Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mnie nie rozumiecie ... mowie o kasowaniu NAGRAN z listy nagranych programow NIE KANALOW z listy ktora sobie stworzę !! nie ma grupowego kasowania 

 

Sorki, bierzesz akcje-usuń najeżdżasz na wybrane nagranie OK -zaznaczasz, następne nagranie okejem zaznaczasz, a na koniec w dół i potwierdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja usuwania grupowego powinna być dostępna w menu akcji zaraz po usuń   jako usuń wiele lub usuń więcej a ułatwiło by to życie wielu użytkownikom tego tunera. Ja na przykład dotychczas usuwałem każde nagranie z osobna i się męczyłem bo nie dotarłem do tak ukrytej opcji usuwania grupowego. Może programiści przy kolejnej aktualizacji rozważą dodanie do akcji usuń grupowo. 

Edytowane przez manguscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki dosyć dziwny problem z tym dekoderem. Ostatnio dzieje się tak, że 2 kanały: TVP HD oraz TVP seriale tak się zacinają, że się nie da ich oglądać. Co ciekawe dzieje się tak wtedy gdy mam je uruchomione z listy ulubionych (pozycje 13 i 14). Problem natomiast nie występuje gdy są uruchomione z listy ogólnej.Czym może być spowodowany ten problem? Dysk? Z góry dzięki za pomoc

 

edit: nie pomaga również zmiana pozycji tych kanałów na liście ulubionych, w dalszym ciągu zacinają

Edytowane przez dawid5283007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie pomogło, dekoder też odlaczalem na dłuższy czas, również bez skutku. Próbowałem zainstalować od nowa kanały. Także nic nie pomogło.. nie mam już pomysłu

 

Na teraz jedynym rozwiązaniem problemu jest umieszczenie kanałów TVP HD i TVP Seriale pod identycznymi numerami jak na liście Wszystkie. Podaj proszę jaki masz typ konwertera wybrany w konfiguracji anteny.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teraz jedynym rozwiązaniem problemu jest umieszczenie kanałów TVP HD i TVP Seriale pod identycznymi numerami jak na liście 

 

Cóż - dobry żart. 

Pytanie o konwerter też nie na miejscu - u mnie działało do środy/ czwartku przez prawie dwa lata i samo sie zepsuło. Tzn. ewidentnie coś namieszaliście z tymi kanałami.  Moze warto to pilnie naprawić?

 

Więc jaki przewidujecie czas reakcji na takie sytuacje?

… kanały przeskakują, ale obraz pozostaje na tym pierwszym, hehe.

 

Mam tak, ze czasami dekoder dostaje ewidentnie zadyszki i się zawiesza na jakimś kanale i trzeba dać mu szanse wrócić do życia co trwa koło minuty. 

Oczywiście reset do ustawień fabrycznych nie pomaga, bo to pewnie kolejny babol w sofcie. 

Edytowane przez TomaszL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inverto idlb-qudl42-uni2l. Oczywiście żeby nie było.. to tak, to jest ten zestaw, bo specjalnie pod ten dekoder wszystko było kupione. No i rzeczywiście, ustawienie kanałów na ulubionych tak jak na ogolnych pomaga, kanały nie tną. Wychodzi na to, że to wina oprogramowania? No bo do tej pory wszystko działało jak należy

 

Aaa no i ciekawa sprawa, bo wystarczy TVP seriale jedynie wywalić na 48 i wszystko jest okey, TVP HD jak zostanie na tej pozycji co było, czyli u mnie na 13 działa idealnie

Edytowane przez dawid5283007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...