Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor LG, konfiguracja pilota uniwersalnego, wybieram złącze HDMI do którego podłączony jest EVOBOX, wybieram producenta dekodera czyli Cyfrowy Polsat i wszystkie 8 rodzajów pilota nie działa, wybierałem również innego producent np. Echostar, tam jest chyba z 16 różnych pilotów i też nic. Wie ktoś może jakiego wybrać producenta dekodera, żeby to śmigał? Może ktoś to testował, ja losowo przeleciałem z 5 producentów i nic, a jest ich ponad 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nugens napisał:

Telewizor LG, konfiguracja pilota uniwersalnego, wybieram złącze HDMI do którego podłączony jest EVOBOX, wybieram producenta dekodera czyli Cyfrowy Polsat i wszystkie 8 rodzajów pilota nie działa, wybierałem również innego producent np. Echostar, tam jest chyba z 16 różnych pilotów i też nic. Wie ktoś może jakiego wybrać producenta dekodera, żeby to śmigał? Może ktoś to testował, ja losowo przeleciałem z 5 producentów i nic, a jest ich ponad 100.

Niestety, na razie to nie działa w LG. Niby dekoder Evobox możesz skonfigurować ale w praktyce nie ma żadnej reakcji na pilota. M.in. z tego powodu kupując TV wybrałem Samsunga zamiast LG, bo w Samsungu parowanie pilota z dekoderem działa wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się już tu wcześniej o to pytał... więc odświeżam pytanie. Mam Evobox od jakiegoś tygodnia. Włączam telewizor, włączam dekoder i Aktualizacja oprogramowania - OTA. Trwa to ok. 10 minut "Trwa pobieranie aktualizacji, proszę czekać... Proszę nie odłączać dekodera od prądu." "WYKRYTO BŁĄD" "Kod błędu 0xa6". Po czym wyłącza się. Kilkam na pilocie czerwony guzik do uruchomienia i są już kanały od razu po 3 sekundach. Co mam zrobić, aby usunąć tą aktualizację, ponieważ ta sytuacja jest po każdym uruchomieniu telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podłączę się do tematu.

Od wczoraj posiadam telewizor Samsung UE65NU7172.

Dekoder Polsatu EvoBox.

Oba urządzenia w/g wczorajszego sprawdzenia posiadają aktualne oprogramowanie.

 

Jest jedna rzecz, która zakłóca użytkowanie tego zestawu, mianowicie, nie mogę podgłaśniać i ściszać telewizora pilotem Polsatu.

Włączanie i wyłączanie jak najbardziej działa.

Zestaw podłączony kablem HDMI.

 

Poprzedni telewizor Philips wraz z tym dekoderem działał w takiej konfiguracji wyśmienicie.

 

Proszę o jakieś podpowiedzi , bo chyba dokonałem wszystkich możliwych sprawdzeń aby to zadziałało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf pilotem Evoboxa nie mogę sterować głosem, żadnym i w TV i w dekoderze. Włączać i wyłączać Tv tak. Tylko ta funkcja nie działa.

 

Przestawię i dam znać czy działa.

 

Dziękuję za podpowiedź.

Kochani działa!!!!

Jesteście niezastąpieni.

Dziękuję.

Edytowane przez viki2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak macie, ze jak wchodzicie w MENU - VOD to wszedzie jest info "lista jest pusta"? Jak to naprawic? Nie moge nic obejrzec.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji na telefonie tez dziala poprawnie.

Zaczelo sie to od tego, ze kolejnosc odcinkow byla przypadkowa, a teraz pustka.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vernon napisał:

U mnie to samo. Chyba dzieje się tak tylko na Evoboxie, bo na HD5500d VOD działa.

 

Oj chyba nie tylko, bo w innym temacie to znalazłem:

9 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Witam. Nie wiem czy ktoś tu zgłaszał problemy z VOD, ale u mnie na dekoderze Evobox wyświetla,że brak zawartości i pustą plansze.To samo dotyczy dekodera HD 2000 od multiroom.Internet podłączony do dekodera. Ma ktoś podobny problem? 

 

Czyli problem jest szerszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...