Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kanały od samego początku dostępne będą na platformie Cyfrowy Polsat. Dodatkowo Telewizja Polsat przygotowuje ofertę dla sieci kablowych, które są zainteresowane włączeniem nowych kanałów do swoich ofert. 

https://media2.pl/media/151537-Liga-Mistrzow-w-Polsacie-Sport-Specjalne-programy-nowoczesne-studio-4K-AR-i-3D.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na informację dotyczącą kablówek czekam najbardziej, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja mogę czekać nawet do fazy pucharowej, bo walka w grupach interesuje mnie średnio. Może oferty nie będą tak irracjonalnie drogie jak niektórzy prognozują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więcej informacji przekażemy już niebawem."

 

Taką informację o kanałch PSP na priv dostałem od nc+ na Facebook'u.

 

Ta wyżej była 2 wiadomością. Treść 1 pozostawiam pod spodem.

 

 

 

Witamy. Szczegółowe informacje dotyczące nowych programów zostaną udostępnione w chwili ich premiery. Podyktowane jest to chęcią informowania naszych Abonentów o zmianach już dokonanych, a nie o zamierzeniach. Więcej informacji przekażemy już niebawem
Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wciąż ktoś liczy na to, że będą dostępne w nc+? ;)

 

Ja liczę. :) Nikt nie powiedział jednoznacznie, że nie będzie. :)

Warto zwrócić uwagę na inną rzecz - w nc+ w ogóle nie ma sportowych kanałów Polsatu - żadnych. O ile oczywiście mogą udostępnić im kanały premium, o tyle będzie to komicznie wyglądało, gdyż w skład pakietu premium wchodzi też Eleven Sports, a nie ma w nim podstawowych kanałów sportowych. A dodając do tego, że Canal+ w Cyfrowym Polsacie nie było i nie ma... 

 

Wszystko zależy od tego, jaki będzie popyt :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Eleven Sports i pakiet Polsat Sport Premium, to dwa zupełnie różnie pakiety i nigdzie nie "wchłaniają" się.

Pakiet Eleven Sports składa się z Eleven Sport 1,2 i 3. Pakiet Polsat Sport Premium, na którym dostępna będzie Liga Mistrzów, to Polsat Sport Premium 1 i 2 i 4 serwisy PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, teraz zajrzałem raz jeszcze, przepraszam za zamieszanie. Jednak reszta i tak jest nielogiczna :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nc+ buliłem 1200 zł na rok...tak więc 360 + Eleveny za ok. 120 + EurosportPlayer 100  na rok. Wszystko rzecz jasna w sieci. Dla mnie jest taniej ;)

 

Dlatego właśnie cieszylem się, że bierze to CP, bo liczyłem wreszcie na dostęp tylko przez net, bez jakiejś platformy, czego nie ma nc+ i się nie pomyliłem.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli "zwykły" użytkownik Ipli w tej cenie miałby 7 dni, a mający Plusa 30 dni?

https://satkurier.pl/news/171971/plus-lm-i-le-uefa-w-specjalnych-promocjach.html

 


Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet Ipla Polsat Sport Premium będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli tak by było to ja bym się bardzo cieszył. Trzeba poczekać , jak się pojawi taka oferta na koncie Plusa. :D

Ja jestem jeszcze ciekaw jak to wyglądać będzie w kablówkach. Interesuje mnie sczególnie Vectra. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...