Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko dobrze śmiga tylko dwa razy przy przełączeniu na inny kanał cytując Jerzego Sthura "ciemność widzę ciemność" dosłownie czarny ekran. Po przełączeniu na kolejny i powrót kanał odbierał normalnie. Jeszcze jedno, gdy w nocy wyłączę evo pilotem w stan czuwania dekoder sam po jakimś czasie przełącza się w stan uśpienia i razi po oczach zegar. Jasność wyświetlacza ustawiona oczywiście na niską. Można by tę jasność obniżyć jeszcze o 50 % ?

Ja też przyłączam się do tej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+/Turbo nie było problemu z traceniem kilku słów przy pauzie.

W Evobox jak trafiam na pauzę w czasie dialogu to klikam przewijanie wstecz i dopiero klawisz odtwarzaj.

 

Wystarczyłoby przy kliknięciu play w trakcie pauzy zacząć odtwarzać dźwięk sprzed chwili a jak 'dogoni' obraz to uruchomić obraz.

Ten sam problem był w 1.7.5 i jest teraz w 1.9.3.

 

PS Ale wreszcie nie ma czkawki w nagraniach i pauzie... Funkcje szukaj podobne dla nagrań są i działają. Więc dużą poprawę widać.

Edytowane przez Darek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie do Was. Czy ma ktoś tak, że jak włączy obojętnie jaki film w VOD to na samym początku jest taki chwilowy trzask? Jest to strasznie irytujące, szczególnie w nocy i nie wiem, czy to coś z dekoderem, czy jak? Myślałem, że aktualizacja to naprawi, ale niestety nic się nie zmieniło.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z nagrywaniem serii, np. cały sezon serialu. Problem polega na tym, że dekoder nagrywa czasem ten sam odcinek dwa razy, np. jeden we wtorek, a drugi w piątek. Czasem zdarza się tez, że nagrywa już obejrzane i usunięte odcinki . Np. HBO Ray Donovan .

Czy są jakieś ustawienia, które by usunęły ten problem. :wink:

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, funkcja jest do poprawy.

Ja bym jeszcze dodał, iż funkcja Znajdź podobne także nie działa prawidłowo. Otóż kiedy wchodzę w nagrania i dam Znajdź podobne, to nic nie znajduje, natomiast to samo wyszukiwanie z poziomu epg już daje wynik. Funkcja wyszukiwania z poziomu nagrań działa prawidłowo w dekoderach nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwaj to nie będzie powtórek.

 

Dajcie nam dysk minimum 10 TB, a nie będzie potrzeby usuwania :D. A tak na poważnie, to przy 500 GB wystarczy nagrywać 3-4 seriale + 2-3 filmy w tygodniu i miejsce ucieka bardzo szybko. Nie da się nie usuwać nagrań.

 

Często zdarza się też tak, że aktualny sezon jakiegoś serialu leci na innym kanale, acz z opóźnieniem 20-30 odcinkowym. Wtedy też nagrywa te starsze odcinki, a moim zdaniem nie powinno.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwaj to nie będzie powtórek.

Sęk w tym że przy nagrywaniu premierowego odcinka on występuje w dwóch "osobach" :/

 

Funkcja "znajdź podobne " jest wspaniała ,dostaje ponad 1000 wyników,np. serial Kości 1571 wyników.Funkcja do poprawy.

No to można cały basen zupy na takiej ilości ugotować :mrgreen:

ale poważnie to faktycznie ta funkcja tych podobieństw widzi więcej niż nawet można sobie wyobrazić :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz czarny, nie wyświetla nr kanałów, przy użyciu pilota dioda mruga, wyłącznie z kontaktu nic nie dało, chyba czeka mnie wymiana dekodera....i znowu nagrania idą się.......... :/

U mnie pomógł reset całkowity z usunięciem danych od dwóch tygodni bez problemów ;-) szkoda tylko skasowanych filmów

Tak, korzystaj z opcji NAGRAJ SEZON.

Właśnie z tej opcji korzystam . Na dzień obecny jeśli nie poprawią tej opcji to pozostaje chyba zaznaczać pojedynczo odcinki na kanałach gdzie są powtórki typu HBO HBO2 HBO3   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...