Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Antena --> Konfiguracja masz mieć Liczba podłączonych wejść SAT: 1, DiSEqC SAT1 - DiSEqC włączone i porty odpowiednio. Ale jest ryzyko, że nie zadziała bez przywracania ustawień fabrycznych - może musisz go zresetować, na początkowej instalacji ustawić najpierw na port B samego Hot Bird-a i dopiero później jak się zainstaluje - dodać Astrę w konfiguracji. No i z zastrzeżeniem, że mając tylko 1 sygnał jak zauważa @swojadroga - ograniczysz możliwości dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzjnie się wyraziłem moja wina. Jest podpiety jeden kabel pod sat1. Na tym samym kablu na porcie Lnb1 jest astra, na Lnb2 jest hotbird. I mimo takiego właśnie wpisania ustawienia w diseqc w cyfrowym polsascie tzn. port A Astra 19.2, port B hotbird 13e  pokazuje brak sygnału. 

 

Zacznij od prostego ustawienia, czyli tylko przypisz port A do satelity Hot Bird 13E i sprawdź czy jest sygnał.

Jeśli brak sygnału przypisz port B. Astrę pozostaw nieustawioną.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady i cierpliwość. Niestety nawet przy próbie prostego ustawienia tylko Hotbirda na porcie B pokazuje brak sygnału. Przywracałem wcześniej ustawienia fabryczne, ustawiałem po kolei Hotbirda na każdym porcie w disequ dalej 0% i siły i jakości. Kabel jest na pewno w porządku, bo na tym samym kablu jak pisałem wcześniej nc+ chodzi łapiąc i hotbirda i astrę... 

Ograniczenia możliwosci dekodera przy takim podpięciu to pikuś ;) jak się go tylko uda na tym uruchomić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie zadaję pytanie jeśli nie to proszę o przeniesienie mojego do prawidłowego tematu ale mam pytanie czy jest możliwość zrobienia aby jak leci jakiś serial czy film na HBO GO był pokazywany czas serialu czy filmu na wyświetlaczu dekodera EVOBOX PVR chodzi mi o to żeby zrobić tak samo jak jest w aplikacji Cyfrowy Polsat GO?

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest to konieczne. Kabel od złotego złącza w konwerterze bezpośrednio do złącza antenowego w dekoderze i będzie działać.

Przy podłączeniu z konwerterem TWIN - 1 kanał oglądasz, drugi nagrywasz.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie dotyczace nagran: otoz mialem nagrane kilka odcinkow serialu "Strazacy". Po kilku dniach skasowalem. Jakie bylo moje zdziwienie, gdy weszlem w opcje dekodera "nagrania", a tam sa odcinki serialu, ktore zlikwidiwalem opcja "usun". Gdzie jest problem? Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość nagrywania w tym dekoderze programu od okreslonego momentu, np: ogladam na jednym kanale mecz, w połowie drugiej połowy zaczyna sie film na innym kanale który chcę że tak powiem obejrzeć na żywo, Jak ustawić nagrywanie, aby nagrało mi te powiedzmy ostatnie 20 minut meczu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, żeby zmusić ten dekoder do nagrania całego programu, od początku do końca? Niezależnie którą opcję wybiorę to i tak końcówka jest nie nagrana.

Może da się jakoś ustawić, żeby nagrywało 10 minut przed i po zakończenia danego programu?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku. Następnym razem sytuacje pomyłkowe należy zgłaszać do moderacji poprzez zgłoszenie swojego postu, a nie pisać o tym w samym poście. W związku z tym poprawiono też post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...