Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem/pytanko:

Czy to normalne, że dekoder Evobox PVR ustawiony jest, aby się wyłączał w stan czuwania? Czasami na chwilę sam się włącza, tzn. lampka zmienia się najpierw na czerwoną, potem zieloną, a tam gdzie jest wyświetlana godzina, pojawiają się same kreski. Po chwili wyłącza się. Inna sprawa, że czasem mimo ustawień stanu czuwania, jak wstaję rano, dekoder jest wyłączony, ale w stanie szybki start.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, prąd mnie boli. :P Po to jest opcja czuwania, żeby działała.

A po drugie, lubię wiedzieć, dlaczego. :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są wymagania systemu nadawana sygnału. Dekoder musi wybudzić się co jakiś czas aby zaktualizować z satelity i nie tylko,  dane niezbędne do zapewnienia ciągłości odbioru sygnału. Masz opisane wyjaśnienie w instrukcji obsługi, że całkowite odłączanie dekodera od prądu może spowodować brak dostępu do wykupionych kanałów.

Tak działają wszystkie dekodery satelitarne i kablowe. Evobox PVR nie jest wyjątkiem.

Edytowane przez support458
Uzupełnienie informacji.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak prędkości 8x do przodu nie wpływa jakoś znacząco na komfort użytkowania. Jeżeli już przy tym temacie jesteśmy to boli brak importu eksportu listy ulubionych i ogólnie błędy z tą listą związane. Po takim czasie, jaki minął od ostatniej aktualizacji to powinno być to już dawno "załatane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zmiana miejsca wyświetlania podglądu PIP jak najbardziej konieczna.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wydaje mi się, żeby Cyfrowy Polsat miał zakończyć wsparcie dla dekodera Evobox PVR. :roll:

Myślę, że nadal jest to "flagowy" model spośród wszystkich dekoderów dedykowanych Cyfrowego Polsatu. Dekodery Evobox HD i Evobox Lite mogą być jedynie jego uzupełnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mingo napisał:

Ciekaw jestem, czy Evobox będzie jeszcze w ogóle aktualizowany? Multiroomu po sieci nie obsługuje, w planach jest dekoder 4K więc nie zdziwiłbym się, gdyby porzucili rozwój Evoboxa, a wiosną zaproponowali nowy dekoder, który będzie miał 4K, PVR i obsłuży multiroom po sieci.

A to wszystko nie może być w Evobox PVR?

Dadzą nowy soft i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kapusta7 napisał:

Dlaczego nie ma EPG? Wiecie jak to naprawić?

 

Ja mam. Odłącz od zasilania lub przywróć fabryczne ustawienia.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanie za 100 pkt. 

Dzisiaj dekoder postanowił zwisnąć - nie zaskoczyło mnie to, klasycznie potraktowałem go restartem zasilania. Ale... po ponownym uruchomieniu dysk pokazuje 100% wolnego miejsca i nie ma ani jednego nagrania. :(

Próbowałem przywracać ustawienia fabryczne - również bezskutecznie.

Może ja bym stratę jakoś przebolał, ale nie wiem jak 3-latkowi wytłumaczyć, że wyparowały dziesiątki odcinków jego ulubionych bajek? :(

Jest jakiś ratunek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...