Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

59 minut temu, _Artek_ napisał:

Napisałem że to najlepszy dekoder operatorski full hd na rynku....słowo klucz „operatorski”

Słowo klucz jest nieistotne.Chodziło mi bardziej o : typ tak ma że czasem się zawiesza i resetuje. Jak można resetujące się bez przyczyny pudełko nazwać najlepszym "operatorskim" słowo klucz :D dekoderem.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wyjaśnione czytać ze zrozumieniem miałem ustawiony tryb oszczędzania energii na czuwanie i po każdym włączeniu dekodera pojawiał się ekran powitalny ADB Gryphone i napis trwa uruchamianie dekodera proszę czekać. 

Problem rozwiązany temat zamknięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze krótko bo pisanie sprawia mi trudność. 

Użytkuje mi się go świetnie, czuje duży przeskok technologiczny. Wszystko działa sprawnie bez żadnych zwiech, nagrywanie działa bardzo dobrze, jakość kanałów jest dużo lepsza w porównaniu do mojego poprzedniego HD 5000. Wszystko dopracowane, bardzo duża funkcjonalność szeroka i dopracowana. 

Zgodzę się z tym że to najlepszy sprzęt do odbioru kanałów HD w Polsce. 

Mam tylko jedno zastrzeżenie nie każda stacja radiowo internetowa działa wywala jakiś błąd. 

Tez tak macie.? 

Przelaczanie kanałów odbywa się szybko, na Pius logotypy szerokie opcje nagrywania edycji list oraz EPG. 

Jeszcze jeden minus to to że EPG jest tylko na 4 dni, a słyszałem że po podłączeniu do internetu będzie na 7 dni. 

Jednym zdaniem najlepszy dekoder jaki miałem do tej pory. 

Śmiało mogę stwierdzić że to urządzenie klasy premium pomijam fakt że brak w nim 4K.

?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 20:27, arczi1280 napisał:

Czy u was też epg jest do środy tylko? 

Utrudnienia nadal występują?

16 godzin temu, Mati06 napisał:

Napisze krótko bo pisanie sprawia mi trudność. 

Użytkuje mi się go świetnie, czuje duży przeskok technologiczny. Wszystko działa sprawnie bez żadnych zwiech, nagrywanie działa bardzo dobrze, jakość kanałów jest dużo lepsza w porównaniu do mojego poprzedniego HD 5000. Wszystko dopracowane, bardzo duża funkcjonalność szeroka i dopracowana. 

Zgodzę się z tym że to najlepszy sprzęt do odbioru kanałów HD w Polsce. 

Mam tylko jedno zastrzeżenie nie każda stacja radiowo internetowa działa wywala jakiś błąd. 

Tez tak macie.? 

Przelaczanie kanałów odbywa się szybko, na Pius logotypy szerokie opcje nagrywania edycji list oraz EPG. 

Jeszcze jeden minus to to że EPG jest tylko na 4 dni, a słyszałem że po podłączeniu do internetu będzie na 7 dni. 

Jednym zdaniem najlepszy dekoder jaki miałem do tej pory. 

Śmiało mogę stwierdzić że to urządzenie klasy premium pomijam fakt że brak w nim 4K.

?

Witam.  Proszę o podanie błędu, który się pojawia i informację, jakiej stacji dotyczą niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Utrudnienia nadal występują?

Witam.  Proszę o podanie błędu, który się pojawia i informację, jakiej stacji dotyczą niedogodności.

Tak EPG jest jak narazie tylko na 5 dni. 

Kodu błędu nie pamiętam ale dotyczy to stacji RMF disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał:

Tak EPG jest jak narazie tylko na 5 dni. 

Kodu błędu nie pamiętam ale dotyczy to stacji RMF disco polo.

Proszę o wysłanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp z opisem sprawy. Następnie podaj mi numer karty do dekodera w wiadomości prywatnej w celu przyspieszenia realizacji. 

2 godziny temu, pat1234 napisał:

Kod 505

 

 Jeśli u Ciebie występuje również sytuacja dotycząca błędu, proszę o wykonanie powyższej czynności. 

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wytrzymuję już z tą durną mozaiką i najchętniej wyłączyłbym wifi w dekoderze aby kafelki zniknęły, ale używam multiroomu i wtedy przestaną mi się autoryzować dekodery, macie jakąś radę jak rozłączyć dekodery od internetu jednocześnie zostawiając połączenie dekoderów między sobą? Myślałem może o zmianie adresów DNS w ustawieniach dekodera? Dzięki!

 

Polsat mi odpisał że jak chcę wyłączyć mozaikę to żebym kliknął guzik wstecz na pilocie. ?

Edytowane przez KamilKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciał odłączać net ze względu na mozaje ale EPG będzie mniej dni. Z reszty w tym dekoderze opartej na necie nie korzystam. Nie mam czasu bo za dużo reklam jest i człowiek traci dużo życia. Pozostaje nagrywać i przewijać to najlepsza opcja do reklam bo w x64 to jeszcze da się je oglądać. I życie staje się lepsze ...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...