Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A podobno to C+ był drogi :D

Mimo wszystko mam nadzieje, że w CP i w kablu opłata miesięczna będzie niższa.

 

Player.pl kasował 15 zł za jeden mecz i wymagał posiadania innego pakietu, więc 40 zł za miesiąc w iPla to akurat jest super promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super promocja, na Ipli gdzie jak były Mistrzostwa Świata w siatkówce, to finału nie można było obejrzeć, potem jakieś rekompensaty dawali. Albo na EURO2016, wszyscy narzekali, że im się zacina... :P Ja wykupię w NC+, a jeśli nie będzie takiej możliwości, to zostanie tyle co w naziemnej i może coś Niemcy tradycyjnie zapodadzą na Astrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet w player był za 60zł za 4 mecze do tego nie było jeszcze aplikacji na android TV i musiałem oglądać na laptopie lub podłączać laptopa do tv po kablu poza tym w ogóle pakiet był dostępny chyba od połowy play  off także nie porównywałbym w ten sposób poza tym że to off top 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

na razie bez emocji. Ipla to nie Cyfrowy Polsat.

Zwrócicie uwagę, że tam jest "Mistrzowski Pakiet" + "Ipla Polsat Premium"

 

Oferty zapewne będą się różnić, tym bardziej, że w Ipli będzie można wykupić dostęp do SAMEGO pakietu, w Cyfrowym Polsacie trzeba mieć dekoder, umowę, pakiety itd. ;)

Ipla to propozycja dla tych, co nie chcą wiązać się z operatorem - czyli droższa.

W Playerze też macie Canal+ za 60 zł, a w nc+ za 25 zł :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam z tym problemu że będzie 40zł pytanie brzmi czy za sezon czy za miesiąc :D

Nie ma takiego pytania nawet, przecież to oczywiste  :lol2:

 

W CP ta cena będzie zapewne taka sama patrząc na przeszłość, jedynie jest możliwość że od jakiegoś pakietu będzie to już dodawane za darmo. 

 

Co do ipli, najpierw polecam poczekać na jakieś hitowe starcie i zobaczyć, czy nie będzie cięło. Poprzednie imprezy oferowane przez ten portal nauczyły mnie, że w ich przypadku wszystko jest możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dywagacji nad ceną pakietu jako dodatkowego w telewizji satelitarnej. Nie wiem na ile Polsat jest szalony, w przeszłości przejawy szaleństwa były, ale nie takie znowu wielkie.

 

Spójrzmy:

 

  • Paczka Eleven kosztuje 15 zł/mc. Za tę cenę mieliśmy kilka silnych lig zagranicznych (w tym puchary), żużel, F1.

 

Ile więc można dać za kanały Premium, które mają - na dzień dzisiejszy - nadawać tylko europejskie puchary? No bo inne sporty, do których Polsat ma prawa, do takiego kanału się nie nadają, no, chyba, że sporty walki dzisiaj emitowane w PPV. Jeśli kiedyś pozyska np. Ekstraklasę, to co innego, ale dzisiaj nie ma.

 

Więc ile można dać? Wg mnie 40 zł to będzie dużo, za dużo. O wiele za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja jeszcze czekam na ruch ze strony NC+ może faktycznie coś zrobią w tym temacie.

Ważne że jest alternatywa , czyli Ipla za 40 zł .

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22e8287a4212e.jpg


Nie widać całej grafiki, w każdym pakiecie kanały Eleven też w cenie, co jasno wynika już z opisu pakietu ;)


Będzie też promocja z oficjalną piłką LM - po zakupie wybranej oferty operator dośle piłkę (replika) w ciągu 30 dni.


Źródło:

 

http://sklep.cyfrowypolsat.pl/uefa

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując 1:1 do dzisiejszych pakietów - najniższy pakiet droższy o 40 zł (za Polsat Sport Premium + pakiet Eleven), zaś pozostałe pakiety droższe o 20 zł w stosunku do dzisiejszych.

 

Tak jak kiedyś pisałem jedynym ratunkiem dla tej oferty było albo nabycie nowych dodatkowych praw (uzupełnienie oferty LM i LE), albo scalenie tego z ofertą Eleven. No i tak mamy. To jednak oferta dla nowych klientów. Zobaczymy jaka będzie udostępniona obecnym klientom.

 

Tak, czy inaczej, wszystko - Polsat Sport Premium + Eleven - jest dostępne już za 60 zł. Jeśli jeszcze TVP Sport udostępnią od najniższego pakietu (jako uzupełnienie oferty sportowej) - oferta bomba, dużo taniej niż było w nc+.

 

Za 60 zł miesięcznie byłoby:

 

  • Polsat Sport HD
  • Polsat Sport Ekstra HD
  • Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz 4 x PPV
  • Paczka Eleven, czyli Eleven 1, 2 i 3
  • TVP Sport HD

+ pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są już takie logotypy wszystkich nowych kanałów sportowych Polsatu. Małe, bo małe, ale jednak są dość widoczne.

 

94e64d83a78f3.png

 

da720aa739b01.png

 

072b46abd2339.png

 

99f64db75f76e.png

 

5648cf7f56fba.png

 

8d568261a6e33.png

 

Czyli jednak trafiłem z tym podkreśleniem pełnych nazw dla dwóch głównych nowych kanałów, bo jak widać będą one właśnie obowiązywać :D

 

O co tylko im chodzi z tym PPV bez dodatkowych opłat? UEFA podobno zabrania transmisji swoich rozgrywek w takim systemie, więc nie mogli po prostu zrobić z tego zwykłych kanałów serwisowych bez tych dopisków o PPV? Zwłaszcza, że już sam ten model wzbudza wiele emocji w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...