Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zadzwoniłem na infolinie i przy obecnym pakiecie Famili max Sport Cinemax  Film płace obecnie 60 zł. gdybym wziął Polsat Sport Premium i Eleveny to przez pół roku będę płacił 60 zł, a potem 80 zł. plus 5 zł. multiroom.

Taka jest obecnie oferta dla stałych abonamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się że dział piar CP powinien zaproponować aneks stałym abonentom podnoszący zobowiązanie o 10pln z dostępem do LM z zachowaniem dotychczasowej długości abonamentu - taka sugestia :P bo dodanie 36 miesięcy do tego co koś ma obecnie to żart a nie oferta

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu dziś pisałem na Fb i mi powiedziano że mając Familijny MAX HD + film + sport + cinemax + eleven + evobox za 74,99 wystarczy przedłużyć to co się ma i premium sport będzie za 80zł/msc/

Przedłużyć na 36 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci, którzy mają ofertę Premium MAX Plus z umowami min. na 24 miesiące i zawarli umowę między 14.02.2018 r. a 01.07.2018 roku, otrzymają udostępniony promocyjne Pakiet Polsat Sport Premium za 0 zł na czas nieokreślony. W innym przypadku konieczne będzie przedłużenie umowy. Wówczas, cena za pakiet Polsat Sport Premium będzie zależna od wybranej oferty. Dotyczy tez innych pakietow odpowiedz od cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli narazie wygląda,na to że, te kanały " za darmo" dostaną tylko abonenci płacący po 120zł ??

 

Reszta jak chce to aneks z dodatkowymi miesiącami.

 

Trochę to idiotyczne.Przykładowo ktoś podpisał w piątek umowę 24 miesiące bez multiroomu i evoboxa na Familijny Max+Sport+Film+Cinemax+ Eleven czyli 75zł.

 

Na stronie od dziś to samo + Polsat Sport Premium jest za 80zł czyli dla takiego abonenta te kanały są warte 5zł. I teraz o te 5zł trzeba wydłużyć umowę z 24 do 36 miesięcy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem do cyfrowego Polsatu. Pytałem się o LM i le w cyfrowym Polsacie. Powiedział na mnie jest 80 zł i nowa umowę na 36 miesięcy, a ja powiedziałem za dużo miesięcy to powiedział 29 miesięcy i 6 miesięcy za darmo, a stara umowa zostanie anulowane. Mogłem obniżyć koszty dzisiaj, a umowa jest jeszcze do 4.5 miesięcy. Tylko dzisiaj oddałem wypowiedzienie umowy i ma początku były problemy, tylko potem sama zmieniła pismo jak nie było kary plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie bądźcie jelenie i nie łapcie się na tanie chwyty Polsatu pod tytułem umowa na 29 miesięcy. Nie musicie już dzisiaj przedłużać umów żeby oglądać LM w Polsacie. Dajcie sobie trochę czasu na wstrzymanie a wynegocjujecie lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jak zwykle dziadostwo , zawsze za coś nowego trzeba zapłacic.NC+ jak pozyskuje jakieś prawa to są już w cenie kanałów a u Zygmunta zawsze jakieś haczyki.

Na chłopski rozum mogliby nie nękać obecnych abonentom i dać im na stałe te stacje tym którzy mają pakiety od 60 złotych w cenie umowy a reszcie na czas określony.Tak było z Polsat Volleyball, tak może być i z PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma też co porównywać, obydwie imprezy to inny kaliber kosztowy, tu jest też okazja na pozyskanie abonenta na dłuższy czas i wciśnięcie nowej umowy/aneksiku, w przypadku MŚ w siatkę to tylko impreza na miesiąc, a z racji że impreza w Polsce to i też dali lepsze warunki. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...