacznie więcej udogodnień niż pozostałe dekodery operatora. Wszystko zależy od oczekiwań użytkownika. Jeden chce na przykład mieć możliwość nagrywania, zaś drugiemu użytkownikowi może to zwisać i chce tylko wcisnąć przycisk na pilocie i oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, arczi1280 napisał:

Zastanawiam się nad zmianą platformy myślałem o Evobox, ale jak czytam te wszystkie wpisy to jestem trochę przerażony. Często przewija się temat restartu, braku epg, naprawdę jest tak źle z tym dekoderem? 

Nie przerażaj się, sa u niektórych pewne problemiki(ja też czasami mam),ale wierz mi -to zaj.... dekoder, nawet jak czasami mu wtyczkę będziesz musiał wyjąć(a może i nie) to uwierz że warto, to że czytasz o jakichś problemach to skutek problemów pojedynczych sztuk i ci to opisują, ci co problemów nie maja nie piszą bo po prostu jest tak jak być powinno a użytkowników Evoboxa są już grube tysiące ludzi.

Bierz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...