Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłem dzisiaj w punkcie CP bo kończyła mi się umowa z NC+ i zastanawiałem się czy nie wziąć CP i faktycznie tam również babka powiedziała mi, że LM będzie we wszystkich pakietach powyżej 60 zł (tzn w przypadku Smart Dom 50 zł.). Mimo to nie wziąłem CP, powiedziała też że na 100 proc będą w Ipli a mam do niej dostęp więc jednak zostałem przy NC+.

Ktoś z Cyfrowego Polsatu poza anonimowymi sprzedawcami w punktach to potwierdził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje informacje są od pracownika CP w Warszawie (nie APS). Nie mają oficjalnych informacji, ale informacja,którą podałem, krąży śmiało i powszechnie. Wpisy kolejnych Użytkowników (informacje uzyskane w APS) potwierdzają w 100% moje informacje.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. I kanałów Tenis Premium już nie ma ;)

Mało tego, to co było na Tenis Premium było dostępne "z reklamami" dla wszystkich: na Eurosport i Polsat Sport (Wimbledon).

Też to pamiętasz?

 

Muza _TV właśnie chodzi o to,że nie do końca. Fani Djokovicia, Federera , Nadala mogli się o tym przekonać gdy okazało się,że aby oglądać spotkania swoich ulubieńców musieli wykupić dodatkowy pakiet na Wimbledonie. Rozumiem,że nie jesteś wielkim fanem sportu i nie dostrzegasz tak istotnych dla kibiców detali. Nie jest istotne,że LM będzie też w Polsacie sport, bo mecz LM nie równa się meczowi LM. Tak samo jak na Mundialu mecz Hiszpania- Portugalia ciekawszy jest niż Maroko- Iran. Te najciekawsze spotkania będą w Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detale detalami, ale... co innego wielogodzinny mecz tenisa, a co innego mecz piłki nożnej.

Nie ma bata. Nawet jeśli zrobią 10 kanałów premium to mecz piłkarski transmitowany na kilku antenach jest od gwizdka do gwizdka ;)

 

Te najciekawsze spotkania będą w Polsat Sport Premium.

 

Bardzo trudno się rozmawia z osobami, które myślą, że Cyfrowy Polsat jest jak NC+ w zakresie "premium" :D

 

Polsat Sport Premium będzie polegał na tym, że w ramach PREMIUM będziesz miał "więcej" niż w zwykłym Polsacie Sport i lepszy komfoert oglądania, czyli : Super HD, serwisy dodatkowe (wszystkie mecze live, sam wybierasz co oglądasz) i wszystko brak reklam. A w pozostałe dni powtórki meczów.

 

Ba! Nie zdziwię się, gdy na Polsat Sport (HD + reklamy) będzie mecz z Polsat Sport Premium 1 (Super HD bez reklam), a w Polsacie Sport Extra (HD + reklamy) mecz z Polsat Sport Premium 2 (Super HD bez reklam). Reszta (równoległa) w serwisach dodatkowych.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv

 

Bo różnica jest, taka że nc+ kupując prawa sportowe.To abonent mający pakiet canal+ ma pewność że będzie miał dostęp do nich. Cyfrowy Polsat kupuję "dostęp" do praw sportowych swoim abonentom i nigdy nie wiadomo za ile i na jakim kanale się pojawią. To chyba nie jest ciężko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detale detalami, ale... co innego wielogodzinny mecz tenisa, a co innego mecz piłki nożnej.

Nie ma bata. Nawet jeśli zrobią 10 kanałów premium to mecz piłkarski transmitowany na kilku antenach jest od gwizdka do gwizdka ;)

 

 

Bardzo trudno się rozmawia z osobami, które myślą, że Cyfrowy Polsat jest jak NC+ w zakresie "premium" :D

 

Polsat Sport Premium będzie polegał na tym, że w ramach PREMIUM będziesz miał "więcej" niż w zwykłym Polsacie Sport i lepszy komfoert oglądania, czyli : Super HD, serwisy dodatkowe (wszystkie mecze live, sam wybierasz co oglądasz) i wszystko brak reklam. A w pozostałe dni powtórki meczów.

 

Ba! Nie zdziwię się, gdy na Polsat Sport (HD + reklamy) będzie mecz z Polsat Sport Premium 1 (Super HD bez reklam), a w Polsacie Sport Extra (HD + reklamy) mecz z Polsat Sport Premium 2 (Super HD bez reklam). Reszta (równoległa) w serwisach dodatkowych.

Dokładnie, tak jak z KSW :D Po prostu jak kupujesz transmisję, to masz na żywo, ale nie ma sensu wydawać, bo następnego dnia będzie retransmisja na Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, tak jak z KSW :D Po prostu jak kupujesz transmisję, to masz na żywo, ale nie ma sensu wydawać, bo następnego dnia będzie retransmisja na Polsat Sport.

Chyba mówisz o pierwszych KSW w PPV. Te obecne są nadawane w normalnej TV ok. miesiąc po wydarzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv

 

Bo różnica jest, taka że nc+ kupując prawa sportowe.To abonent mający pakiet canal+ ma pewność że będzie miał dostęp do nich. Cyfrowy Polsat kupuję "dostęp" do praw sportowych swoim abonentom i nigdy nie wiadomo za ile i na jakim kanale się pojawią. To chyba nie jest ciężko zrozumieć.

to prawda ale dostęp do pakietu premium uśredniając kosztuje ok 40pln/miesiąc + ewentualne PPVw cp a  w nc+ wychodzi nieco więcej dukatów co do jakości sprzętu, przekazu, oprawy i bittera i innych zmiennych można dyskutować na temat jakość/cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ipli pojawiła się (jeszcze pusta) strona dla pakietu Polsat Sport Premium, czyli pewnie ogłoszenie warunków już blisko. ;)

https://www.ipla.tv/pakiety/POLSAT_SPORT_PREMIUM

Po kliknięciu KUPUJĘ widać cenę... 40zł/miesiąc, 360zł na rok. :) Oby się tylko to nie sprawdziło...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 7 dni to musi być błąd, pod spodem też jest opcja miesięczna 40zł/30dni. Może będą oferować krótszy okres za nie wiem 10zł?

A co do przebitki... Euro 2016 było oferowane za 99zł (79zł w CP) a siatka za 99zł (CP za darmo). ;) PPV czy Tenis Premium, ceny identyczne jak w CP.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 360zł to byłoby drogo za cały sezon dla kogoś kto NIE JEST ABONENTEM CP? Myślę, że raczej mniej niż połowa tego czyli jakieś 150zł za sezon byłoby rozsądną ceną. 5 lat temu na onecie sezon kosztował 99zł, a pojedynczy mecz 5zł, a 9zł w dzień transmisji.

Mowa oczywiście o tych, którzy nie są abonentami CP. Dla abonentów musi to być cena powiedzmy o połowę niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ceny sobie do takich testów nie wymyślili i rzeczywiście będzie tak jak na załączonym obrazku. 40zł/mies. lub 360zł na rok.  Trochę drogo, sądzę, że w NC+ na pewno się pojawi. :P

Ja już prędzej bym wykupił w konkretnych miesiącach na wrzesień, październik, listopad, grudzień, luty, marzec i kwiecień - wyjdzie 280zł :P.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...