Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sprawdziłem nagrania i w jednym przypadku na czerwono podświetla mi się komunikat dosłownie brzmiący tak: "nagrany w 91 % z powodu BRAKU ZASOBÓW" o co chodzi może ktoś mi wytłumaczy. Przy czym chcę zaznaczyć, że mam na dysku 55 % wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał uruchomiony to FOX TV.W antenie zamontowany konwerter unicable z zestawu CP. Evobox podpięty pod złote złącze. Pod pozostałe złącza dekodery multiroom.Antena podpięta do gniazda sat 1.W Evobox w menu instalacji także z listy wybrany konwerter jak w zestawie.Jak jestem na TVP seriale lub FOX, to mogę mieć podgląd. Zaś już gdy oglądam inny kanał z listy,to już brak podglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał uruchomiony to FOX TV.W antenie zamontowany konwerter unicable z zestawu CP. Evobox podpięty pod złote złącze. Pod pozostałe złącza dekodery multiroom.Antena podpięta do gniazda sat 1.W Evobox w menu instalacji także z listy wybrany konwerter jak w zestawie.Jak jestem na TVP seriale lub FOX, to mogę mieć podgląd. Zaś już gdy oglądam inny kanał z listy,to już brak podglądu.

 

Nie ma żadnego problemu z PIP. Kolejne posty na temat nieistniejącego problemu trafią do kosza. Zobacz jak działa PIP.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zXEjxf5mWQk

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem nagrania i w jednym przypadku na czerwono podświetla mi się komunikat dosłownie brzmiący tak: "nagrany w 91 % z powodu BRAKU ZASOBÓW" o co chodzi może ktoś mi wytłumaczy. Przy czym chcę zaznaczyć, że mam na dysku 55 % wolnego miejsca.

Problem powtarza się dalej, nagrane dwa kolejne filmy i ten sam komunikat :(

 

Edit: mieliście coś takiego, czy tylko ja mam taki problem ?

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odtwarzaniem napisów z dysku usb.

 

Dekoder niby powinien czytać napisy w formatach srt i txt a u mnie w przypadku napisów w formacie txt, po uruchomieniu odtwarzania i wejściu w Opcje nie ma w ogóle pozycji Napisy.

 

Natomiast w przypadku napisów w formacie srt pozycja Napisy w Opcjach jest, ale po wybraniu napisy pojawiają się na 1-2 sekundy po czym znikają.

Nazwy pliku video i napisów są takie same.

 

Wersja softu oczywiście 2.0.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odtwarzaniem napisów z dysku usb.

 

Dekoder niby powinien czytać napisy w formatach srt i txt a u mnie w przypadku napisów w formacie txt, po uruchomieniu odtwarzania i wejściu w Opcje nie ma w ogóle pozycji Napisy.

 

Natomiast w przypadku napisów w formacie srt pozycja Napisy w Opcjach jest, ale po wybraniu napisy pojawiają się na 1-2 sekundy po czym znikają.

Nazwy pliku video i napisów są takie same.

 

Wersja softu oczywiście 2.0.2

 

Problem znany, będzie poprawiony w kolejnej wersji softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

support458

Powiedz mój drogi ;) czy Unicable II działa już ? Można testować i odpłać na tunerze?

Czy na invertoo single można odpalać wszystkie częstotliwości UB EN50607, UniCable II, 32 kanały ?

https://satsklep.pl/pl/p/Konwerter-Unicable-II-,-5278-Inverto/15672

 

Nie dogrzebałem się w temacie informacji wrrrr

Edytowane przez Fotodetektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa już (można testować), ale Evobox PVR ma inny zestaw częstotliwości - nie 32, a 24 + 1 zapasowa (i jest tak celowo). Konwertery jak i switche muszą być odpowiednio zaprogramowane, masz tam link opisany jako "Dane konfiguracyjne DCSS - Evobox Cyfrowy Polsat". Dodatkowo zastrzegam, że Evobox PVR rezerwuje 8 częstotliwości UB z tego (a nie wszystkie) w zależności które ustawienie zostanie wskazane w menu. Kolejne 8 jest np. do drugiego Evoboxa w instalacji. I z tego co wiem aktualnie nie zwiększa to limitu ilości nagrań itp. Ew. @support458 mnie poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice dzisiaj wymienili dekoder Sagemcom ESI-88 na EvoBox PVR w ramach przedłużenia umowy. Mam pytanie odnośnie tworzenia listy ulubionych. Mianowicie, czy po dodaniu kanału na tę listę istnieje możliwość jego przesuwania? Bardzo będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...