Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ezequiel Masz rację, że jeden środowy to będzie i tak dużo ale SatExpert napisał, że będzie coś fajnego. Dlatego pytam SatExperta czy ma na myśli 2 mecze w otwartym. 1 we wtorek i 1 w środę.

To jest to coś fajnego o czym pisałeś czy nie to miałeś na myśli pisząc, że będzie coś fajnego?

 

Też nie wierzę, że nie mają ustalonej strategii. 3 lata temu mówili, że nie walczą o te prawa bo nawet połowa się nie zwróci. Więc oczywiste, że teraz nie startowali w ciemno tylko mają opracowany plan aby się zwróciło.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmita już wie i szefostwo CP też. :) Jest jeden scenariusz, ale dwa warianty... :) Dobra starczy :) kto nie chce niech nie wierzy, nie musi! :P Ale jedno mogę powiedzieć: nie będzie żadnych Season Passów. :)

 

Znajomy z czasów pracy z CP mówił mi dzisiaj o reaktywacji Polsatu Futbol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te tylko w Polsacie.

Przy takiej sumie zakupu muszą się otworzyć na wszystkich również na NC+ jak chcą zarobić [ a chcą ile się da ]

Więc po co to pitolenie o tylko w CP? Będzie i dla abo NC+ dostępna w całości jak ktoś chce. Wystarczy zabulić za kanały które zrobią :wink:  [ a zrobią włąsnie po to aby ci z NC+ mogli je kupić ] :/.

Jak wiemy CP nie podzieli się z NC+ Polsatem Sport i Extra więc zrobią zapewne dwa [ a może i 1 ]dodatkowe kanały tylko o LM.

Swoją drogą dziwne dla mnie zawsze było iż NC+ nie wpadło na taki pomysł wcześniej aby zarobić na abo CP. Zawsze iles tam tysięcy by kupiło dostęp.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecze platne.. koniec dywagacji

Co ty się tak martwisz jak my będziemy to oglądać :?: produkujesz się tu jakby w nc+ było to za darmo :!:

W nc+ tak po prawdzie kanały sportowe kosztują 40 zł za miesiąc a w kablówkach i o wiele więcej.

Tak czytam te twoje [beep]ny i dochodzę do wniosku że ty pewnie też obejrzysz w CP - jak tylko tatuś zdecyduje się zmienić platformę.

 

@SatExpert

 

 

1. Nie będzie żadnego Season Pass.

2. Nie będzie żadnego PPV.

3. Będzie coś fajnego.

 

... Ale kombinujcie dalej - fajnie się to czyta. :rofl:

---------------------------------------

Kmita już wie i szefostwo CP też. :) Jest jeden scenariusz, ale dwa warianty... :) Dobra starczy :) kto nie chce niech nie wierzy, nie musi! :P Ale jedno mogę powiedzieć: nie będzie żadnych Season Passów. :)

 

Tak mi trochę nie dają spokoju te Twoje uśmieszki a szczególnie pkt.3 - czy aby to się nie wiązałoby się z wprowadzeniem kanału UHD (zapewne dodatkowo płatnego) i tam transmisje niektórych spotkań bo takowe już dziś są dostępne a zapewne będzie ich coraz więcej.

I jak przesadziłem :?:

czy zupełnie ślepa uliczka :?:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś fajnego...

Zanim się to nie wyjśni: czy na tym..czymś fajnym nie skorzystają tylko abonenci CP, a może inni zainteresowani będę miał rozkminkę.Umowa na pakiet rodzinny kończy się w listopadzie a do tej pory nosiłem się z zamiarem jej wypowiedzenia ;-)

Transmisje w 4K w sytuacji odpłatnych transmisji z uwagi na możliwości techniczne Orange w sumie czemu nie?

Szkoda tylko, że realnie to raczej fantastyka:-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (30.06.2017) na stronie UEFA na liście państw z podpisanymi umowami na LM i LE jest także Polska. Tylko, że nie podano zwycięzcy jako Polsat Cyfrowy a "Modern Times Group MTG Limited". Chyba raczej to błąd, gdyż to szwedzka firma.

To samo brzmi przy: Danii,Norwegii,Szwecji jak w/w Polski

Ciekawe co to za ustrojstwo ta "Modern Times Group MTG Limited" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Times Group MTG Limited jest międzynarodową grupą ds. rozrywki cyfrowej z siedzibą w Sztokholmie :

"MTG (Modern Times Group MTG AB (publ.)) is a leading international digital entertainment group and we are shaping the future of entertainment by connecting consumers with the content that they love in as many ways as possible. Our brands span TV, radio and next generation entertainment experiences in esports, digital video networks and online gaming. Born in Sweden, our shares are listed on Nasdaq Stockholm (‘MTGA’ and ‘MTGB’)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...