Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jesteś chyba rekordzistą, że aż tak długo u ciebie grało. Czyli być może jakieś reklamy mogą blokować dostęp do radia na Evobox,czego ten dekoder nie wyświetla. Natomiast na smartfonie to wszystko chodzi idealnie, co do legalnego streamingu, bez żadnych zacięć radia Ftb i całej paczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko dosyć czesto dekoder nie nagrywa calych odcinkow danego serialu (użyta opcja nagraj serię odcinków)

Co może być przyczyna że ucina ostatnie 2-3 minuty ? Dzieje się to najczęściej gdy 2 odcinki sa emitowane jeden o drugim :(

 

Drugie pytanko jaka jest różnica między  nagraj odcinek a nagraj według czasu ?

 

Z góry dziękuję za odpowieź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ci obżera końcówki to wina nadawcy a nie  dekodera- spóźniają się ze startem  programu i koniec się nie mieści w/g   EPG- wejdź w     ustawienia  i       dodaj czas nagrywania 5 minut(wystarczy) ja tak mam i wszystko jest w  całości.

- nagraj serię odcinków -   nagra ci wszystkie jakie są z danego serialu,

- nagraj SEZON-ta opcja nagra ci sezon z którego jest ten odcinek

- nagraj w/g czasu-  zaznaczasz który kanał i od której godziny do  której ma nagrać (osobiście chyba raz z tego skorzystałem) wolę EPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołóżcie z 5 minut nagrywania- być może końcówki programów się nie nagrywają i dekoder traktuje takie nagranie jako nieukończone i robi to do skutku- ja zauważyłem to gdy np. tak się zdarzało że oglądałem daną pozycję "na żywo" w trakcie gdy się nadrywała i gdy już zaczęły lecieć napisy końcowe kliknąłem STOP okazywało się że nagranie jest ponownie zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może mała podpowiedź dla techników jakie jeszcze bugi mogą wprowadzić do następnych wersji softu:

- dekoder sam się wyłącza co 5 minut, 

- dekoder samoistnie się włącza w nocy (o godzinie 2:22) i poprzez HDMI-CEC uruchamia TV, 

- samoistna zmiana języka menu na niemiecki po uruchomieniu dekodera, 

- samoistna zmiana rozdzielczości na 576i po uruchomieniu dekodera, 

- samoistna zmiana kanału o każdej pełnej godzinie. 

Macie jeszcze jakieś pomysły? :rofl:

 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w końcu z Ekspertów @support458 czy @Specjalista Cyfrowy Polsat raczą w końcu odpowiedzieć, dlaczego od kilku dni na BBC First brak jest EPG i logotypu stacji na belce w dekoderze EvoBox PVR?. Nie wiem jak to wygląda na innych dekoderach CP, bo być może ten problem dotyczy tylko tego w/w dekodera. Czy CP zamierza coś z tym zrobić w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...