Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania:
1 pytanie: Dlaczego od wczoraj mój EVOBOX PVR pobiera program TV na 5 dni, a nie jak zawsze na 7 dni i dodam to tego, że na wszystkich kanałach jest na 5 dni programu?

2 pytanie: Jak nacisnę i przetrzymię guzik na pilocie do podgłaszania to dekoder przesuwa do przodu, a jak nacisnę i przetrzymię guzik na pilocie do przyciszania to dekoder cofnie do tyłu i dodam do tego, że zauważyłem, że ten problem zaczął się jak dekoder pobrał aktualizacja oprogramowania wersji 2.0.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam swojego EVOBOX podłączony do neta przez Wi-Fi.

 

Może @support458 wie co się dzieje z EVOBOX że nie ma więcej niż 5 dni programu tv.

 

A od dziś mój EVOBOX pobiera program tv tylko na 4 dni a wczoraj było jeszcze na 5 dni.

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś na infolinię CP.

Zgłaszałem wielokrotnie głównie przez ICOK. Za każdym razem mnie olewali twierdząc że na pewno wszystko jest OK albo proponując wymianę dekodera co oczywiście nic nie zmienia. Problem występuje u mnie na wszystkich dekoderach jakie mam HD3000, HD6000 i PVR7000.  Dźwięk na HBOGO jak i VOD jest taki jak z radia AM, po prostu masakra. Problem występuje od okołu 2 i pół roku, wcześniej było wszystko OK. Na SmartTV czy smartfonie takich problemów nie ma więc wina ewidentnie leży po stronie softu dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie. Dlaczego dekoder Evobox (mam go od 4 dni) nie zaktualizował się do wersji 2.0.2? Mam wersję 1.9.3 i nawet wymuszając ręczną aktualizację pokazuje, że nie mam nowszej wersji. Podłączony jest dwoma kablami do anteny. Internet podłączony po kablu. Proszę o poradę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem wielokrotnie głównie przez ICOK. Za każdym razem mnie olewali twierdząc że na pewno wszystko jest OK albo proponując wymianę dekodera co oczywiście nic nie zmienia. Problem występuje u mnie na wszystkich dekoderach jakie mam HD3000, HD6000 i PVR7000.  Dźwięk na HBOGO jak i VOD jest taki jak z radia AM, po prostu masakra. Problem występuje od okołu 2 i pół roku, wcześniej było wszystko OK. Na SmartTV czy smartfonie takich problemów nie ma więc wina ewidentnie leży po stronie softu dekoderów.

W HBO GO dźwięk jest OK. Nie było jak dotąd żadnych problemów z dźwiękiem. Sprawdzam tylko na oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Może wrażliwość zbyt wyczulona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie chodzi o wrażliwość, ten temat był już wielokrotnie poruszany przez kilka osób - dźwięk w HBO GO jest o wiele słabszej jakości niż na innych urządzeniach. Na zwykłych głośniczkach w TV może tego nie słychać, ale na jakimkolwiek lepszym sprzęcie audio już tak. Ja mam takie doświadczenia tylko z Evoboxem i rozwiązanie było dla mnie proste - HBO Go oglądam z odtwarzacza BD Samsunga, tam dźwięk (i na każdym innym urządzeniu) jest o niebo lepszy. :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dźwiek jest gorszy, to samo z obrazem, mało tego jak uprę się i podłącze telefon do TV to i obraz i dźwiek mam lepszy niz z EVO na HBO GO, internet podłaczony kablem (prędkość 80 mbit), wygląda na dosył gorszej jakości (mniejszy bitrate) w osobnym streamie dla aplikacji Polsatu, ale to nie powinno tak być, bo różnica jest znaczna w jakości, tylko ślepy i głuchy jej nie odróżni...

 

Pewnie ze na 32 " i jeszcze wbudowanych głośnikach to różnicy nie będzie, ale jak mamy 55 czy 60 cali i amplituner to wszystko wychodzi, obraz z apliacji HBO GO w telewizorze i dźwięk jest dwa razy lepszy jak z aplikacji w EVO BOX, w dzisiejszych czasach nie powinno tak być. Co może zrobić infolinia? - tylko na drzewo spuści Klienta i tyle, każdy kto jest w temacie to wie o co chodzi. Jak nadejdą takie czasy ze Klienci zaczną odpływać to szybko zajmą się tego typu problemami z automatu, doskonale wiedzą o co chodzi..

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś próbował lub wie, jak przegrać cokolwiek z dysku Evoboxa np. na kompa lub inny nośnik? Czy jest taka możliwość?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...