Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie do końca czaje jednej rzeczy na Evoboxie PVR. Mianowicie np włączam TVN i leci juz jakis film np z 15min. Daje nagrywanie to on go nagrywa od tego momentu. No ale zdarzyło mi się np przy meczach, że nagywało od początku :) Nawet jak dopiero kliknąłem w połowie trwającego materiału. Też tak mieliściie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox nagra ci od momentu w którym zaczniesz oglądać- jeśli nawet obejrzałeś trzygodzinny film (oczywiście nie zmieniając w tym czasie kanału) i już na napisach końcowych przyjdzie ci do głowy że warto by go obejrzeć kiedyś jeszcze raz i klikniesz REC to dekoder z bufora zapisze ci go od samego początku, jeśli jednak w trakcie zmienisz kanał i powrócisz to już tylko od tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie znów epg wariuje.Na Polsat Film mam że w tej chwili jest emisja filmu Kamienie na szaniec. A leci jakiś film z takimi aktorami jak np.John Goodman i Bill Murray.Nawet nie wiem jaki jest tytuł tego filmu.Czyżby to jednak wina EPG?Wtyczka dekodera wyciągana dwa razy z gniazdka i nic się na dobre nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Nugens napisał:

czy to HD to 720, czy 1080?

Na dekoderach platform nie da się, ja oprócz dekoderów dedykowanych mam również moduł CAM zamontowany w TV i tam mi pokazuje rozdzielczość. Z tego co zauważyłem to Polskie kanały są nadawane w 1080i jedynie na Astrze kanały Niemieckie HD nadają w 720p.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Od jakiegoś czasu dekoder przestał obsługiwać pliki mp4. Coś ktoś na ten temat? inne chodzą.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wlodar123 napisał:

Wyświetla się wam EPG od Cinemax 1? Od kilku dni nie pokazuje mi nic , reset i odświeżenie listy nie pomaga.

 

Hmm, nie wiem, czy w tym przypadku jest to akurat wina dekodera Evobox PVR. :roll:

Na moim własnym tunerze, Ferguson Ariva 202E mam dokładnie taką samą sytuację. Brak jest EPG i w ogóle informacji o programie na kanale Cinemax HD. Na Cinemax 2 HD wszystko jest OK.

Podejrzewam więc, że to jest coś nie tak od nadawcy tego kanału, a nie z dekoderem Evobox PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Brak u mnie EPG na Cinemax HD.

A ja mam Evobox PVR i wszystko hula ze az milo.I gdy czytam ze to nie chodzi tamto nie chodzi na tych dekoderach to mnie dziwi.Ja od poczatku tzn od 10mcy gdy zostalem abonentem CP(przeszedlem z KONKURENCJI) NIE NARZEKAM DOSLOWNIE NA NIC. jAKIS WYBRANY CZY CO? pOZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Evobox PVR użytkuje od dwóch miesiecy.  Nie będę wypisywał wszystkich plusów bo jest tego mnóstwo. Ale najbardziej co mi się w nim podoba względem innych dekoderów polsatu to czytelne menu przy przewijaniu kanalów.. Nagrywanie jest niesamowite! Np zatrzymujesz mecz czy film w tv i idziesz do kibelka - wracasz i dalej ogladasz ;). Na HD 6000 (w moim multiroom) tego nie można robic.. Czy mozna też? bo probuje wciskać play, stop i nic. 

Jest szybki jak na dekoder.. Dość szybko przewija kanały, itp.. Jest OK 

 

Natomiast co mnie w nim denerwuje? To jednak troszke za głośny jest dysk i jak zasypiam to słyszę go.. Nie jest tak uciażliwy jak inne działające urządzenia  ale jednak mógłby być cichszy.  Czasami mi wariuje i 2x musiałem wylaczac go z prądu bo HDMI ni wyświetlało obrazu.. A tak to nie ma problemów.  


Szkoda  tylko ze nie mozna do HBo Go dodać swojego konta i zalogować się swoimi danymi..

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...