Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego?
Real na PS, Barca na PSE, jeśli Legia będzie grała w LM, to możliwy jest układ - Legia w PS oraz Real/Barca w PSE.
Drużyny najbardziej medialne w TV to i oglądalność będzie w kanałach otwartych.
Pozostałe mecze - Manchestery, Bayern (o, w sumie też może być w otwartej, w końcu Lewy) w dodatkowych kanałach Premium.
Abonent CP zadowolony, bo wcześniej nie miał wcale LM, teraz ma za darmo dwa mecze w otwartych kanałach, tak jak kilka lat temu wtorek - środa.
Prawdziwy FAN LM wykupi sobie dostęp do sezonu, jeśli cena za sezon będzie atrakcyjna (100-150zł) to myślę że sporo osób to wykupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam taki układ:

Po jednym najciekawszym meczu w Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra.

Pozostałe w pakiecie season pass na wzór Tenis Premium.

Najbardziej prawdopodobna i logiczna opcja.

Zrobimy tak, żeby każdy był zadowolony - coś dla tych, którzy nie mają pieniędzy i dla tych, którzy mają i chcą zobaczyć wszystko.

Zobaczyć wszystko sugeruje wyraźnie, że pozostałe spotkania pokażą w dodatkowo płatnych, a hity w obecnych. Tylko abo NC+ nie mogą tego przeboleć jakby ktoś im bronił przejść do CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie za rok. Dla mnie jako kibica Barcy byłoby idealnie, gdybym mógł oglądać wszystkie mecze Barcy na PS, PSE lub PSN, bo płacąc 20 zł (tj 5 zl za pakiet rodzinny + Eleven, miałbym wszystko co z piłki mnie interesuje. Ale czy tak będzie - wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego?

Real na PS, Barca na PSE, jeśli Legia będzie grała w LM, to możliwy jest układ - Legia w PS oraz Real/Barca w PSE.

Drużyny najbardziej medialne w TV to i oglądalność będzie w kanałach otwartych.

Pozostałe mecze - Manchestery, Bayern (o, w sumie też może być w otwartej, w końcu Lewy) w dodatkowych kanałach Premium.

Abonent CP zadowolony, bo wcześniej nie miał wcale LM, teraz ma za darmo dwa mecze w otwartych kanałach, tak jak kilka lat temu wtorek - środa.

Prawdziwy FAN LM wykupi sobie dostęp do sezonu, jeśli cena za sezon będzie atrakcyjna (100-150zł) to myślę że sporo osób to wykupi. 

 

Tylko jeśli te medialne kluby i mecze z ich udziałem będą dostępne na normalnych kanałach sportowych Polsatu to season pass na pozostałe mecze nie ma racji bytu. No powiedzmy sobie to szczerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james24, @szyzag123,  ale nie że non stop Real i Barcelona, po prostu za friko masz dostęp do dwóch meczów gdzie będą grały wybrane topowe zespoły.
Z tego co pamiętam to najlepsze ligi mają zapewnione miejsca dla 4 drużyn, więc jak najbardziej będzie season pass miał sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Canal+ było tak dobrze... 

Czy ja wiem czy było tak dobrze... Zakładając teraz, że jesteśmy nowymi klientami, idąc do nc+ chcąc obejrzeć ligę mistrzów lige europy i eleveny trzeba wykupić pakiet "Start+ z Canal+" który po okresie promocyjnym kosztuje 79,99 zł. Chce mieć do tego Eleveny dopłacam 11,90 co daje już 90 zł za LM+Eleveny. Mniejszego abonamentu nie weźmiemy ...no bo w mniejszych nie ma kanałów na którym leci LM :D 

Zakładając opcje że LM w Cyfrowym będzie w opcji "season pass" nawet dajmy na to za 240 zł (chodź cena według mnie nie będzie większa niż 100-120 zł) ale niech już będzie 240 zł daje nam 20 zł na miesiąc dopłaty do abonamentu. Co powtarzam jeszcze raz jeżeli zależy nam tylko na samej Lidze Mistrzów i Lidze Europy+Eleveny biorę abonament rodzinny z Cinemaxami za 19,90 +20 zł za LM (chodź według mnie to będzie nie więcej niż 120 na rok co daje 10 zł na miesiąc)+15 za Eleveny... daje 55 zł przy 90 zł w Canal +.  Oczywiście to są gdybania czysto teoretyczne bo nie wiadomo ile będzie kosztował ten season pass...ale jakby nie patrzeć i tak wyjdzie taniej niż w NC+.

Weźmy teraz pod uwagę najwyższe pakiety w NC+ Vip+Max za 199 zł w którym trzeba dopłacać za Eleveny i jest w pakiecie erotyka...w CP premium Max który kosztuje 99 zł z dopłatą do Erotyki + 15 zł. daje 114 zł....czy kanały Canal+ w którym zostaje Angielska piłka NBA i Liga Mistrzów w siatkę jest warta dopłaty aż w przybliżeniu 95 zł ? (Vip+Max 199 + Eleveny 11,90 =210) - (Premium Max 99 + Erotyka 15= 114) = 95 zł na okrągło.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef sportu w Polsat Sport Marian Kmita poinformował jak będzie to wyglądało. Będzie dokładnie to samo co na Euro 2016 i Siatkówce. Będzie jeden lub dwa dodatkowe kanały bez reklam, dodatkowo płatne, pewnie w cenie 99 zł za sezon bo to tzw. kwota psychologiczna i powyżej tej kwoty ludzie nie będą chcieli bulić. Tyle w temacie. Jednym słowem Liga Mistrzów i Liga Europy będzie w PPV, tylko się to PPV nie będzie nazywało.

Spoko. Tylko, że nie dadzą tych kanałów do NC+ więc taka drobna różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że jednak więcej ,że ilość będzie porównywalna do ilości osób które wykupiły Euro 2016...a było ich 400 tysięcy. No i nikt nie kupował ich dla Reprezentacji Polski bo ich mecze były dostępne akurat w TVP. W NC+ średnio mecze Ligi Mistrzów oglądało 150-200 tys ludzi a te najlepsze mecze sięgały po ponad pół miliona...CP ma ponad 2 razy więcej klientów i żeby oglądać LM nawet z opłatą za season pass 240 zł i tak wyjdzie taniej w przeliczeniu miesięcznym niż w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2014

ilość meczy : 103

cena : 99 zł

 

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

ilość meczy : 51

cena : 99 zł

 

Liga Mistrzów 2018/2019

ilość meczy : 125

cena : ???

 

Myślę, że cena w 100 zł się nie zamknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...