Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven to inna bajka, tamte ligi mają znacznie mniejszą oglądalność i LM też droższa a po tym, że Eleven został sprzedany widać, że kurą znoszącą złote jaja nie był. A co ważniejsze wchodząc na rynek inaczej bawisz się ceną niż będąc na rynku, Elvene musiał mieć cenę nie za wysoką nawet kosztem strat na początku, Polsat tego nie musi robić. Pytanie jest tylko czy zrobią 1 pakiet czy pójdą drogą league pasów i zrobić np 2, same Polsat Premium więc 6 meczy i drugi z całością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że bedzie 40 zł. Tak samo ja się czułem potraktowany przez nc+. I nie obchodzi mnie, że dorzucali do tego filmy, Ekstraklasę, ligę angielską bo interesowała mnie tylko LM z ich oferty. I trzeba było płacić 40-70 zł za LM bo tylko Lm mnie interesowała .Dlatego chciałem aby LM miał nadawca, który nie ma nic innego i żeby płacić tylko za to co chcę, czyli za LM a nie za wszystko jak w C+.

 

I Solorz gwarantuje 1 mecz w otwartej LM a nc+ nie więc dla ogółu lepiej, że ma CP niż nc+ bo jest 1 mecz dla wielomilionowej widowni.

 

Zanim się sezon zacznie będzie wiadomo co za ile więc nie piszcie, że u Solorza nie wiadomo bo zanim się rozpocznie będzie wiadomo. Lm za 3 miesiące i na dziś nie interesuje mnie info o zasadach dostępu. Wszystko dowiemy się prze startem.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lm za np. 20 zł to im się nie opłaca. NC+ kazał kupić sport razem z filmami a filmowcom kazał kupić ze sportem. Nie opłacalne dla nich było aby sam film lub sam sport za połowę ceny. I tak samo tu Polsatowi się nie opłaci za 20 zł.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji.

Poprzednio konsultant mówił, że polsat rozesłał propozycje dostępu LM dla nc+ , rozmowy trwają i zapewne w ciągu kilku tygodni będzie oficjalny komunikat. Teraz rozmawiam z kolejnym i dostaję info że LM nie będzie w nc+.

Można zgłupieć.

Jest to problem jeśli tych kanałów nie bedzie w nc+. Bo ipla biorąc pod uwagę recenzje nie jest dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza cena dla wszystkich za LM i LE to 99 zeta za sezon. Moim zdaniem każdy zainteresowany by zapłacił w końcu będą to kanały premium bez reklam. Wykupię taką opcję bez wahania jak będzie dostępna w NC+

Chyba dla wszystkich w nc+, bo nam abonentom CP nie uśmiechają się jakieś głupie season passy. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę i tak jak chyba większość zadałem tradycyjne pytanie o LM no i tradycyjnie konsul nieoficjalnie potwierdził że od 60 zł.wzwyż w pakiecie, ale również nieoficjalnie dowiedziałem się że nowe kanały Polsat Sport Premium w wersji SuperHD ruszą już za tydzień :!:

W rozmowie dał się wyczuć że jest dość rozgarnięty więc wszystko możliwe :brawo:

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oni chcą pokazywać Runda wstępną ligi mistrzów UEFA i ligi Europy UEFA. Tylko to będzie dziwne jak pokażą te mecze.

Większej głupoty nie czytałem. :P  Przecież preeliminacje nigdy nie miały scentralizowanych praw i nie było informacji, aby w tej kwestii coś się zmieniło. Myślisz, że będą transmitować mecze amatorskich drużyn z Gibraltaru, czy Andory? Jeszcze w Super HD? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...