Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, nie bądźcie jelenie i nie łapcie się na tanie chwyty Polsatu pod tytułem umowa na 29 miesięcy. Nie musicie już dzisiaj przedłużać umów żeby oglądać LM w Polsacie. Dajcie sobie trochę czasu na wstrzymanie a wynegocjujecie lepsze warunki.

Ja mam umowę do końca miesiąca. Nie lepiej brać jako nowy użytkownik umowę na 2 lata czy czekać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję poczekać co wyjdzie z testów cyfrowego Polsatu w 4k. Żeby się nie okazało że ludzie przedłużą umowę a CP zrobi kanał i dekoder

Dlatego ja czekam do 16 września. Wtedy zostaje mi 6 miesięcy do końca umowy, wysyłam wypowiedzenie i będę negocjował. Jeśli pierwsza kolejka wypadnie przed 16 września (a pewnie tak będzie) to wykupię na miesiąc dostęp na Ipli.

 

Nie ma co się spieszyć, bo Polsat przede wszystkim na to liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa jest jasna. Podpisałem umowę z CP w listopadzie na pakiet Premium Max. Sama nazwa wskazuje, że kontent jest premium i jest maksymalny.  Liczę na to , że kanały będą dostępne dla abonenta płacącego 99,99 PLN. Na pewno nie będę żulił od nich LM jeśli sami nie udostępnią ale niech też nie liczą, że umowę kiedykolwiek przedłużę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven był za 30zł dla nowego abonenta. Teraz z Polsat Sport Premium chcą dodatkowe 30zł, gdzie póki co zobaczymy tylko LM i LE. Naprawdę słabo.

 

Co tu dużo mówić - szkoda, że dobre czasy się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Volleyball był w cenie abonamentu dla każdego w CP

Co to ma do rzeczy? 2014 FIVB Volleyball Men's World Championship to była impreza okazjonalna, tak jak UEFA EURO 2016. Tutaj mamy normalne ligowe rozgrywki trwające cały czas rok do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na waszym miejscu czekał bym do września, wiele można się zmienić jak to słabo będzie się sprzedawać. 

Obieram tę samą taktykę. Cyfrowy Polsat to taki satelitarny dyskont typu Biedronka, gdzie pewne usługi z czasem tanieją. 

 

Obawiam się jednak nadgorliwych (m.in. tych, którym zawdzięczamy modę na PPV w Cyfrowym Polsacie  :wink: ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę poczekać jeszcze miesiąc.....i tak na tych kanałach nic jeszcze nie ma a brak możliwości wykupienia dla abonentów bez aneksowania umowy to byłby strzał w kolano.... choć mi szczęśliwe akurat pod koniec lipca zostanie 6 miesięcy do końca umowy :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo sobie liczą za te kanały na IPLI wychodzi 40 zł/miesiac - pewnie będą dostępne dla innych platform bo u siebie ich tyle nie sprzedadzą aby wyjść na swoje.

Nie po to tworzą  parę ; kanałów dystrybucji ; w  swoich  mediach żeby dzielić się z innymi platformami. Komu drogo to nie musi dokonać zakupu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi57, tu się mylisz, w kablówkach będzie na 99%, największa niewiadoma czy sprzedadzą to też w NC+.

Skoro jesteś takim jasnowidzem to nie będę się z fachowcem spierał , a niby dlaczego mają udostępniać platformie która mając w przeszłości to u siebie Polsatowi nie udostępniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM także w Polsacie Sport?

 

- Na pewno będą w pakiecie Polsat Sport Premium, bo z tym celem zostaną uruchomione zarówno nowe kanały, jak i serwisy telewizyjne premium. Dzięki temu po raz pierwszy w telewizji wszystkie mecze Ligi Mistrzów zostaną pokazane na żywo - mówi dla Media2.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu pytana o mecze Ligi Mistrzów także w Polsacie Sport.

 

Czyli nie zaprzeczają, nie potwierdzają. Ech.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie szesnaście meczów każdej kolejki Ligi Mistrzów od nowego sezonu będzie pokazywanych na żywo. 

Słuszna uwaga.No to policzmy.... 16 meczów każdej kolejki,a więc 8 we wtorek i 8 w srodę..Polsat Sport 1 i polsat Sport 2 plus 4 serwisypremium w systemie PPV - co daje nam 6 meczów.A więc DWA mecze we wtorek i DWA mecze w środę będą w nizszych pakietach.Czy dobrze myślę..?

Edytowane przez krzych897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...