Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2019 o 22:29, ARTIPAPK napisał:

Wejdź w menu ustawienia,następnie w obraz i dźwięk i ustaw dźwięk na stereo,oraz hdmi przełącz na włącz.

Szukam opcji HDMI przełącz na włącz, gdzie tego szukać? I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego jedne nagranie mogę przenieść do utworzonego folderu a innych nagrań już nie? Chyba wiem dlaczego występuje taka sytuacja zapewne chodzi o nagrywanie sezonu, folder tworzony automatycznie. Pytanie jak teraz anulować nagrywanie sezonu. 

Edytowane przez arczi1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arczi1280 napisał:

1.Szukam opcji HDMI przełącz na włącz

2. jak teraz anulować nagrywanie sezonu

1. że co :?:

2. masz dwie opcje:

-z pozycji kanału lub EPG wchodzisz na daną pozycję i tam zaznaczasz ANULUJ NAGRANIE serii/sezonu

-z pozycji nagrań kursorem pilota(poniżej OK)- ZAPLANOWANE i tam usuń konkretną pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uruchomiłem dekoder po miesiącu nieobecności z aktualizowałem, przywróciłem fabryczne i nie mam żadnych problemów żadne nagrania mi nie zniknęły. 

Zauważyłem za to że przy pierwszym uruchomieniu po restarcie na wyświetlaczu świeci  in it  jako inicjalizacja dodatkowo też przy pierwszym połączeniu z siecią Wifi pod komunikatem o udanym nawiązaniu świeci adres ip, adres maski itp. Tego chyba nie było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem od kilku dni evobox pvr i jak dla mnie rewelacja. Brakuje chyba tylko większego dysku a tak moim zdaniem lepszy przynajmniej w funkcję od ultrabox nc+
Ja od miesiąca przesiadłem się do konkurencji na U i mam porównanie ich dekodera z polsatowskim i EvoBox PVR to super sprzęt. Nie widziałem nigdzie lepszego oprogramowania niż to co ma właśnie sprzęt Polsatu. Na prawdę, czapki z głów

PS. Tak, brakuje mi tego dekodera ale cóż zrobić

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś ma tutaj problem z aplikacją Cyfrowy Polsat GO na dekoderze EVOBOX PVR co ja, jak oglądam w Cyfrowy Polsat GO jakiś serial lub film to po kilku minutach pojawia się czarny ekran i czas na dekoderze sam się zatrzymuje i trzeba przewinąć do przodu aby nadal móc oglądać serial. Ten problem pojawił się po aktualizacji oprogramowania dekodera przed aktualizacją tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, stefan85 napisał:

Witam, czy ktoś ma tutaj problem z aplikacją Cyfrowy Polsat GO na dekoderze EVOBOX PVR co ja, jak oglądam w Cyfrowy Polsat GO jakiś serial lub film to po kilku minutach pojawia się czarny ekran i czas na dekoderze sam się zatrzymuje i trzeba przewinąć do przodu aby nadal móc oglądać serial. Ten problem pojawił się po aktualizacji oprogramowania dekodera przed aktualizacją tego nie było.

Witam. Proszę o wysłanie zgłoszenia w tej sprawie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś otrzymał jakąś informację w sprawie ostatniej aktualizacji EVO?

Dzisiaj, po pięciu dniach oczekiwania i za ponagleniem otrzymałem taką odpowiedź z Polsatu "Uprzejmie informujemy, że przedmiotowy problem jest nam znany i aktualnie pracujemy nad jego rozwiązaniem. Z tego miejsca pragniemy przeprosić za wszelkie powstałe niedogodności. Zaznaczamy, że nie wynikały one ze złej woli Cyfrowego Polsatu."

Ufff, co za szczęście, że to nie zła wola ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie odkryłem problem ze wznawianiem nagrań. Mianowićie nie da się ich wznowić bo po zatrzymaniu w połowie zaczyna się samo odtwarzać w tle przez co jest tylko opcja oglądaj i za każdym razem muszę przewijać.

Może ktoś sprawdzić u siebie czy po zatrzymaniu nagrania i klikaniu klawisza wstecz też mu się odtwarza w tle od początku dany materiał i jednocześnie znika opcja wznów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni jestem posiadaczem Evoboxa PVR wraz z Lite jako multiroom i nurtuje mnie parę pytań na które nie znalazłem odpowiedzi w instrukcji obsługi jak i w internecie. A mianowicie oba dekodery są połączone do tej samej sieci wi-fi , oba działają poprawnie lecz w ustawieniach obu dekoderów status multiroom widnieje jako "nieaktywny" Czy tak powinno być ? Pytanie nr.2 W ustawieniach użytkownika są opcje "zdalne nagrywanie" oraz "pilot mobilny" Jak ewentualnie z tego skorzystać ? Pytanie nr.3 Posiadam konwerter "Inverto" Unicable, zalecane ustawienia konfiguracji anteny przy tym konwerterze to "Inverto IDLB-QUDL42-UNI2L" i jak rozumiem przy takiej konfiguracji dekoder wykorzystuje wszystkie 4 dostępne kanały komunikacji z konwerterem. Czy zmiana ustawień typu konwertera na "konwerter scr" powoduje użycie tylko 2 dostępnych kanałów a kolejne 2 zostają wolne do podłączenia np innego dekodera ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xut2zs napisał:

ustawienia - ustawienia sprzętowe- przywróć domyślne- możesz zaznaczyć formatowanie dysku ale nie jest to konieczne

Dziękuję za podpowiedź. Niestety przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Trzeba chyba czekać na następną aktualizację :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lorenzoo napisał:

 Pytanie nr.3 Posiadam konwerter "Inverto" Unicable, zalecane ustawienia konfiguracji anteny przy tym konwerterze to "Inverto IDLB-QUDL42-UNI2L" i jak rozumiem przy takiej konfiguracji dekoder wykorzystuje wszystkie 4 dostępne kanały komunikacji z konwerterem. 

Zostaw w ustawieniach na konwerter:Inverto IDLB-QUDL42-UNI2L,jeśli chcesz korzystać w pełni z możliwości tego dekodera.

3 kanały nagrywasz,czwarty oglądasz,PiP itp.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...