Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Mam Evobox +  2 JHD 6000 w Multiroom. W Evobox jest opcjac Ustawienai Multiroom i jest nieaktywna. Czy to znaczy ze ona bylaby aktywna gdyby evobox byl wmultiroom a nie jako glowny dekoder?

 

Czy jest jakikolwiek sposób aby wprowadzić własne dane do HBO GO w evobox? BO ja mam wykupiony z głównej strony Hbo. 

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azazell, Zakładka Ustawienia Multiroom w dekoderze Evobox jest nieaktywna niezależnie od podłączenia jako dekoder główny/dodatkowy. Ta funkcjonalność nie została zaimplementowana.

Usługa HBO GO działa na dekoderze Cyfrowego Polsatu tylko wtedy, gdy posiadasz Pakiet HBO HD HBO GO wykupiony w ofercie telewizji satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam Evobox od tygodnia ale wczoraj miałem dziwne 2 przypadki po 00:00 (a wlasciwie to dzisiaj) Jak bawiłem się "działem ulubionymi kanałami" to znikł mi 2x obraz HDMI. Hm musiałem go ręcznie resetować. Możliwe ze zle zrobiłem bo powinienem te urządzenie podlączyć pod HDMI 3 CEC a nie pod zwykły port HDMI 2. Chyba ze wyłączyłbym w opcjach funkcje HDMI CEC. No nic obadam. Troszke sie przestraszyłem .. Po tych dwóch przypadkach ogladalem TV z 2h i nic sie nie działo .. Jedynie własnie gdy sie bawiłem opcjacmi związanymi z moimi ulubionymi programami.   Możliwe że miało to zwiażek z aktualizacjami kanałów, gdy wszedłem do EPG to pisało, że będzie aktualizował i nie można ruszać.. A ja wtedy coś grzebałem z moimi ulubionymi. 

 

Mam pytanie. Jak ustawić aby np wybrane kanały były przesunięte na początek listy? Czyli np Elevn SPorts na pozycję 1,2,3  .. Ja chyba parę dni temu ustawiłem to jakoś i udało się mi się bo pamietam ze miałem Eleven na pozycji 1 .. (albo mi się tylko snilo?) .. Nie mówie tu o liście ulubionych kanałów.. bo to osobna kwestia.  Jest taka możliwość?

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Czy na ogólnej liście kanałów również występuje taka sytuacja? Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne sprzętu.

Witam Czy u was też zacinają się programy tvp seriale i tvp hd na liście ulubionych?

 

 

Czy na ogólnej liście kanałów te programy nadawane są stale?

Mam pytanie. Czy u was też coś jakiś czas znikają na Evoboxie stacji z pozycji 46, 73 i 76? U mnie tak jest przez co muszę zawsze wgrywać stacje na listę ulubionych :(

 

 

Jaki dokładnie posiadasz pakiet?

Ale cyrk  :woot:  Po ręcznej aktualizacji kanałów na 46,73,76 wskoczyły powyższe stacje.  :blink:  Taka sytuacja jest tylko na Evoboxie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, opisz tę sytuację poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. 

Z tego co zauważyliśmy kanały całkiem wyskakują z listy przez co nie ma ich też w ulubionych.

 

Nie odnotowaliśmy takich utrudnień. Być może są to jednostkowe nieprawidłowości. Jeśli również się z nimi spotkałeś, to zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta.

Te kanały wyskakują tylko u kilku osób, czy u wszystkich posiadaczy Evoboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyliśmy kanały całkiem wyskakują z listy przez co nie ma ich też w ulubionych.

Dokładnie. Znikają z tych pozycji bez wyświetlenia jakiegokolwiek komunikatu/ błędu. Nie ma wtedy możliwości włączenia 46, 73 i 76 pozycji, ponieważ nie widnieją one na liście kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...