Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie nie wymieniać dekodera nic to nie da kanały TVP HD i TVP Seriale nadal się tną na liście ulubionych. 

Ludki zgłaszajcie to do ICOK i trzymajcie się krzesła jak będą Wam chcieli wcisnąć kit że jest to wina instalacji antenowej i nie da się im  wytłumaczyć że na tych samych parametrach na oficjalnej liście kanałów programy działają dobrze.

Edytowane przez Max107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, chyba wiem o co chodzi. TVP Seriale i TVP HD "nie lubią" swego sąsiedztwa na liście ulubionych. Wystarczy je rozdzielić innym kanałem i wszystko zaczyna działać.
W sumie warto podziękować pomocy technicznej za brak rozwiązania tego problemu - jest szansa na własny rozwój osobisty no i satysfakcję z rozwikłania zagadki ;)

I oczywiście nie jadę do APSu, bo to i tak by pewnie nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po długiej wymianie zdań z pracownikiem biura obsługi udało sie ustalić, zę problem z kanałami TVP na liście ulubionych  jest już znany i pracują nad jego rozwiązaniem... Daty rozwiązania oczywiście brak. 

Edytowane przez TomaszL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, Polsat reklamuje dekoder "EVOBOX PVR to najbardziej zaawansowany technologicznie dekoder satelitarny w Polsce!* (z gwiazdką na końcu), to dlaczego to forum ma już 369 stron poświęconych błędom (no nie tylko, ale głównie) na tym dekoderze?

Edytowane przez Nugens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gdzieś od tygodnia,niezależnie od kanału, sam wyłącza sygnał na 1-2 sekundy tzn.znika obraz a dekoder jest włączony.Powtarz się to niezalężnie od czasu pracy dekoder czy też długości oglądania danego programu np podczas oglądania meczu przytrafia się to 2-3 razy i nie ma jakieś powtarzającej się częstotliwości tego zdarzenia.Początkowo myślałem,że może to TV ale na wifiboxie nie mam takich sensacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, znam ten problem, też podejrzewałem dekoder o te czyny, występują rzadko i też bez jakiejś ustalonej kolei,ale ostatnio chyba ze 3 dni temu zaczął mi głupieć obraz w ten sam sposób, po 3 czy czwartym razie odłączyłem sam TV od prądu i zresetowanie spowodowało że do dziś jest spokój, nie wiem czy to jakiś konflikt na HDMI czy w ogóle dekoder ma z tym coś wspólnego,ale potwierdzam że też się z tym spotykam. TV mam Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sygnałem to faktycznie coś jest nie tak bo jak oglądam jeden kanał to na drugim kablu jest brak sygnału i po chwili sygnał wraca..... przy zmianie na liście ulubionych dekoder się resetuje....  kanały na hd7000 same się aktualizowały tu trzeba robić to ręcznie..... ktoś chyba porzucił aktualizacje tego dekodera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie to mój pierwsz post na tym forum

mój problem polega natym że nie mogę oglądać kanałów tvp hd i seriale tylko tych dwóch

jakość sygnału i siła sygnału jest dobra a te kanały klatkują,zanika obraz i dzwięk

Wymieniłem już evoboxa na nowy idalej to samo,mam multiroom ina drugim dekoderze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem taka odpowiedź od CP

Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie zarejestrowane pod numerem SP/.......31971 uprzejmie informujemy, że problem związany z działaniem kanału TVP Seriale oraz TVP HD na liście ulubionych jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Jednocześnie pragniemy przeprosić za powstałe niedogodności.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...