Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

@Pawel 68 W dekoderze Evobox EPG jest aktualizowane na 7 dni (9 dni przy podłączeniu do Internetu). Proszę o zgłoszenie tej sytuacji poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Mam podpięty poprzez Wi-Fi i nigdy nie miałem dłużej niż 7 dni.

 

4 godziny temu, bolero napisał:

Chyba nie będzie tej opcji w czwartek gdy EPG będzie puste. :o

Wybierasz datę czas i kanał. EPG nie ma z tym nic wspólnego.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte zaczepki.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sporadycznie może się zdarzyć że program będzie na ponad 7 dni na nielicznych kanałach. Tak mi się wydaje. Ale chyba nie w najbliższym czasie...

Jakoś masakrycznie długo trwa ta usterka z EPG.

 

Godzinę temu, xut2zs napisał:

Wybierasz datę czas i kanał. EPG nie ma z tym nic wspólnego.

No nie wiem... Ja nie mam takiej opcji. Nagraj według czasu jest dopiero jak wybiorę konkretny program z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomeksp napisał:

Witam serdecznie.

 

Jeśli na forum pojawia się specjalista z CP, to ja mam zupełnie inny problem z dekoderem Evobox.

 

Telewizor mam podpięty do amplitunera (Denon), a do amplitunera dekoder i Chromecast.

Jeśli wszystko jest wyłączone i uruchomię dekoder, wtedy wszystko się włączy i działa bez problemu.

Jednak jeśli podczas oglądania przełączę się na Chromecasta i chwilę coś na nim pooglądam, to po powrocie do oglądania Polsatu co chwilę mam miganie czarnego ekranu (ciężko mi opisać en efekt - tak jakbym na ułamek sekundy wyciągnął HDMI ze złącza). Miganie powtarza się co kilkanaście sekund i dopiero wyłączenie całości i włączenie rozwiązuje problem.

Wcześniej miałem dekoder nc+, problemu takiego nie było.

Będę wdzięczny za jakieś sugestie.

Pzdr.

Tomek

Witam. Nasze urządzenia nie wspierają Chromecast.

 

Godzinę temu, xut2zs napisał:

Wybierasz datę czas i kanał. Epg nie ma z tym nic wspólnego.

Udostępnione EPG zależne jest również od producenta kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paweł 68 napisał:

Drogi Specjalisto bylo zgłoszenie przez ICOK ,pozostało bez odzewu. Brak EPG występuje u kilku znajomych, oraz jest sygnalizowane na forach od paru  dni. 

W tym przypadku proszę, napisz do mnie wiadomość prywatną.

 

11 minut temu, bolero napisał:

Dołączam się do prośby.

Proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Evoboxa od samego początku, podłączony do internetu od samego początku - nigdy nie było EPG na 9 dni. W najlepszym wypadku było na 7 dni. Dziury i braki w EPG były i są od zawsze i CP się tym zbytnio nie przejmuje. 

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie zapisać zgłoszenia. Tak jak już wyżej wspominaliśmy, opisz swoją sytuację poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolero - nie masz racji. Da się dodać nagranie ręcznie, służy do tego opcja "Nagraj według czasu" jak napisał @Credens, jest też w menu podręcznym (przycisk w prawo w trakcie oglądania). Można dodać rezerwację także dla serwisów bez EPG.

 

Co do samej awarii to zgodnie z moją wiedzą operator już nad tym pracuje. Nie dotyczy to konkretnego dekodera - tak samo EPG urywa się u mnie w czwartek na 6:00 na testowym HD 6000 i na Evobox HD. Nie mam wystarczającej ilości sprzętu ani czasu teraz, żeby to badać, ale wygląda to bardziej na awarię "globalną" na wszystkich dekoderach CP. Nie stwierdzę tego jednoznacznie.

 

Przy aktualizacji programu TV u mnie pod napisem po prawej jest słabo widoczny inny komunikat, tak wygląda po podkręceniu kolorów:

67737.jpg

 

Ale uwaga - nie powinno to doprowadzić do całkowitego zniknięcia danych, bo wszystkie dekodery są w stanie pobierać dane ze strumienia DVB. W najgorszym przypadku powinno w teorii zostać 24h do przodu albo chociaż teraz/następny. Ale może nie trzeba będzie się przekonywać, czy ta opcja ratunkowa zadziała. Sugeruję dodatkowo kontakt z infolinią operatora - to jest prawidłowy kanał zgłaszania problemów (tylko nie teraz oczywiście - jest 0:30 w nocy :) )

 

AKTUALIZACJA 4:45

Problem z EPG wydaje się być rozwiązany, Evobox PVR i Evobox HD pobrały mi teraz kompletne dane (8 dni - od teraz do przyszłego czwartku do 6:00).

 

67738.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...