Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2018 o 15:48, czytnik napisał:

A to wszystko nie może być w Evobox PVR?

Dadzą nowy soft i będzie OK.

 

Nie wiem, czy dekoder sprzętowo podoła 4K. Pytanie do "speców" w tym temacie, jest możliwość usprawnienia Evoboxa o 4K tylko za pomocą softu?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu na wniosek jego autora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pachol83 napisał:

Witam,

pytanie za 100 pkt. 

Dzisiaj dekoder postanowił zwisnąć - nie zaskoczyło mnie to, klasycznie potraktowałem go restartem zasilania. Ale... po ponownym uruchomieniu dysk pokazuje 100% wolnego miejsca i nie ma ani jednego nagrania. :(

Próbowałem przywracać ustawienia fabryczne - również bezskutecznie.

Może ja bym stratę jakoś przebolał, ale nie wiem jak 3-latkowi wytłumaczyć, że wyparowały dziesiątki odcinków jego ulubionych bajek? :(

Jest jakiś ratunek? 

Wymiana na sprawny dekoder w APS.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mingo napisał:

Coś nowego widocznego na pierwszy rzut oka?

 

  • Poprawka na zakłócenia obrazu jeżeli kanały TVP HD i TVP Seriale są dodane do listy ulubionej.

  • Poprawka na komunikat „Nieobsługiwany format dźwięku” na kanałach ze ścieżką dźwiękową DD+

  • Poprawienie stabilności dekodera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mingo napisał:

Dobre i to. Szczególnie te zacinki TVP HD i TVP Seriale były irytujące, mimo, że ich rozdzieliłem na liście ulubionych to i tak czasami lubiły sobie poklatkować.

 

Są jakieś plany co do multiroom po sieci?

 

Cierpliwości ?

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, support458 napisał:

 

Cierpliwości ?

Oby niedługo, bo umowa przeszła mi już na czas nieokreślony, a chciałbym zmienić HD5500s na Evoboksa HD, a jednak chciałbym ją przedłużyć jeśli będzie odpowiednia oferta. Niestety wygoda wzięła górę i jednak nie chce mi się biegać z kartą co jakiś czas, tym bardziej że zazwyczaj dzieje się to w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tempo rozwoju oprogramowania w dekoderach, jeszcze z rok poczekamy.

 

 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2018 o 16:43, support458 napisał:

 

  • Poprawka na zakłócenia obrazu jeżeli kanały TVP HD i TVP Seriale są dodane do listy ulubionej.

     

  • Poprawka na komunikat „Nieobsługiwany format dźwięku” na kanałach ze ścieżką dźwiękową DD+

     

  • Poprawienie stabilności dekodera

 

A możliwość zmiany kanałów/częstotliwości dla trybu jednokablowego? Kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...