Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość przeskakiwania cofniętego programu np o zadaną wartość czasu np 5 min, zamiast przewijania 2x, 4x, 8x itp?

 

Przytrzymaj dłużej przycisk przewijania. Działa do przodu jak i do tyłu.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @Paweł68
Jak przywraca się ustawienia fabryczne dekoderowi bez usuwania nagrań i danych to nie usunie się jak się ma własną listę kanałów ulubionych, bo sam niedawno przywracałem ustawienia fabryczne bez usuwania nagrań i lista kanałów ulubionych mi się nie usunęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wymienić samego pilota? Bo pani w punkcie CP zapytała czy dekoder brałem u niej, powiedziałem że przez Internet to kazała mi załatwić sobie przez infolinię. Ma rację?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak nagrać na EVOBOX PVR serial Barwy Szczęścia o godz. 20.05 i powtórki o 10.50 bo jak zaznaczam aby nagrać sezon albo serię odcinków to tylko dziś chce nagrać powtórke a następnych dniach już nie tylko chce nagrać nowe odcinki o 20.05 i bardzo proszę o pomoc w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny kłopot. Otóż jakiś czas temu zaczął na ekranie TV pojawiać siè na sekunde pas taki jak śnieżenie ekranu tylko,że kropki nie sączarno-białe. Białe są białe ale czarne są kolorowe. Pomaga tylko odłączenie dekodera od prądu. I potem jakiś czas jest spokój ale problem się powtarza. Czyżby dekoder zaczyna się psuć? Pod TV mam także podłączony mini PC i konsole,ale tylko na dekoderze tak się dzieje. Zmiana Gniazda HDMI nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu brak EPG przy zmiane kanałów. Co z tym zrobić? :)

 

Miałem taką samą sytuację już dwa razy, pomimo iż w ustawieniach anteny na obu wejściach jakość i siła była w porządku - brak EPG przy zmianie kanału.

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie pomogło wyłączenie z prądu na około 30 sekund, po ponownym włączeniu EPG przy zmianie kanałów powróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...