Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, xut2zs napisał:

Czemu dni tygodnia od 1.01 są niebieskie w epg? 

To może zwiastować kolejny koniec świata(oczywiście n.podst. węzełków Majów ):mrgreen:

a tak już poważniej... co to za różnica w jakim kolorze ktoś wyświetla dni w Nowym Roku :?: jedno jest pewne- one nadal będą 24-ogodzinne tyle że w kolorze blu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają ponownie aplikacje internetowe, tzn. CP GO, HBO GO, MuzoPRO. Program TV jest do 7 stycznia czyli ok. 

Aktualizowanie EPG kończy się całkowitym jego wymazaniem. Naprawcie te serwery!!!

Aktualizacja: Aplikacje internetowe jak i EPG działają już normalnie.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie a mianowicie czy z technicznego punktu widzenia da się wprowadzić do dekoderów Cyfrowego Polsatu (a zwłaszcza do omawianego tutaj dekodera Evobox PVR jak i na przykład HD6000) aplikacje TVP Stream/TVP VOD i funkcje hbbTV znaną z telewizji naziemnej? Myślę że tą drogą można by wprowadzić ośrodki regionalne TVP3 czy nawet inne stacje które byłyby dostępne po podłączeniu do internetu tak jak obecnie na Evoboxis PVR są dostępne internetowe stacje radiowe. Tyczyłoby się to na przykład stacji lokalnych czy TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na raz się nie da, ale szybka metoda jest:

Wchodzisz w nagrania, dany katalog> klikasz kursor pod OK, następnie kursorem na lewo od OK i wreszcie w górę na opcję> AKCJE> USUŃ i zaznaczasz w białym polu OK  "ptaszkiem"  odcinki aż do ostatniego> kursor w dół POTWIERDŹ i poczekaj aż wszystkie znikną- jeśli masz ich 100 to może ładna chwilę potrwać :)

powodzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie odnośnie konwertera, na dniach wymieniam swojego wysłużonego Sagemcom ESI-88 naEVOBOX PVR. Na dachu mam antenę z konwerterem twin (który ma już z 8 lat nie jest to konwerter  typu UNICABLE) od którego odchodzą dwa przewody.

 

Evobox PVR potrafi przy konwerterze unicable jednocześnie nagrywać 3 stacje i odtwarzać kolejną ALE NA TEJ FUNKCJI mi w ogóle nie zależy, bo nie nagrywam nic.

 Czy jest sens wymieniać mój konwerter twin na unicable ?, skoro nie nagrywam żadnych filmów,  czy są jeszcze jakieś plusy zmiany na unicable (czy kanały się szybciej przełączają? , może lepiej/gorzej  sprawują się przy gorszych warunkach atmosferycznych?) drugi dekoder w mulirroomie ma swoją oddzielną antenę więc opcja dołożenia kolejnego dekodera też odpada, może macie swoje obserwacje na temat zmiany konwertera ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sprycha napisał:

 

 

Na dachu mam antenę z konwerterem twin (który ma już z 8 lat nie jest to konwerter  typu UNICABLE) 

..........

czy kanały się szybciej przełączają?

.........

 

 

.

Sam sobie dałeś odpowiedź na pytanie!!!

Twój konwerter ma już 8 lat, także jest zdecydowanie stary i mało stabilny nic nie pracuje wiecznie, a przy okazji po zmianie będziesz miał szybsze przełączanie kanałów.

Ja po wymianie na unicabel odczułem dużą różnice stabilności na korzyść unicabla.

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sprycha napisał:

 

Evobox PVR potrafi przy konwerterze unicable jednocześnie nagrywać 3 stacje i odtwarzać kolejną ALE NA TEJ FUNKCJI mi w ogóle nie zależy, bo nie nagrywam nic.

 

A po w ogóle bierzesz dekodery z nagrywarką skoro nic nie nagrywasz? Nagrywarka piękna funkcja. Ja telewizji na żywo prawie wcale nie oglądam. Jak zobaczę interesującą pozycje to ją nagrywam i później oglądam a reklamy przewijam. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...