Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nasuwa się pytanie, czy nie będzie konieczności kupowania usług powiązanych- tzn. chcesz EvoBox to kupisz, ALE obowiązkowo z internetem CP. Możliwe, że to co przeleci przez Evoboxa nie będzie liczyć się do pakietu internetowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

na początku chciałem wszystkich serdecznie powitać, jestem nowym już prawie abonentem Cyfrowego Polsatu. Obecnie jeszcze nc+ ale to już kwestia  kilku dni. Czekam do wejścia tego nowego dekodera i jak będzie w przystępnej cenie to go biorę i przechodzę do polsatu.

Byłem dzisiaj w punkcie obsługi i zapytałem o ten dekoder ( ulotki już są w punktach ) - o przewidywaną datę wejścia i o ewentualne ceny tych dekoderów. Jednak gość zrobił wielkie oczy na widok tej ulotki ( powiedział tylko " ŁADNY " ) i nic więcej. Sprawdzał w systemie czy ma możliwość zamówienia już tych dekoderów oraz ewentualnych zmiankach na jego temat, ale nic, zupełna jeszcze cisza .... Trzeba niestety czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać bardziej doświadczonych użytkowników różnych dekoderów, jakie widzą duże i małe plusy w ujawnionej specyfikacji w porównaniu do poprzedników tego dekodera nie tylko od CP, ale także od konkurencji? Ewentualnie jakie wstępnie minusy? Chodzi mi o wyłącznie suche fakty bez "gdybologii".
 
Oczywiście przeczytałem cały temat i ten artykuł wraz z komentarzami pod nim: https://satkurier.pl/news/123589/cyfrowy-polsat-nowy-dekoder-evobox-pvr-akt.html

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętych wypowiedzi.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę napisać, że jak ktoś ma zamiar przedłużać umowę lub zmienić operatora , to warto poczekać jeszcze te kilka dni.

Dekoder wspiera wstecznie wszystkie typy instalacji antenowych, ale bez postępu nie ma bonusów, .Aby mieć pełny fan (nie tylko z nagrywania) niezbędne jest źródło sygnału bardziej elastyczne niż zwykły sygnał z lnb legacy.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak reasumując może to być kolejny dekoder który będzie uczył nas sztuki cierpliwości i samoopanowania chodź nie zdziwił bym się także jak by też ten dekoder zasłużył na dobre zdanie ;) Moje zdanie jest takie puki nie testowaliśmy tego dekodera, sam Bóg tylko wie co to będzie za maszyna :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie od jutra dekodery EvoBox PVR ujrzą światło dzienne. A na pewno między 11 a 15 stycznia. Czy ktoś tu z grona będzie posiadał ten dekoder ? Jeżeli tak to prosiłbym o dodanie paru fotek z samego menu itp. Chodzi mi o to jak będzie wyglądało oprogramowanie. Bo póki co to nie wiadomo czy będzie w style Carbo ( jak w nc+) czy Graphyde ( nowoczesne ) czy po prostu w stylu Cyfrowego Polsatu. Oby jutro się wszystko wyjaśniło. Tak samo aby się wyjaśniło w końcu czy pozostałe dekodery produkcji CPT dostaną ową aktualizacje czy nie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mogą być rozczarowani tym dekoderem. ADB jest tylko do podniesienia rangi i w jakiś sposób dorównania nc+. Damy Wam lepszy sprzęt evobox od dekoderów nc+ a wrzeczywistości.. skrzynka CPT z okrojonym softem i możliwością nagrywania do trzech programów jednocześnie oraz HBO GO. Jeśli mówimy już o konkretnym sprzęcie to podstawą jest dysk 1TB.. jeżeli ma być takim cudem techniki z tyloma możliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak! jeśli już gdzieś ma występować arcydzieło sztuki satelitarnej to tylko w w nc+, każda inna platforma dostanie co najwyżej wersję okrojoną bo mogło by to obniżyć prestiż tej jedynej słusznej.

[beep]enie banialuków.

 

Ja mam dysk 320 i w poprzednim dekoderze co najmniej 1/3 nagrań nigdy nie obejrzałem bo nie było kiedy,z dysku 500 (nagranego na ful) to jeszcze gorzej może wyglądać a 1T !? bez jaj.chyba że jako powszedni wejdzie standard Ultra HD,ale... do tego czasu to nawet pięćsetka nie dociągnie-mój poprzednik wytrzymał 4,5 roku

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdż czy występuje tam dekoder z takim dyskiem.A dysk 500 to wcale nie jest tak dużo chyba że ktoś zaraz usuwa nagrania.

A po co archiwizować coś na dysku. Wystarczy mała awaria dekodera czy dysku i wszystko idzie w niebyt. Ja mam dysk 320 i jest w zupełności wystarczający. Po oglądnięciu nagrań po prostu je kasuje. Do archiwizacji ważnych rzeczy stosuje płyty DVD.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...