Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywowałeś jakiś dodatkowy pakiet ostatnio ? U mnie w module po aktywacji dodatkowego pakietu ,gubi kartę co pewien czas.Wyświetla się błąd 08.Pomaga ponowienie uprawnień przez ICOK albo wyciągnięcie modułu i włożenie z powrotem do tunera.Dopóki nie aktywowałem tego pakietu ,wszystko było w porządku. Sprawdzę wkrótce po dezaktywacji co się będzie działo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problem z dekoderem.Otóż po wyłączeniu z pilota na dekoderze,na wyświetlaczu zegar jest wyświetlany przez ok.minutę,po czym gaśnie całkowicie.Nic nie wyświetla na panelu przednim oprócz białej diody.Jeżeli na pilocie wcisnę przycisk power,to dekoder uruchamia się tak jak po resecie wtyczkowym,tj.gaśnie biała dioda,pojawiają się cztery kreski,pojawia się zielona dioda,następnie ekran powitalny adb na ekranie tv.Trwa to ok.2-3 minut.Czyżby się coś z dekoderem zwaliło?Czy może w ustawieniach?

Każdorazowo wyłączenie,a następnie włączenie z pilota powtarza ten proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xut2zs napisał:

@ARTIPAPKJakie masz ustawienia energi ? Monitorowanie czy czuwanie ? Masz Wł.automatyczne wyłączanie ?

 

W dekoderach Evobox są dostępne dwa tryby oszczędzania energii: SZYBKI START i CZUWANIE.

Opis różnic znajduje się w menu wyboru trybu.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy są tu osoby które zapełniły dysk w 100 procentach ? Pytam bo przy 28 proc. Wolnego dysku nie nagrał mi się materiał z powodu braku zasobów.  Czy winą może być to że mam instalację jednoantenową i nie nagrany materiał zaczynał się o tej samej godzinie co  inny kończący też o tej godzinie ale z innego transpondera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, xut2zs napisał:

Czy są tu osoby które zapełniły dysk w 100 procentach ?

Ja dwa dni temu miałem 3% wolnego, komunikaty o możliwości nienagrania wyświetlał chyba od 20% wolnego,ale nagrywał wszystko co zaplanowane, wczoraj trochę usunąłem i mam kilkanaście wolnych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u Was wygląda sprawa z HBO na dekoderze? Od początku wszystko było ok, wznawianie po przerwaniu działało, wchodziłem w historię, w moje HBO, były pozycje które oglądałem. Od jakiegoś czasu przerwanych filmów nie proponuje wznowienia od miejsca zatrzymania, trzeba przewijać samemu. W historii nie ma nic, w moim HBO nie ma nic, czyli żadnych dodanych ulubionych nie ma. Na komórce oczywiście są.
Evobox wczoraj resetowałem do ustawień fabrycznych bez kasowania danych i nic się nie zmieniło. To normalne teraz na tym dekoderze, czy tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 12:03, BizzareX napisał:

@xut2zs Mój zaczyna się bulwersować, jak wolne miejsce spada poniżej 10%.?

 

W moim przypadku przy 10% raz mi czegoś nie nagrał, dlatego teraz staram się nie schodzić do tego pułapu :D 

@Darek80 Posiadam instalację Unicable (1 przewodową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 12:03, BizzareX napisał:

Mój zaczyna się bulwersować, jak wolne miejsce spada poniżej 10%.?

10% to ja chyba miałem maksymalnie zapełniony dysk.:grin: Odkąd korzystam ze streamingu (Netfilx, Player, Ipla itp.) to mało co już nagrywam na dysk Evoboxa. Mnie tylko cały czas denerwuje brak niektórych stacji radiowych w usłudze radia internetowego. Niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się nad powrotem do konkurencji. Może tam jest ciekawiej jeśli chodzi o radio.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karle2 napisał:

Czy w ogóle poprawią dźwięk na HBO GO

wątpię, za długo to to już trawa, kilka osób pisało na forum, że zgłaszali sprawę i w CP i w HBO i jedni zwalają na drugich, ja osobiście oglądam przez smart tv i tam nawet dolby digital 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, djclassic napisał:

Niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się nad powrotem do konkurencji. Może tam jest ciekawiej jeśli chodzi o radio.

Jak dla ciebie najważniejszy w dekoderze jest dostęp do jakichś tam stacji radiowych to po co ci nawet dekoder konkurencji? mało masz źródeł dostępu do stacji nawet z całego świata :?: argument do zmiany platformy dosłownie z duDy wzięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, djclassic napisał:

Mnie tylko cały czas denerwuje brak niektórych stacji radiowych w usłudze radia internetowego. Niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się nad powrotem do konkurencji. Może tam jest ciekawiej jeśli chodzi o radio.

A to to zapewne o duDzie Maryni:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...