Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ciekawe czy ktoś z nc+ przejdzie do Polsatu

Zapewne tacy się znajdą, wystarczy zajrzeć na fb. ;)

Na mnie jednak nie licz, ja nie przechodzę. :cool:

Angielskiej mi nie zabierzecie :lol2::P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.LM była dostępna wszędzie poza CP. Co mieli C+ im udostępnić?

2.Bez abonentów nc+ CP nie wyszedł by na swoje z Euro i dlatego były one tak szeroko dostępne,

a nie dlatego, żeby zrobić przyjemność abonentom nc+.

3.Czy w CP nie było tak, że Euro było za darmo jak przedłużyłeś umowe?

1. Zrobić tak jak CP - dodatkowy kanał/y i pozwolić na wzór CP za opłatą dołączyć innym nadawcom- proste jak drut,CP to udowodnił

2.A czy to ważne skąd czerpie się kasę(byle legalnie) nc+ jednak wolało stracić kilka mln.potencjalnych odbiorców i kupe szmalu od nich-być może teraz ich zabrakło by podbić ofertę :mrgreen:

3.Ja nie przypominam sobie bym w tym czasie zmieniał umowę,ale nie wykluczone,no ale jak ktoś przedłużał to i tak go to nic nie kosztowało a poza tym to warto przedłużać choćby co pół roku :wink: by mieć nowe darmowe miechy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. na co mam popatrzeć :?: ja jako abonent miałem tylko jedno zadanie-wystukać na klawiaturze pilota inny niż dotychczas(nowy) nr. kanału, nic nie płaciłem,nic nie musiałem podpisywać a to co zrobił CP to był ukłon w waszą stronę i do waszych pieniędzy- chcecie to oglądajcie, ja w przeciwieństwie do waszych żabojadów nie jestem "psem ogrodnika",

nie mam nic przeciwko by CP na podobnej zasadzie udostępnił dostęp na podobnych zasadach nc+,UPS czy innym operatorom,

nc+ na takie gesty nigdy stać nie było.

 

W tamtym czasie miałem w CP pełen pakiet i nie dostałem dostępu kanałów na których były transmitowane wszystkie mecze ME.  Żeby mieć do nich dostęp trzeba było albo zapłacić albo przedłużyć umowę. 

Teraz też płacąc abonament za prawię 100zł nie mam pewności że dostanę dostęp do wszystkich meczy LM i LE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jednym słowem był kiedyś król "Julian" z NC+ teraz jest "Zygmunt" z CP. :lol2:;)

Mam nadzieje że dłużej będzie ten wasz uwielbiany bo mojego z NC+ szybko "ścieli" :P

Drugi na liście najbogatszych polaków, to z wami się podzielił i LM kupił. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus2, dlatego właśnie cieszę się,że do pakietu RODZINNEGO dali dostęp do kanałów PS oraz PSE, które to kanały można mieć za 5 zł/mc. Nawet gdyby trzeba było dopłacić do LM to jest jeszcze spore pole manewru, a płacąc obecnie tak jak TY prawie 100 zł na m-c i nie mając pewności, że LM będę miał w tym abo za darmo, to już było troszkę trudnieJ wysupłać dodatkowy "grosz" na LM.

Edytowane przez james24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wrzesnia 2018 max bedzie 6 spotkan LM o tej samej porze. A jak wyglada sprawa z LE? Ile kanalow sportowych CP musi miec by pokazac live w telewizji (nie w internecie) wszystkie mecze LM i LE?

Nie realne. 12 grup czyli 24 mecz dzieląc to przez 2 godziny  to daje 12 meczy o jednej porze w fazie grupowej

 

1. Zrobić tak jak CP - dodatkowy kanał/y i pozwolić na wzór CP za opłatą dołączyć innym nadawcom- proste jak drut,CP to udowodnił

2.A czy to ważne skąd czerpie się kasę(byle legalnie) nc+ jednak wolało stracić kilka mln.potencjalnych odbiorców i kupe szmalu od nich-być może teraz ich zabrakło by podbić ofertę :mrgreen:

3.Ja nie przypominam sobie bym w tym czasie zmieniał umowę,ale nie wykluczone,no ale jak ktoś przedłużał to i tak go to nic nie kosztowało a poza tym to warto przedłużać choćby co pół roku :wink: by mieć nowe darmowe miechy :)

Ale po co mieli to robić skoro zarabiali ? CP nic nie udowodnił, sprzedawali innym bo by na tym stracili proste jest drut. Na KSW zarabiają na swoich abonentach i kablówkach i NC+ im nie potrzebna i nie ma tam KSW na Euro czy TP by stracili więc szukali innych rynków zbytów. Proste, chodzi tylko o hajs a nie o żądne pokazywanie czegoś czy udowodnienie komuś czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja tam z całego serca gratuluje  "zwycięzcy". :D Może być na antenach.... jakie tam macie Polsat Sport 1,2,3,4 nie znam się ;)
Pamiętajcie drodzy abo CP że obejrzycie LM i LE ale dopiero za rok ;):P

Prócz siatkówki jest jeszcze to co już wymieniałem wcześniej, nie będę się powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przecieki na temat tego, jak to dokładnie będzie, na których"antenach" LM będzie nadawana - to najcenniejsza informacja dla wszystkich, szczególnie dla abo nc+ przy ewentualnym aneksie, dobieraniu pakietu CP czy całkowitych przenosinach.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakieś przecieki na temat tego, jak to dokładnie będzie, na których"antenach" LM będzie nadawana - to najcenniejsza informacja dla wszystkich, szczególnie dla abo nc+ przy ewentualnym aneksie, dobieraniu pakietu CP czy całkowitych przenosinach.

Właśnie na Polsat News leciał ziomek od sportu w Polsacie. Wygadał się że LM i LE będzie dodatkowo płatna za sprawą słów: "oferta dla tych co nie mają pieniędzy i dla tych co mają pieniądze i chcą oglądnąć wszystkie mecze". Tak więc gorsze mecze będą na kanałach sportowych Polsatu a te lepsze w dodatkowych kanałach za pewnie "dobrą" kasę za sezon (?) miesiąc (?) [beep]a wie co Polsacik wymyśli. A w Canal+ było tak dobrze... Gadał o doświadczeniu w transmisjach sportowych o Euro 2016 itp. Dawał do zrozumienia że będą dodatkowe kanały takie jak na Euro czy obecnie na tenis. Tak więc to pewne że aby zobaczyć wszystko należy wykupić coś extra. Na Polsatach Sport coś będzie zapewne ale tak jak pisałem te lepsze za dodatkową kasę. 

 

oferta dla tych co nie mają pieniędzy i dla tych co mają pieniądze i chcą oglądnąć wszystkie mecze

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kmita: : Zrobimy tak, żeby każdy był zadowolony - coś dla tych, którzy nie mają pieniędzy i dla tych, którzy mają i chcą zobaczyć wszystko.

Kmita tez kilkakrotnie zapowiadal ze beda korzystac z dotychczasowych doswiadczen przy transmisji wielkich imprez. Z powyzszego wynika ze na 99% powstana dodatkowe platne kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu mogą przecież wyłączyć część kanałów SD. Po zwolnieniu przez nich transponderów Cyfrowy Polsat zyskałby jakieś dobre ~40 Mbps, także miejsce śmiało znalazłoby się. Nawet na 5 dodatkowych kanałów w HD.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/siatkarska-liga-mistrzow-w-canal

 

 

Majac na uwadze zacieta walke uwazam ze zaplacil wiecej.

Ciekawe, że przy innych transakcjach i zakupach praw zagranicą chwalą się ile to jest warte, np. we Francji, w Wielkiej Brytanii z Premier League czy też UEFA Champions League czy w Stanach Zjednoczonych (np. duży deal z IO w NBC). Ale w Polsce, to prawie w ogóle nie ma takich ciekawostek, jakby to naprawdę było jakąś straszną tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk7588, ja obstawiam jednak zupełnie inne rozwiązanie. Wszytskie najciekawsze spotkania na nowych kanałach, a te "gorszego"sortu na obecnych kanałach PS oraz PSE. To byłoby nielogiczne z punktu widzenia biznesowego, gdyby dali najciekawsze spotkania do PS oraz PSE, a więc do kanałów, które można mieć w pakiecie Rodzinnym za 5zł/mc.

Dlatego, też warto (tak sądzę) mieć pakiet Rodzinny w tej cenie a następnie ewentualnie mieć trochę grosząna dokupienie pakietu premium z LM. Ale teraz to tylko gdybanie. Zobaczymy za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...