Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest napisane wyraźnie kanały PREMIUM. Takie kanały są dodatkowo płatne.

Oczywiście- w prestiżowym nc+ zawsze jest taka tradycja, nawet przy takim premium jak Olimpijskie kanały Eurosportu- w nc+ były płatne w marnym CP były gratis -ot... taka jak widać głupia tradycja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Tenis Premium za 40 zł niezależnie od posiadanego pakietu, kilkanaście wydarzeń rocznie w PPV. Śmieszy mnie pomijanie zdarzeń niepasujących pod z góry założoną tezę. 

Tenis Premium akurat były w dobrej cenie moim zdaniem, za brak wszędobylskich przerw 10zł/szlem? Bez przesady że drogo. ;) Kanały miały swoje wady, ale nie uważam by cena była jakoś mocno zawyżona. A w PPV jest 4-5 wydarzeń rocznie a nie kilkanaście i są to PBN i KSW wyłącznie ostatnio. :) Akcja z Euro 2016 jedynie była dla mnie trochę denerwująca, a siatkę jako abonent CP miałem za darmo. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja za Ligę Mistrzów zapłacę, o ile będzie dostępna u konkurencja, nawet te 30zł/mies. - to chyba rozsądna kwota.

Tyle to kosztuje paczka C+ z wieloma innymi wydarzeniami sportowymi, filmami, serialami, dokumentami czy koncertami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Tenis Premium za 40 zł niezależnie od posiadanego pakietu, kilkanaście wydarzeń rocznie w PPV. Śmieszy mnie pomijanie zdarzeń niepasujących pod z góry założoną tezę. 

 

Tak. I kanałów Tenis Premium już nie ma ;)

Mało tego, to co było na Tenis Premium było dostępne "z reklamami" dla wszystkich: na Eurosport i Polsat Sport (Wimbledon).

Też to pamiętasz?

Nikt nie powiedział, że na kanałach PSP będzie tylko LM i LE. Tak, czy inaczej ceny w przypadku opłat miesięcznych nie powinny być wysokie, zwłaszcza w sieciach kablowych, gdzie kanały PSP będą musiały konkurować Elevenami i paczką C+.

 

Jeśli będą dodatkowo płatne, to w Cyfrowym Polsacie będą musiały konkurować z abonentami tejże platformy.

 

Panowie! Błagam!

Może wy na tym forum żyjcie piłką nożną i za wszystko zapłacicie ile "zaśpiewa" NC+. Ale... abonenci CP nie są abonentami piłkarskimi w wersji premium, i gdyby chcieli oglądać LM to dawno byliby w NC+, ale widocznie mają w d... LM (czytaj: jak będzie to będzie, to fajnie. Ale płacić dodatkową kasę? Po co?). Podobnie będzie teraz - przeciętnemu abonentowi NC+ wystarczy to co pokażą Polsaty Sport. A obecni abonenci NC+ "napaleni" na LM i tak będą musieli wykupić dekoder CP.

 

Dodatkowe pieniądze za ewentualny pakiet zapłacą głównie "maniacy", a na nich trudno zarobić w CP. Dlatego zapewne pomysł, by Polsat Sport Premium dodawać do wyższych abonamentów. Na tym CP więcej zyska.

 

To, że LM była w Canal+ to nie oznacza, że wszyscy będą kosić dodatkową kasę.

Za czasów "n" LM była w nPremium, które często dodawano nawet za 0 zł.

Każdy operator ma swoją strategię. CP woli, by klient płacił regularnie za wyższy pakiet usług.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko osoba naiwna i nieznająca ostatnich działań Cyfrowego Polsatu mogłaby wierzyć w to, że Polsat Sport Premium będą dostępne nieodpłatnie od np. pakietu Familijnego HD.

 

Stronę wcześniej masz napisane przez @jaszek, że prawdopodobnie od pakietu za 60 zł i więcej bez dodatkowych opłat.Wymieniony przez Ciebie Familijny HD to 40 zł.

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie! Błagam!

Może wy na tym forum żyjcie piłką nożną i za wszystko zapłacicie ile "zaśpiewa" NC+. Ale... abonenci CP nie są abonentami piłkarskimi w wersji premium, i gdyby chcieli oglądać LM to dawno byliby w NC+, ale widocznie mają w d... LM (czytaj: jak będzie to będzie, to fajnie. Ale płacić dodatkową kasę? Po co?). Podobnie będzie teraz - przeciętnemu abonentowi NC+ wystarczy to co pokażą Polsaty Sport. A obecni abonenci NC+ "napaleni" na LM i tak będą musieli wykupić dekoder CP.

 

Bardzo mądra argumentacja,ale ilu to przyswoi :?:

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś usłyszałem, że kanały będą dostępne dla posiadaczy pakietu Sport bezpłatnie, a pozostałym coś w stylu pay per view.

Zbyt piękne aby było prawdziwe.

 

Dział utrzymania klienta.

W marcu mówili mi że CP pracuje nad dekoderem nowej generacji i do dzisiaj cisza w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia. :P

 

Od pracownika Cyfrowego Polsatu udało mi się dowiedzieć coś o dostępności nowych kanałów Premium na LM i LE - zaznaczam jednak, że są to informacje niepotwierdzone oficjalnie przez Cyfrowy Polsat. Rzekomo wśród pracowników CP krąży informacja, że nowe kanały mają być dostępne dla wszystkich klientów mających pakiety w miesięcznej cenie 60 zł i więcej (dotyczy obecnych klientów). Reszta będzie musiała prawdopodobnie dokupić te kanały. Nie wiem za ile musieliby to zrobić.

 

Powtarzam jednak raz jeszcze, że są to informacje niepotwierdzone, choć z dość wiarygodnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak to będzie wyglądało z dystrybucją dla abonentów nc+. Czy zdecydują się np. na jedną kwotę na cały sezon (np. 100-150zł), czy może na jakiś model łączony typu Eleven + Polsat Premium (np. za 20-30zł/m-c) albo np. Polsat Premium tylko dla abonentów C+ za x zł, a dla pozostałych za y zł.

W sumie opcji jest dość sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem dzisiaj w punkcie CP bo kończyła mi się umowa z NC+ i zastanawiałem się czy nie wziąć CP i faktycznie tam również babka powiedziała mi, że LM będzie we wszystkich pakietach powyżej 60 zł (tzn w przypadku Smart Dom 50 zł.). Mimo to nie wziąłem CP, powiedziała też że na 100 proc będą w Ipli a mam do niej dostęp więc jednak zostałem przy NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...