Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To na końcu @Arkon się pojawi, najpierw będą łowić nowych na swoje usługi, pewnie pod koniec sierpnia.  Jedynie można szacować cenę dziś pomiędzy 25-40 w przedziale, bo na pewno będzie więcej niż dla swoich ale nie za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na końcu @Arkon się pojawi, najpierw będą łowić nowych na swoje usługi, pewnie pod koniec sierpnia.  Jedynie można szacować cenę dziś pomiędzy 25-40 w przedziale, bo na pewno będzie więcej niż dla swoich ale nie za dużo. 

Jeśli masz rację, to ja serdecznie podziękuję Krokowi i przeproszę się z pubami, bo ta cena to byłoby zdzierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rację, to ja serdecznie podziękuję Krokowi i przeproszę się z pubami, bo ta cena to byłoby zdzierstwo.

Na bank będzie więcej ale skoro tutaj o 20 podnoszą to myślę, że może być mniej niż w Ipli ktoś wklejał. 30 to wydaje mi się, że będzie na pewno, kwestia czy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Premium Max nie dostanie kanałów PSP, bo był objęty odsłona pierwszą, drugą i trzecią SmartDomu, czyli był rabatowany -50%. Będą kazali przedłużać umowę, żeby uzyskać dostęp do PSP co będzie wiązało się że zmianą rabatu na -25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obecnym abonentom wrzucą pakiet za 30-40zł albo dadzą tylko przy aneksie to pozostanie Ipla, patrząc na terminarz można jakoś wykombinować żeby cały sezon zaczynając od fazy grupowej obejrzeć płacąc 5-6x 40zł. ;) I oby było to dostępne dla prepaidów w Plusie. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy przedłużeniu umowy powiedział że nie da się kupić dodatkowo pakietu LM jedynie umowa na 3 lata.

Ty chyba żartujesz ? Jak ja mam jeszcze ponad 2 lata umowy. Niech sobie jaj nie robią. A jeśli to prawda to wykupię w ipli i trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Max nie dostanie kanałów PSP, bo był objęty odsłona pierwszą, drugą i trzecią SmartDomu, czyli był rabatowany -50%. Będą kazali przedłużać umowę, żeby uzyskać dostęp do PSP co będzie wiązało się że zmianą rabatu na -25 zł.

Przecież nie każdy ma rabat.

Skąd u ciebie taka pewność że ja nie dostanę tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dla mnie 20,01 zł miesięcznie więcej. trzeba będzie bez LM żyć, lub iptv.

Nie przesadzaj... Jeżeli 20zl miesięcznie dla Ciebie to duży wydatek to pozostawie to bez komentarza...

Najlepiej to każdy by chciał w cenie mieć full.

 

 

Uważam że 20zl/mc za 6 kanałów byloby dobra cena. Jaki masz pakiet teraz w CP?

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank będzie więcej ale skoro tutaj o 20 podnoszą to myślę, że może być mniej niż w Ipli ktoś wklejał. 30 to wydaje mi się, że będzie na pewno, kwestia czy więcej.

A niektórzy na tym forum cieszyli się, że będzie taniej. Niech jeszcze jakiś "znawca" napisze jaki to Canal+ był drogi. Dla mnie cena niedorzeczna z prostego powodu- tam będzie tylko LM i może jakieś ochłapy. A jak wiadomo te rozgrywki np. w styczniu mają przerwę, to co za powtórki mam płacić powyżej 30 zł!? Chyba kogoś mocno pogięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nowego Solorz nie wymyślił, EURO też dostawało się przy przedłużeniach, albo nowych umowach. ;)

 

Ale można było też zakupić oddzielnie, pamiętam, że zapłaciłem bodajże 79 zł za dostęp do dodatkowych kanałów na czas EURO. Jeśli PSP nie będzie można wykupić oddzielnie, to będzie nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abonent premium max spodziewalem sie chociaz minimalnego podziekowania, jesli nie za darmo to chociaz za jakas symboliczna oplata, no nic, w takim razie to ja im podziekuje za 3 miesiace :)

 

Jeszcze myslalem nad przedluzeniem umowy ze wzgledu na te LM, ale skoro tak, to obejdzie sie, wykupie sobie Netflixa i Eleven na necie, wyjdzie taniej i przynajmniej bedzie co obejrzec zamiast reklam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...