Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też pisałem gdzie się dało, na fejsie, na ICOK. Albo zbywają albo piszą, że się nie da. Ja nie odpuszczam...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowiłem w ICOK pytanie w nowym wątku i dostałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że nowa wersja oprogramowania wraz z aplikacją "Mozaika" została wysłana na wszystkie dekodery i nie przewidujemy możliwości jej wyłączenia pojedynczym użytkownikom. Mamy nadzieję, że z czasem przypadnie Panu do gustu i dzięki temu będzie mógł Pan w łatwiejszy sposób korzystać także z innych usług dostępnych na dekoderze niż tylko telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by mogło przypaść do gustu jakby działało poprawnie, a tu na razie jest coś nie teges chyba. Dzisiaj pojawiły się kafelki, jakieś HBO GO, CP GO i Eleven Sports. Po chwili dwa pierwsze zniknęły, natomiast jak klikam Eleven to włącza się radio, żeby było śmieszniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marchelmza

Jaki przymus? Jakie kajdany? Jeśli nie odpowiada Ci dekoder Evobox PVR to możesz go sobie wymienić na inny model albo jeszcze lepiej: kupić sobie swój własny super-hiper "wypasiony" tuner, a od Cyfrowego Polsatu wziąć tylko moduł CAM i za jego pomocą korzystać z oferty tej platformy. To tyle w tym temacie. :read:

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiada mi taka polityka średniowiecza. Wciskanie na siłę podczas trwania umowy. Brałem sprzęt na umowę. Soft wypuszczają coraz to gorszy. Teraz jeszcze reklamy na starcie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marchelmza

Rozumiem cię. Też mi się takie działanie Cyfrowego Polsatu bardzo nie podoba. :wacko:

Człowiek podpisuje umowę, płaci tej platformie abonament, a zmuszany jest jeszcze do oglądania jakichś "wewnętrznych" reklam wyświetlanych dodatkowo przez ich dekoder dedykowany. :crazy:

Chwała Bogu, że Cyfrowy Polsat oferuje również moduły CAM, dzięki czemu ja na szczęście nie mam tego typu problemów. ;)

Ja z pewnością nigdy nie będę korzystał z jakichkolwiek dekoderów dedykowanych Cyfrowego Polsatu, chociaż akurat i tak Evobox PVR wydaje się być najlepszym i najbardziej zaawansowanym modelem spośród obecnie oferowanych dekoderów przez platformę Cyfrowy Polsat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Barti napisał:

@marchelmza

Jaki przymus? Jakie kajdany? Jeśli nie odpowiada Ci dekoder Evobox PVR to możesz go sobie wymienić na inny model albo jeszcze lepiej: kupić sobie swój własny super-hiper "wypasiony" tuner, a od Cyfrowego Polsatu wziąć tylko moduł CAM i za jego pomocą korzystać z oferty tej platformy. To tyle w tym temacie. :read:

 

Tak, ale ... trzeba zaznaczyć, że to rozwiązanie tylko dla tych, którym wystarczy w domu jeden telewizor. Jeśli powiesz, że chcesz dwa moduły CAM, Polsat odpowie, że nie ma takiej opcji i.. jesteś zmuszony do ich dekoderów.
Także temat nie do końca taki prosty i jednoznaczny. Sam już dawno bym kupił sobie swoje tunery i odczepił się od polsatowskich "niedoróbek", jednak gdy masz w domu dwa - trzy odbiorniki do TV to nie masz żadnego wyboru.
Takich ludzi jest sporo, bo mało komu w tych czasach wystarcza jeden telewizor na całe mieszkanie. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w CP GO nadal nie poprawiono błędu który pojawia się po jakimś czasie - odtwarzany program po uruchomieniu pokazuje zamrożony kadr i znika (czasami jest błąd wewnętrzny). Receptą na to jest całkowity reset dekodera lub przesunięcie w tył/przód. Także na liście Seriale nie da się przejrzeć wszystkich seriali bo lista jest ograniczona do 10 pozycji. Jeśli obejrzę np. Trudne sprawy to na liście polecanych nie ma ani jednego odcinka tego serialu. Nie ma podziału na sezony czy na odcinki (1-100 np.) w przeciwieństwie do Playera a po szukaniu w dół jest padaka związana z czarnym ekranem, lub całkowicie znika lista odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną niespójność - wypełniając formularz dla nowych klientów przez internet, przy wyborze pakietu za 60 zł, można wybrać dekoder EVOBOX PVR bez opłaty miesięcznej za niego (5zł).
Jak to jest, że starzy klienci mogą otrzymać EVOBOX PVR bez czynszu, dopiero od pakietu za 70 zł ??  Tak było od zawsze, czy to świeża zmiana ?? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce, bo temat dotyczy HBO GO na  Evoboxie PVR.

Jest internet po wifi (ale kablowo też sprawdzałem); przy uruchamianiu HBO Go wyskakuje na czerwono komunikat "Problem z pobraniem aplikacji. Spróbuj uruchomić aplikację (Błąd:4)".

Ponowne uruchomienie dekodera nie pomaga. Czy ktoś coś może poradzić w tej kwestii?

Edytowane przez prezes22
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...