Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Premium Max od 11.2017 i pierwszy płatny miesiąc. Oto odpowiedź na zapytanie dotyczące udostępnienia pakietu Polsat Sport Premium:

"Uprzejmie informujemy, że obecne warunki Umowy nie obejmują dostępu do pakietu Polsat Sport Premium. W tym celu proponujemy skorzystać z nowo przygotowanej propozycji ( umowy lojalnościowej). Nadmieniamy, że oferty są zróżnicowane i przygotowywane w oparciu o bezpośredni kontakt z Klientem. W związku z powyższym prosimy o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu kontaktowego oraz dogodnego terminu kontaktu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest już tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1387538i tam dyskusje o ofertach dla obecnych abonentów proszę prowadzić. Dla nowych klientów też jest odpowiedni temat.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaky, ale wytłumaczcie mi, w ten pakiet polsat sport premium wchodzą 2 kanały te niby super hd + 4 kanaly ppv czyli jezeli ktoś przedłuży umowę na ten pakiet psp to będzie miał też w tym te 4 ppv czy to osobno znowu?

1. "SUPER HD" nie istnieje 

2.Tak, wchodzą w skład pakietu PSP (uruchamiane są tylko na czas meczu)

3. Umowę przedłużamy na 36 miesięcy i musimy podnieść pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

3. Umowę przedłużamy na 36 miesięcy i musimy podnieść pakiet.

 Nie zupełnie, ale to już jest wytłumaczone w odpowiednim temacie o ofertach dla obecnych abonentów. Skoro linku nie widzą, to teraz się skupią na opanowaniu forumowej wyszukiwarki.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "SUPER HD" nie istnieje 

2.Tak, wchodzą w skład pakietu PSP (uruchamiane są tylko na czas meczu)

3. Umowę przedłużamy na 36 miesięcy i musimy podnieść pakiet.

 

jezu wiem że nie istnieje ale tak to było nazywane więc ja to tak nazywam, a umowa jest na 29 miesięcy też tylko ci co mają premium max hd mają na 36 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "SUPER HD" nie istnieje 

2.Tak, wchodzą w skład pakietu PSP (uruchamiane są tylko na czas meczu)

3. Umowę przedłużamy na 36 miesięcy i musimy podnieść pakiet.

 

Jeszcze nie wiemy co "szykuje" CP. Oczywiście, że "Super HD" to tylko slogan marketingowy.

Ale w trakcie ostatniej doby CP na nowym transponderze testował przekaz 1080P.

Czyżby to miało być to "Super HD" ?

Edytowane przez equest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to 30zł? Ja dziś gadałem z Panią z DUK i mi powiedziała że przez 12 miesięcy bym płacił 70zł (teraz place 74,99zł) a po 12 miesiącach 80zł czyli licząc całość trawania umowy tj 29 miesięcy za lm i le zapłaciłbym 65zł

Edytowane przez kokodzambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

30zł za samą LM i LE. ...

Nie rozumiem zachwytów co niektórych. W porównaniu do nc+ to kiepska oferta.

Bardzo kiepska.Nie przypomniam sobie odkąd byłem w Nce/NC+ by kiedykolwiek LM była dodatkowo płatna. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiemy co "szykuje" CP. Oczywiście, że "Super HD" to tylko slogan marketingowy.

Ale w trakcie ostatniej doby CP na nowym transponderze testował przekaz 1080P.

Czyżby to miało być to "Super HD" ?

Jeśli to będą dwa kanały HD w 1080p i ze stałą przepływnością (wczoraj było to 17,5 Mbps) to chapeau bas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeszcze będziesz narzekał na jakość ipli

Coś tam wybiorę i się wykupi w odpowiednim momencie.

Nie interesują mnie mecze "ogórków" . ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie można kupić w dwóch wariantach: 
* obejmującym cały sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - w cenie 360 zł
* zapewniającym 7-dniowy dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - w cenie 40 zł.

 

 

Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady jakość jest bardzo dobra.

Szczególnie 1080p, na tv z Androidem.

Tak? A jak jest z opóźnieniem względem transmisji satelitarnej? Jeśli to są 2-3 sekundy, to jeszcze można przełknąć. Jak pół minuty, to takie coś mija się kompletnie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pół minuty, jak nie półtorej... :) Kupowanie jakichś Ipli ogólnie mija się z celem, można od święta jakiś mecz obejrzeć, ale nie całe rozgrywki. :)

Dlatego myślę o fazie play-off. Reszta mnie nie interesuje.  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...