Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzwoniłem na infolinie

 

Obecnie zaczynam trzeci z 6 darmowych miesięcy

 

Potem 90 zł za Familijny Max + Sport+ Film+Cinemax + Eleven+multiroom + evobox

 

Żeby mieć dostęp do Polsat Sport Premium trzeba aneksować umowę z 24 do 36 miesięcy

 

Wtedy opłata w moim przypadku to 95 zł czyli 80zł ze strony + 15 za multiroom i evobox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do@Sorek21

 

Co ty już wydzwaniasz :?:  na infolinii w tej chwili wiedzą mniej niż my tu teraz, konsul poczuł ewentualnego jelenia i już chciał wcisnąć umowę by parę punktów do wypłaty załapać- dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu CP względem już obecnych klientów to partylane może tylko wciskać kit.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Przestrzegam przed wykupywaniem tych kanałów już teraz.

 

Byłem dzisiaj w APS, gdzie pani powiedziała mi, że gdy mam pakiet PREMIUM MAX za 100 zł  (rabatowany w SmartDOM za 54,99 wraz z Multiroom'em) i włączę kanały PSP to rabat mi zniknie, gdyż umowa będzie aneksowana. 

 

Umowę mam do 31.07.2018 r. i jak gdybym ją przedłużył otrzymał bym tylko 25 zł rabatu, a nie 50 zł + 20 zł za PSP, co oznacza, że i tak bym płacił 105 zł.

 

POLSAT SPORT PREMIUM = STRATA SMARTDOM

 

Dobra strategia Zygmunta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do@Sorek21

 

Co ty już wydzwaniasz :?:  na infolinii w tej chwili wiedzą mniej niż my tu teraz, konsul poczuł ewentualnego jelenia i już chciał wcisnąć umowę by parę punktów do wypłaty załapać- dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu CP względem już obecnych klientów to partylane może tylko wciskać kit.

Zapytać zawsze można.Narazie i tak nic jeszcze nie nadaje.

Napewno będzie taniej niż w nc+ bo pakiet C+Start dla NOWYCH abonentów kosztował chyba 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja mam NC + najdroższy pakiet ,czy można się  spodziewać ,że będzie  na nim  jakiś łączonym pakiet  z Cyfrowym Polsatem ,żeby było  można oglądać Ligę Mistrzów i Ligę Europy ,czy takie coś nie wchodzi w grę  i muszę zamawiać Cyfrowy Polsat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma nadzieję, że przedłużając umowę będzie można ten pakiet dostać za free. tak jak poprzednio było z euro ;)

 

Promocja jest dostępna dla Klientów przedłużających umowy, ceny będą uzależnione od wybranego pakietu. Abonenci, którzy mają ofertę Premium MAX Plus z umowami min. na 24 miesiące i zawarli umowę między 14.02.2018 r. a 01.07.2018 roku, otrzymają udostępniony promocyjne Pakiet Polsat Sport Premium za 0 zł na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna oferta ;)

 

Za 60 zł jest Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD

 

A kto będzie chciał full LM to 20 zł, ale ma Polsat Sport Premium + Eleven Sports.

 

Ciekawe co będą pokazywać w Polsacie Sport? :)


czyli dla mnie 20,01 zł miesięcznie więcej. trzeba będzie bez LM żyć, lub iptv.

 

spokojnie, jeden mecz na pewno obejrzysz w tv otwartej

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czyli więcej niż pewne, że nikt z posiadaczy SmartDomu w wersji 1,2,3 nie otrzyma możliwości obejrzenia PSP bez przedłużenia umowy, co równa się z przejściem na SD4 i zmianą rabatu na -25 zł. Cwanie.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...