Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem tego zdania że, "ochłapy" dadzą do już istniejących kanałów a "hity" będą w kanałach dodatkowo płatnych.  Jeszcze wielu mocno się zdziwi jak zobaczy ofertę Polsatu na oglądanie LM. Zębaty już nie raz pokazywał, że potrafi mocno wycisnąć dane prawa, patrzy choć by ostatnie Mistrzostwa Europy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według naszych informacji, od sezonu 2018, wybrane transmisje środowych meczów Ligi Mistrzów UEFA powrócą do kanałów bezpłatnych i podobnie jak mecz finałowy będą dostępne również dla abonentów nc+.

http://media.ncplus.pl/17274-oswiadczenie-nc-prawa-do-transmisji-sportowych

Zalosnie to brzmi w kontekscie tego ze za czasow nc+ meczow w kanalach bezplatnych nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za pewne będzie to tylko Bayern i Barcelona obojętnie z kim będą grały. Nawet z ogórkami. Zarówno TVP jak i Polsat kiedy miał prawa do 1 środowego meczu to wybierali wg następującego klucza:

 

1. Robert Lewandowski

2. Polacy w składzie

3. FC Barcelona

4. Real Madryt

5. Cała reszta

 

Raz był hit MU-Chelsea a oni mogąc pokazać w Polsacie 1 mecz wybrali mecz do 1 bramki Barcelona - Szachtar zamiast hitu i wielokrotnie w otwartym TVP i Polsacie nie pokazywali hitów tylko mecze wg klucza, który podałem także w otwartym pooglądamy tylko Bayern i Barcelonę a nie hity. Jedynie jak Bayern i Barcelona zagrają z kimś mocnym to wtedy zobaczymy hit

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Solorz pokazuje od czasu do czasu coś w otwartym w przeciwieństwie do nc+, które nic nie pokazuje w otwartym

Dustman jesteś zwykły hejter

nc: gardzę jeszcze bardziej i cieszę się niezmiernie, że kończy się pomału ich żywot, ale zmiana na Polsat to żadna zmiana tak naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co nc+, a bezpośrednio CANAL+ z Francji miał udziały w Grupie TVN. Także poprzez powiązanie interesów przez jakiś czas nc+ miało w jakimś sensie kanały otwarte. Ale już tak nie jest. Mimo że obecny TVN ma wciąż te 32% w ITI Neovision, to jednak już to jest inna sytuacja i nie to samo co byłe 40-49% Groupe CANAL+ w TVN.

 

Czyli każdy coś zyskał i stracił. Tylko co lepsze. Wydaje się, że to jednak Polsat najlepiej na tym wyszedł. Polsat bywał krytykowany, np. za PPV czy season passy, ale to jednorazowe akcje. A w przypadku nc+ cały czas dolewa się oliwy do ognia. Jak nie część Ekstraklasy, to później rozgrywki lig europejskich, to teraz takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego, że nc+ nie ma otwartych kanałów!

To nic, że nie mają. Nie zmienia to faktu, że nie pokazują. Były 3 konkursy nakanały w NTC to nc+ w ogóle nie wzięła w nich udziału a więc nawet nie chcieli mieć kanału otwartego

 

Jakoś mecze Legii w Lidze Europejskiej w TTV pokazać mogli..jak zawsze zwykła gadka szmatka :)

Ale wówczas to nie nc+ kupowała prawa tylko jeszcze sama platforma n, która w całości była TVN i TVN Turbo miał stąd prawa na mecze i zadecydowali, że te kilka spotkań pokażą nie tylko w TVN Turbo ale i TTV. Później gdy Canal + France pozbył się udziałów w TVN to już meczów LE w TVN Turbo nie było

 

Nie tyle co nc+, a bezpośrednio CANAL+ z Francji miał udziały w Grupie TVN. Także poprzez powiązanie interesów przez jakiś czas nc+ miało w jakimś sensie kanały otwarte. Ale już tak nie jest. Mimo że obecny TVN ma wciąż te 32% w ITI Neovision, to jednak już to jest inna sytuacja i nie to samo co byłe 40-49% Groupe CANAL+ w TVN.

To jest dobra wyjaśnienie. Tak to właśnie wygląda obecnie Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli każdy coś zyskał i stracił. Tylko co lepsze. Wydaje się, że to jednak Polsat najlepiej na tym wyszedł. Polsat bywał krytykowany, np. za PPV czy season passy, ale to jednorazowe akcje. A w przypadku nc+ cały czas dolewa się oliwy do ognia. Jak nie część Ekstraklasy, to później rozgrywki lig europejskich, to teraz takie coś.

Tu się nie ma co zastanawiać, bo to Polsat zyskał najwięcej. Z całym szacunkiem, ale jeśli nc+ chce zastąpić rozgrywki piłkarskie rozgrywkami siatkarskimi to wielkiego sukcesu im nie wróżę... Najlepiej o tych rozgrywkach świadczy fakt jak większość drużyn do nich podchodzi. Niedawno było głośno, że kluby włoskie chcą zrezygnować z udziału w tych "elitarnych" rozgrywkach. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania że, "ochłapy" dadzą do już istniejących kanałów a "hity" będą w kanałach dodatkowo płatnych.  Jeszcze wielu mocno się zdziwi jak zobaczy ofertę Polsatu na oglądanie LM. Zębaty już nie raz pokazywał, że potrafi mocno wycisnąć dane prawa, patrzy choć by ostatnie Mistrzostwa Europy. 

Tzn. na co mam popatrzeć :?: ja jako abonent miałem tylko jedno zadanie-wystukać na klawiaturze pilota inny niż dotychczas(nowy) nr. kanału, nic nie płaciłem,nic nie musiałem podpisywać a to co zrobił CP to był ukłon w waszą stronę i do waszych pieniędzy- chcecie to oglądajcie, ja w przeciwieństwie do waszych żabojadów nie jestem "psem ogrodnika",

nie mam nic przeciwko by CP na podobnej zasadzie udostępnił dostęp na podobnych zasadach nc+,UPS czy innym operatorom,

nc+ na takie gesty nigdy stać nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM była dostępna wszędzie poza CP. Co mieli C+ im udostępnić? Bez abonentów nc+ CP nie wyszedł by na swoje z Euro i dlatego były one tak szeroko dostępne, a nie dlatego, żeby zrobić przyjemność abonentom nc+.

Czy w CP nie było tak, że Euro było za darmo jak przedłużyłeś umowe?

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...