Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacji listy stacji radiowych w opcji Radio internetowe też nie ma,oraz zdalne nagrywanie i  mobilny pilot.Że nie wspominając o pojawiającym się komunikacie o braku dzwięku podczas próby odtworzenia jakiegokolwiek filmu poprzez gniazdo usb w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno u mnie również pobrało aktualizację.  Zmiany które zauważyłem to:
- W Menu w każdej zakładce powiększono kafelki.
- Zmieniono nazwę VOD na CP GO.
- Na infobanerze również wyświetla się niebieski znaczek Play. Dotychczas był on podczas otwierania EPG

Nic więcej nie widać. Może pan @support458 by napisał co zmieniono jeszcze. Ale na pierwszy rzut oka nic nowego
Myślałem że w zakładce polecane będzie teraz co jest w danej kategorii polecane w TV skoro nie widnieje już to w zakładce Program TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z istotniejszych zmian jest dodanie w konfiguracji anteny typu konwerterów Unicable dCSS: IDLU-24UL40-UNMOO-OPP (EVOBOX1) i IDLU-24UL40-UNMOO-OPP (EVOBOX2) z układem częstotliwości dla konwerterów INVERTO bez zmiany w stosunku do układu fabrycznego. Inaczej, można użyć konwerterów INVERTO dCSS bez konieczności ich specjalnego zaprogramowywania pod CP. Na tej samej instalacji Unicable dCSS można bez żadnych specjalnych zmian konfiguracyjnych w menu dekoderów podłączyć razem Evobox PVR i Ultrabox+.

Ponadto został dodany profil: KONWERTER SCR umożliwiający przypisanie do dekodera jednej lub dwóch częstotliwości Unicable SCR.

W ten sposób mając konwerter SCR można podłączyć dekoder Evobox PVR i np. dwa dekodery multiroom korzystając tylko z jednego kabla.

Znaczek "Play" oznacza, że program jest również dostępny do obejrzenia w aplikacji CP GO lub HBO GO.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj przestało działać nagrywanie w moim evoboxie. Nie można pauzować programu, brak dostępu do już nagranych programów i opcji zaplanowania nowych, a tych już zaplanowanych nie można anulować. Dysk zapełniony w połowie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Sprawdzał ktoś czy działa odtwarzanie filmów poprzez gniazdo usb ?Czy już to naprawili,czy nadal kicha?

Chodzi mi o dźwięk.

Przekonwertuj film do dzwieku Mpeg-1 Audio Layer-2 albo AC3 (DD) albo E-AC3 (DD+). Generalnie dekodery Evobox XX nie wspieraja AAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Paweł 68 napisał:

Generalnie dekodery Evobox XX  WSPIERAJĄ  AAC. Tylko zostalo to zablokowane.  Dlaczego ? Zapytaj się  supporta.

 

Skoro zablokowano to byl jakis powód. Moze jakis zapis umowny z ADB albo licencja wygasla? AAC na satelicie jest rzadko wykorzystywany, DD jest duzo czesciej, a jak juz to oba jako kolejne audio obok mpeg l1/l2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 17:57, hupatek napisał:

 

2 konwertery Unicable II - Inverto IDLU-24UL40-UNMOO-OPP z dopiskiem Evobox1 i Evobox2.  

Przewijania x8 do przodu nie ma nadal. :(

Tak mnie zastanawia dlaczego z uporem maniaka nie wprowadzą tego przewijania x8, pomimo tego, że wielokrotnie użytkownicy sygnalizowali, że chcą mieć taką funkcję :( i to od samego początku wprowadzenia Evo, ale widocznie powiedzenie: "klient nasz Pan" dawno straciło na znaczeniu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo, że straciło na znaczeniu powiedzenie: "Klient nasz Pan" 
Ja pracuje w handlu i żaden klient nie jest moim "Panem" i nie bedzie. Ja jestem sprzedawca a nie jakimś niewolnikiem a klient jest kupcem a nie moim  "Panem" . 
Niektóre powiedzenia są głupie a ludzie je bezmyślnie powtarzają . 
Dla jasności ja jestem klientem cyfrowego polsatu a nie ich "Panem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marchelmza napisał:

Przez szmat czasu nie wprowadzic 8x to zlewanie ludzi do potęgi.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Byłoby śmiesznie gdyby się okazało, że  nikt tego braku nie zgłosił jako reklamacji, bo pewnie tylko wtedy dotarłoby gdzie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...