Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

A jak mam pytanie odnoście nowego softu który poprawiał funkcjonalność DD+ ( kanały 4fun). Mianowicie przed nowym softem dźwięk działał przez mój Amplituner ( denon avr-1910) wyświetlała się tylko informacja że niepoprawny format dźwięku na TV ale na Amplitunerze odpał się dźwięk zapalała się niebieska ikonka która o tym informowała. ( w poprzednich wersjach softu też działało) co się zmieniło w sofcie że teraz nie wykrywa dźwięku DD+??  ktoś ma może podobny problem??

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest E-AC3, sprawdzałem teraz ;)

@jakublesniewicz jeśli puszczasz na kino domowe, przełącz dźwięk w ustawieniach Evoboxa na przestrzenny (mimo, że w 4fun.tv przestrzenny nie jest, nie o to chodzi), bo inaczej (przy ustawieniu stereo) na wyjściu dostaniesz zdekodowany PCM. Ew. jeśli nie o to chodzi, to musisz doprecyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 14:04, przemek napisał:

Dzień dobry.

Szanowni Państwo, chciałbym prosić o interwencję w sprawie odbioru niekodowanego kanału niekodowanego TBN Polska z nowego transpondera Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E), tp. 80 (12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) na dekoderze Evobox. Kanał wyszukuje się bez problemów, ale jest czarny obraz, podobnie jak przy innych kanałach z tej częstotliwości.
Siła sygnału 66%, jakość sygnału 100%.
Nowe parametry sprawdzałem na HD 2000 i tak wszystko działa bez problemu. Dodam tylko, że TBN Polska prawidłowo odbiera na Evoboxie ze starego transpondera.
Pozdrawiam.

Podobnie jest z paczką CGTNHD , Euronews HD, France 24 HD. Niby sygnał jest a ekran czarny, PIDy na 0. Natomiast na HD5500s wszystko działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączony do internetu przez Ethernet mam tak:

 

9fb76b5c954f60e46676c0524c1f313f.jpg
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 12:54, support458 napisał:

Część materiałów już teraz jest w 1080p, np. seriale Polsatu.

Proszę o konkretny tytuł bo seriale z tego roku są wyłącznie w 720p. Ewentualnie jak to zmienić by było 1080p?

Oczywiście chodzi o VOD.

Edytowane przez bigi1966
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko do użytkowników Evo PVR. Dzisiaj dekoder chodził od rana,ale kiedy za kolejnym razem go odpaliłem, to na czarnym ekranie wyświetlała się informacja: brak zainstalowanych kanałów, i coś tam antena itd...Nie mogłem wejść w żadną opcję. Po wyłączeniu z prądu, i ponownym włączeniu, pojawił się normalny obraz i lista wszystkich kanałów, ale całkowicie zniknęła moja lista ulubionych kanałów. Ustawiłem listę ulubionych od nowa, teraz dekoder chodzi normalnie, ale nie mam pojęcia co to mogło być, i czy się nie powtórzy wkrótce. Czy ktoś z was spotkał się z taką niespodzianką? Dziękuję za wszelkie pomocne opinie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wie ktoś, czemu dekoder Evobox po wyłączeniu sam zmienia w ustawieniach dźwięk z stereo na przestrzenny? 

Posiadamy ten dekoder jakieś 2 lata i nigdy nie było takiego problemu, a jest to uciążliwe, bo na przestrzennym nie ma dźwięku (TV nie obsługuje) i trzeba za każdym razem wchodzić w ustawienia i zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BizzareX Nastąpiła jakaś totalna zwiecha, czemu- to trudno wyczuć,zgłupiał kompletnie i w desperacji wrócił do pierwotnych ustawień, jak się powtórzy to moim zdaniem może być problem z dyskiem i wtedy raczej do wymiany.

 

@dammy Coś nowego bo chyba tu nikt o czymś takim nie wspominał,chyba że bardzo dawno, może przywróć mu ustawienia i przestanie zmieniać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...