Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@support458Uniwersalny. Instalacja jedno antenowa. Np.  Nagranie o 11 na Polsat sport i 11.05 Eleven sport 1 = komunikat o konflikcie, ale przypomnienie na PS o 11 i nagranie na Eleven sport 1 o 11.05 =konfliktu brak więc oglądam sobie spokojnie Polsat a po 5min. zonk albo jedno albo drugie. Powinien być również komunikat o konflikcie bo planuje nagrania i przypomnienia na kilka dni do przodu i nie wiem co z czym koliduje. Wcześniej miałem dekoder HD7000 i tam nie było z tym problemu  bo komunikaty dotyczyły wszystkich kolizji instalacja była taka sama.

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xut2zs napisał:

Uniwersalny. Instalacja jedno antenowa.

I ty się dziwisz, że masz konflikty?

Jeśli nagrania idą z dwóch innych tp., w dodatku jeden jest z polaryzacji poziomej, drugi z pionowej to nigdy ci dwóch nie nagra. Zmień konwerter na Unicable i wtedy dopiero zobaczysz, co ten dekoder potrafi. W tej konfiguracji (uniwersalny/jeden kabel) to praktycznie niewiele się różni od HDxxxx z podpiętym dyskiem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, xut2zs napisał:

Mam apel do inżynierów w CP. Niech zrobią wyświetlanie konfliktów na linii przypomnienie-nagranie na dwóch różnych kanałach z innych transponderów. Bo przy dwóch konfliktowych nagraniach jest komunikat, ale gdy jest nagranie i przypomnienie na innym kanale, który mam zamiar nagrywać to tuż przed samym nagraniem jest info, że trzeba zatrzymać nagranie. Strasznie to wnerwia, bo planuję sobie nagrania na kilka dni do przodu i ciężko przewidzieć, czy się uda, czy nie.

To kup i załóż konwerter Unicable i nie będziesz się wnerwiał. Szkoda nerwów i zdrowia. 

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jerzykowski napisał:

Rozumiem. Bawisz się z uniwersalnym konwerterem i masz problemy z konfliktem nagrań.

 

 

9 godzin temu, OlafS napisał:

Już mu to wyżej sugerowałem,ale uparł się by jednak hełm wywrócić na lewą stronę ;)

 

7 godzin temu, Jerzykowski napisał:

Jak dekoder  do pełnej funkcjonalności potrzebuje konwertera Unicable to taki trzeba założyć. Ciekawe czy jak samochód wymaga benzyny 98 to on tankowałby benzynę 95. 

 

Jak bym mógł to bym założył aż tak tępy nie jestem . Nie każdy ma indywidualną instalację. Nie mam problemu z tym że konflikty występują, mam problem z tym że nie wszystkie są sygnalizowane przez dekoder.  Czy te słowa ułożone w zdanie są dla was wystarczająco zrozumiałe czy mam to w Paint rozrysować?

 

 

5 godzin temu, patryszq napisał:

Hej. Zauważyłem, że np nagrywam coś na Polsat, kanał nr 1 i konflikt był widoczny, a gdy nagrywam to samo na Polsat, kanał 111 to konfliktu nie było.

 

Konflikt z jakim kanałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę doprecyzować, Evobox PVR obsługuje format kompresji audio AC3 (DD) oraz E-AC3 (DD+). Inaczej część z kanałów nadawanych z satelity nie miałaby dźwięku, ponieważ mają wyłącznie dźwięk nadawany w standardzie kompresji AC3.

W przypadku plików multimedialnych wideo, Evobox PVR obsługuje standardy kompresji audio AC3 (DD) dla kontenerów avi, mkv, mp4, ts, m2ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Szanowni Państwo, chciałbym prosić o interwencję w sprawie odbioru niekodowanego kanału niekodowanego TBN Polska z nowego transpondera Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E), tp. 80 (12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) na dekoderze Evobox. Kanał wyszukuje się bez problemów, ale jest czarny obraz, podobnie jak przy innych kanałach z tej częstotliwości.
Siła sygnału 66%, jakość sygnału 100%.
Nowe parametry sprawdzałem na HD 2000 i tak wszystko działa bez problemu. Dodam tylko, że TBN Polska prawidłowo odbiera na Evoboxie ze starego transpondera.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...