Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ewoboxa mam od kilku godzin i dołączona do niego instrukcja obsługi, mówiąc delikatnie jest "bardzo oszczędna". Czy ktoś z forumowiczów, mógłby podać kolejność kroków postępowania, żebym mógł korzystać z odbioru z tych dwóch satelitów. Bardzo dziękuje za podanie wskazówek.

https://youtu.be/31_WUPvLo2o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić, czy w czasie oglądania nagrania po wciśnięciu EPG wyświetla Wam się lista kanałów wg. kolejności operatora czy ulubionej? U mnie właśnie tak jest i jest to trochę uciążliwe jeśli używa się listy ulubione. Na LIVE jest wszystko ok i EPG wyświetla kolejność listy ulubione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić, czy w czasie oglądania nagrania po wciśnięciu EPG wyświetla Wam się lista kanałów wg. kolejności operatora czy ulubionej? U mnie właśnie tak jest i jest to trochę uciążliwe jeśli używa się listy ulubione. Na LIVE jest wszystko ok i EPG wyświetla kolejność listy ulubione.

W czasie oglądania nagrania po wciśnięciu EPG wyświetla się lista operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo miałem problem z kartą. Pojawił się komunikat :"Brak karty w dekoderze. Sprawdź instalację karty w dekoderze". Wyjęcie i ponowne włożenie karty nic nie dało. Odłączyłem więc dekoder z prądu. Jednak teraz występuje problem z jego uruchomieniem. Pojawia się duży napis "Graphyne", lampka na dekoderze świeci się w kolorze zielonym. Po chwili wyskakuje jakaś aktualizacja. Jednak podczas niej występuje błąd wstrajania tunera, błąd pobierania itp., po czym znowu pojawia się napis "Graphyne" i tak w kółko. Ktoś wie, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem, czy ten problem był zgłoszony, ale jak oglądam jakiś program nagrany na EVOBOX PVR to zacina się wyświetlacz dekodera. Chodzi o to, że np. jakiś program leci 46 minut to na wyświetlaczu dekodera jest cały czas te 46 minut, a nie idzie od początku, czyli od 1 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa może na wprowadzenie powiększania i przesuwania okna poglądu PiP w dekoderze EVOBOX PVR? Bo jak ogląda się jakiś tam kanał i włączy się pogląd to czasami jest tak w tym miejscu, co jest ten pogląd to przeszkadza oglądaniu jakiegoś tam kanału, dlatego moim zdaniem było by super, aby zostało wprowadzone, żeby można powiększać i przesuwać okno poglądu PiP.


P.S. jeśli ktoś o tym pisał to przepraszam.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...