Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już robimy wątek wsparcia to ja napisze o swoim problemie
Mam taki zestaw Sony Android TV 4k podpięty pod amplituner  Amplituner  Yamaha i do amplitunera podpięty evo.
Jak mam włączony HDMI CEC i oglądam coś przez aplikacje na android tv to przy włączonym dekoderze po jakimś czasie wyrzuca mnie z aplikacji do obrazu z dekodera .
Musiałem wyłączyć CEC na evo żeby problem ustąpił ale lubię CEC i nie wiem jak to rozwiązać  ma ktoś jakiś pomysł? (z obrazem z apple tv 4k i ps4 pro nie mam tego problemu)
Ps. kable już wymieniałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na problem podobny do mojego - problem z CEC - dzisiaj sprawdzę u siebie, jak będzie to działać z wyłączonym CEC. Kable również mam dobre, krótkie, dla pewności wymienione.

 

Najgorsze,  że ten problem powoli skłania mnie do powrotu do nc+ (a dodatkowo dokłada się uciążliwe aktywowanie karty z multiroomie)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal brak aktualizacji stacji. Tak jak było tak jest. Prawie połowa nie działa, a kilkunastu stacji nadal brak.

 

bigi1966. Jak brak dźwięku z podłączonego pena do USB? U mnie wszystko śmiga oprócz mp4. Co prawda mam podłączony dysk a nie pen, ale wszystko jest OK.

 

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, djclassic napisał:

Ale nadal brak aktualizacji stacji. Tak jak było tak jest. Prawie połowa nie działa, a kilkunastu stacji nadal brak.

 

bigi1966. Jak brak dźwięku z podłączonego pena do USB? U mnie wszystko śmiga oprócz mp4. Co prawda mam podłączony dysk a nie pen, ale wszystko jest OK.

 

A jaki format jest najpopularniejszy w filmach? MP4 oczywiście i kiedyś działał a to popsuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2018 o 20:15, ARTIPAPK napisał:

Dobrze, że chociaż naprawili dźwięk AAC.

 

Dalej nie naprawiono AAC przez USB. Działa AC3, ale E-AC3 już nie. Niepojęte. Coś, co działało w pierwszym sofcie, jest notorycznie i najwidoczniej z premedytacją [beep]one w każdej kolejnej aktualizacji. :sciana: :censored: !!!

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędny fragment cytowanego innego postu, poprawiono pisownię w poście.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś oświeci, bo chyba ślepy jestem. Nie ma możliwości włączenia angielskiej ścieżki i polskich napisów w aplikacji VOD na tym dekoderze? Szukam, naciskam możliwe przyciski i nic na to nie wskazuje. Mam ten dekoder od dawna, ale do tej pory tego nie potrzebowałem, a teraz lekki szok, że tego brakuje albo jestem ślepy. Sprawdzane na przykładzie seriali HBO i mówię o aplikacji VOD, a nie HBO GO. W aplikacji CP GO, czy na komputerze te funkcje są normalnie dostępne.

 

Problem pewnie nie dotyczy tylko HBO, ale także wszystkiego innego, bo taka funkcja jest chyba tam w ogóle niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam apel do inżynierów w CP. Niech zrobią wyświetlanie konfliktów na linii przypomnienie-nagranie na dwóch różnych kanałach z innych transponderów. Bo przy dwóch konfliktowych nagraniach jest komunikat, ale gdy jest nagranie i przypomnienie na innym kanale, który mam zamiar nagrywać to tuż przed samym nagraniem jest info, że trzeba zatrzymać nagranie. Strasznie to wnerwia, bo planuję sobie nagrania na kilka dni do przodu i ciężko przewidzieć, czy się uda, czy nie.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...