Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieliście kiedyś tak, że przestała Wam działać regulacja głośności przez CEC? Zauważyłem też, że kiedy nie działa zmiana głośności to nie działa też wyłączenie z automatu telewizora. Dziwi mnie ten stan, bo ani w dekoderze nic się nie zmieniło (soft) ani w telewizorze i nagle wczoraj przestało działać...

 

Problem został zidentyfikowany, a jego rozwiązanie będzie w najbliższej aktualizacji oprogramowania. Będzie to obejście błędów w oprogramowaniu TV Sony i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dekoder Evobox PVR. Mam problem z połączeniem Wi-Fi. Pomoże ktoś z konfiguracją adresu IP, maski, bramy? Jak to wpisać? Bo nie mogę się połączyć z moją siecią. Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Barti
Poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bomba - pozytywna informacja. Planowana jest jakaś spora aktualizacja czy mały update? O termin nie pytam nawet, bo różnie może być.

 

Oprogramowanie Evobox cały czas jest rozwijane. Każda kolejna wersja oprogramowania oprócz fix bugów będzie zawierać również nowe funkcje.

Nie pytajcie kiedy i jakie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość, aby Evobox odtwarzał cały folder z muzyką, czy to z dysku pendriva lub serwera DLNA?. 

Nie wiem, czy jest taka opcja i jak ją włączyć. Obecnie mogę..., muszę włączać każdą kolejną piosenkę osobno, inaczej leci ciągle ta sama. Takie rozwiązanie jest bez sensu i do niczego się ta opcja nie nadaje.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej liczę na listę nagrań w postaci listy, a nie kafelków. :( I nie piszcie, że jest dostępna przy odtwarzaniu nagrania pod przyciskiem OK, bo to niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość, aby Evobox odtwarzał cały folder z muzyką, czy to z dysku pendriva lub serwera DLNA?. 

Nie wiem, czy jest taka opcja i jak ją włączyć. Obecnie mogę..., muszę włączać każdą kolejną piosenkę osobno, inaczej leci ciągle ta sama. Takie rozwiązanie jest bez sensu i do niczego się ta opcja nie nadaje.

 

Użyj opcji dostępnych podczas odwtarzania muzyki pod przyciskiem pilota OPCJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support Team

Dzięki za info. Ale czy ta opcja działa? Wchodzę w te ustawienia, wybieram różne kombinacje "kolejności" "losowo" i nic to nie zmienia, ciągle leci ta sama piosenka w koło. Poproszę o jakieś ustawienia, żeby zadziałało. Muzyka leci obecnie z podłączonego dysku twardego do wejścia USB.  

PS.

Dekoder się zwiesił i zrestartował utwory zaczęły lecieć po kolei.  

Edytowane przez kris1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na wrzesień jest planowany nowy dekoder 4K + jeden kanał w 4K od nc+. Ciekawe, co na to CP z Evoboksem?

 

A co ma być? Jak będzie trzeba to CP też wprowadzi tuner z 4K.

Evobox podąża inną drogą i myśl przewodnia jest inna. Więcej plusów z funkcjonalności SCR, niż 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support Team

Dzięki za info. Ale czy ta opcja działa? Wchodzę w te ustawienia, wybieram różne kombinacje "kolejności" "losowo" i nic to nie zmienia, ciągle leci ta sama piosenka w koło. Poproszę o jakieś ustawienia, żeby zadziałało. Muzyka leci obecnie z podłączonego dysku twardego do wejścia USB.  

PS.

Dekoder się zwiesił i zrestartował utwory zaczęły lecieć po kolei.  

 

Naciśnij przycisk OPCJE na pilocie. Z menu wybierz POWTARZAJ = POWTARZAJ WSZYSTKIE.

Podczas odtwarzania utworu naciskając OK upewnij się, że aktualnie wybrany folder zawiera więcej, niż jeden plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458, czy jest szansa, aby w najbliższej aktualizacji oprogramowania EVOBOX PVR wprowadzić wyszukiwarkę do radia internetowego?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od zawsze miałem włączona regulacje głośności w tv pilotem od evoboxa (cec). Niedawno zakupiłem soundbar samsunga który jest podłączony do tv Sony kablem optycznym. Wyłączanie włączanie tv działa nadal, ale nie mogę pilotem sterować głośnością , co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaw dźwięk w Evoboxie z przestrzennego na stereo i będzie działać(sygnał nadal pójdzie po optyku),niestety coś za coś :/ choć uważam że to głupie (może ktoś wyjaśni czemu to tak)

Ja przerzucam na przestrzenny tylko na naprawdę efektowne filmy bo wtedy kino domowe może pokazać swoje prawdziwe "ja" ;)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaw dźwięk w Evoboxie z przestrzennego na stereo i będzie działać(sygnał nadal pójdzie po optyku),niestety coś za coś :/ choć uważam że to głupie (może ktoś wyjaśni czemu to tak)

Ja przerzucam na przestrzenny tylko na naprawdę efektowne filmy bo wtedy kino domowe może pokazać swoje prawdziwe "ja" ;)

Niestety przestawiłem na stereo nadal nie mogę regulować głośnością wyskakuje tylko komunikat "Głośność tv jest stała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeczytasz ten wpis, przewiń stronę ku samej górze i wpisz w prawym górnym rogu w polu wyszukiwarki "głośny dysk" lub "hałas" i poczytaj opinie już wcześniej tutaj piszących i związane z tym licytacje komu chodzi głośniej lub ciszej. 

Dysk w dekoderze, jak i sam dekoder należą do tych cichych jeśli wszystko jest sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...