Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Maximus2: Nie mogę... :]

Sa Kmita wyraźnie powiedział,że sami jeszcze myślą o tym, więc sorry,ale nie rób z siebie kogoś kto już doskonale wie jak to będzie wyglądać. Bo tego nawet nie wie jeszcze Kmita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka taktyka @SatExpert

Nie pierwszy raz...  Coś tam wiem, ale nie powiem.

Może trafię a może nie.

Dziecinne zachowanie. Jeśli naprawdę coś wiesza a nie możesz powiedzieć, to lepiej nie mów nic. Ale Ty puszczasz jakieś info a potem czekasz, aż wszyscy będą Cię prosić o więcej. Taką radochę Ci to sprawia???

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seasion Pass na pewno będzie- w Ipli. Oni sprzedają nawet ME do Lat 21 w osobnym pakiecie, podobnie jak eliminacje MŚ. Więc nie wątpię,że możliwość zakupu spotkań LM w Ipli będą nawet gdyby mecze LM były udostępniane w ramach obecnych kanałów. Jedno nie wyklucza drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale kombinujcie dalej - fajnie się to czyta. :rofl:

 

Taaa - mnie już powoli sz... trafia bo z ciekawości zaglądam,ale tu co jeden to lepszy prorok :/

Taka taktyka @SatExpert

Nie pierwszy raz...  Coś tam wiem, ale nie powiem.

Może trafię a może nie.

Dziecinne zachowanie. Jeśli naprawdę coś wiesza a nie możesz powiedzieć, to lepiej nie mów nic. Ale Ty puszczasz jakieś info a potem czekasz, aż wszyscy będą Cię prosić o więcej. Taką radochę Ci to sprawia???

Ty se nim gęby nie wycieraj bo już nieraz udowodnił że ma dostęp do dość poufnych spraw i gdyby mógł toby powiedział, narazie  mówi że będzie co innego, jak mówi że nawet Kmita jeszcze tego nie wie tzn. że to co jest/było nie jest brane pod uwagę, albo próbują zaimplementować jakiś format albo sami pracują nad tym by wszyscy a nie garstka abonentów nc+/Canal+ mieli dostęp.

CP będzie chciało sprzedać wszędzie,zwłaszcza poza CP i to za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony co ma Kmita powiedzieć, że już mają opracowany plan dystrybucji, ale podadzą go później? Przecież musieliby zatrudnić wtedy dodatkowych ludzi do moderacji ich profili na portalach społecznościowych, bo obecnie pracujący nie nadążaliby z wklejaniem regułek typu "nie wiemy, wszystkie informacje zostaną Państwu udostępnione wkrótce". Spokojnie, wszystkiego dowiemy się w swoim czasie, ale zachowanie SatExperta, który wie, że nie może zdradzić poufnych informacji, a tylko wkurza ludzi ogólnikami jest pożałowania godne...

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi na tym forum wyobrażało sobie tą transakcję tak:

 

-Rzućmy 110 mln. Euro za prawa do LM i LE a jak wygramy przetarg to zobaczymy co z tym zrobimy. 

Przecież oni składając ofertę musieli mieć opracowanych kilka scenariuszy i skorzystają z najbardziej korzystnego (oczywiście korzystnego $$ dla nich - CP to nie jest instytucja charytatywna). 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując za te 120 czy 150 ml LM i LE musieli raczej mieć strategię sprzedaży swoim i innym klientom tych meczy. Raczej wątpliwe że najpierw kupili za mnóstwo pieniędzy określone prawa a potem się zastanawiają jak to dalej sprzedać.

Jeżeli Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD są już w niskich pakietach więc możliwe, że pakiet SPORT HD zostanie przebudowany, ale to tylko dalsze domysły. 

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może powiedz chociaż czy wg Ciebie przeciętnego Kowalskiego będzie stać na coś więcej niż mecze w otwartym Polsacie? :)

Jak kogoś stać na Premium Max, to raczej tak. :)

No chyba, że się jest abonentem nc+ - wtedy, to jak ktoś chce LM, to będzie musiał: albo przenieść się do :CP, albo płacić dwa abonamenty. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać na Premium Max, to raczej tak. :)

No chyba, że się jest abonentem nc+ - wtedy, to jak ktoś chce LM, to będzie musiał: albo przenieść się do :CP, albo płacić dwa abonamenty. :)

Ja jestem abonentem UPC,ale skoro premium max kosztuje 100zł/ miesiąc,to cena za sezon w tych okolicach, ewentualnie trochę wyższa jest myślę do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie i bez nerwów :D

 

Prawdopodobnie będzie coś na zasadzie sprzedaży Polsat Futbol sprzed lat. Chcesz dostęp do full oferty - kupujesz po prostu wyższy pakiet Cyfrowego Polsatu, ale i zyskujesz dodatkowe kanały (jak np. Eleven Sports czy HBO razem z Premium Max). Chcesz mniej piłki, wystarczy mniejszy pakiecik itd. Abonent zadowolony (dostosowuje ofertę do potrzeb i możliwości) i operator (nowa lub przedłużona umowa, dobrze jak z wyższym pakietem). :D

 

Jeszcze raz powtarzam... CP kupił LM+LE po to, by sprzedać dekoder najlepiej w pakiecie z komórką i internetem (i najlepiej z umową na dwa lata), a nie ograniczać dostęp tak jak w nc+ (czyli wybierz nasz dekoder i jeszcze dopłać do Canal+).

 

PS. Ale ten Canal+ zniszczył rynek. Jeśli LM w nc+ była kodowana, to zakładacie od razu, że w CP też muszą być PPV i inne. Aż strach pomyśleć, co teraz ludzie będą myśleć o siatkówce, jeśli w nc+ przyjdzie ją oglądać za dodatkowe cztery dychy miesięcznie w Canal+. Na szczęście w CP golf nie jest premium :D

 

OK. Polsat stworzył PPV na Euro 2016 ale głównie z powodu, że nie widział większych zarobków z reklam (zresztą był chyba jakiś problem ze sponsorami). Gale boksu i MMA w PPV to inna para kaloszy (kwestia bardziej organizatorów gal), z kolei Tenis Premium w PPV to raczej dodatek dla maniaków tenisa, bo owe prawa jednocześnie pokazywane są w Eurosportach.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uważam hasło ,,tylko w Cyfrowym Polsacie,, za przekaz czysto marketingowy... W CP pewnie jeszcze sami nie zdecydowali jak to sprzedadzą. :)

Jeśli nie dadzą mi w NC+ dostępu, to najwyżej przejdę do CP - bez Lotto Ekstraklasy przeżyję, z jednym meczem LM w tygodniu, skoro mogę obejrzeć cztery - już gorzej.  :mrgreen: 

Z chęcią bym wykupił jakiś season pass za około 149zł. ;)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...