Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady jakość jest bardzo dobra.

Szczególnie 1080p, na tv z Androidem.

Sport poprzez streming z bitrate na poziomie 2-3 mega mija się z celem. Wykupiłem kiedyś pakiet "Sport" żeby obejrzeć Puchar Polski i było słabo, nawet bardzo...

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad Wy bierzecie te 30 zł? W każdym pakiecie powyżej 60 zł LM wychodzi za 10 zł więc skąd te 30 zł?

Ale jak chcesz niższy pakiet to trzeba zapłacić 30zł extra.

Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven 30zł

Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven + PSP 60zł

60zł-30zł=30zł.

Jak dla mnie oferta jest jasna i prosta. 30zł więcej jak ktoś chce mieć LM i LE.

Już nie wspomnę o osobach, które już są abonentami CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta LM i LE jest bardzo droga - 30 zł nie wspominając już o IPLI za 40 zł miesiąc gdzie jest słaba jakość 720 p i dodatkowo 60 sek opóżnienia względem przekazu satelitarnego- czyli defakto mecze nie sa na żywo tylko z odtworzenia. Tragedia

Edytowane przez swojadroga
Przypominam o zapoznaniu się z Regulaminem Forum w kwestii użycia kolorów i rozmiarów czcionki - poprawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta LM i LE jest bardzo droga - 30 zł nie wspominając już o IPLI za 40 zł miesiąc gdzie jest słaba jakość 720 p i dodatkowo 60 sek opóżnienia względem przekazu satelitarnego- czyli defakto mecze nie sa na żywo tylko z odtworzenia. Tragedia

przypomnijmy że nc+ przez kilka sezonów nie miał żadnej internetowej oferty na LM :D

Edytowane przez swojadroga
Poprawiłem cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przesadzajmy z tym, ze jest drogo tylko próbujcie myśleć jak można REALNIE obniżać rachunki.

Podam prosty przykład.

Wykupujecie najtańszy możliwy pakiet by mieć dostęp, do POLSAT SPORT PREMIUM (tj. za 50 zł w umowie na 24/2)

Tak więc opłaty będą następujące:

- 1-2 m-c - 0 zł

- 3-18 m-c - 50 zł

- 19-24 m-c - 0 zł (przedłużenie umowy na 24/6)

Tak więc suma opłat przez 2 lata będzie wynosiła 800 zł.

 

Następnie korzystając z BONUSPLUSA możecie w ciągu 2 lat uzyskać Bonus  w następujących max. wysokościach:

- 1-2 m-c - 0 zł

- 3-12 m-c 40 zł

-13-18 m-c 15 zł

-19-24 m-c 0 zł.

Tak więc w ciągu 2 lat obniżacie rachunek za CP o kwotę 490 zł.

Koszt całkowity za CP wyniesie więc (800-490)/24 ==> 310 zł. Co w przeliczeniu na 1 m-c daje oszałamiająca kwotę 13 zł.

Czy to tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@wilos,

Przypomnijmy, że nc+ zapłaciła poprzednio bardzo mało za prawa do LM i LE, porównywalnie wręcz do platformy n, która puszczała mecze w ramach niskich pakietów na kanałach nSport, a nc+ i tak wsadziła je do paczki CANAL+, za którą standardowo sobie kasują 80 zł (40,30 czy 25 zł to ceny promocyjne).

 

Gdy prawa nabył Cyfrowy Polsat i zapłacił za nie bardzo dużo kasy, bo tak zdrożały te prawa, że nc+ prawdopodobnie nie było na nie stać i gdy proponują je teraz w cenach 40,30,10 czy 0 zł, w zależności od pakietu, porównując ceny do poprzedniej oferty bez LM to nagle CP jest bardzo zły, śmieszny, a oferta bardzo droga itp.

 

Jak to czytam to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest, bo to wszystko za kanały, na których większość czasu będzie NIC!

-podpisz nową umowę za minimum 50zł (ewentualnie żeby mieć zniżki, to zmień jeszcze operatora komórkowego i bank)

-przedłuż istniejącą umowę, bo g.... zobaczysz

-zapłać 360zł za sezon, lub 40zł za 7 dni w Ipla :crazy:

 

To wszystko, dla kanałów w których większość czasu będą powtórki powtórek, lub gadające od rana do wieczora "mądre" głowy

 

I nie porównujcie tego do paczki C+ w której jest sport i film, czy do paczki Elevenów, gdzie za 15 zł mamy tyle transmisji live, że czasu brakuje, by to wszystko ogarnąć.

Ktoś tam nieźle uderzył się w głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos,

Przypomnijmy, że nc+ zapłaciła poprzednio bardzo mało za prawa do LM i LE, porównywalnie wręcz do platformy n, która puszczała mecze w ramach niskich pakietów na kanałach nSport, a nc+ i tak wsadziła je do paczki CANAL+, za którą standardowo sobie kasują 80 zł (40,30 czy 25 zł to ceny promocyjne).

 

Gdy prawa nabył Cyfrowy Polsat i zapłacił za nie bardzo dużo kasy, bo tak zdrożały te prawa, że nc+ prawdopodobnie nie było na nie stać i gdy proponują je teraz w cenach 40,30,10 czy 0 zł, w zależności od pakietu, porównując ceny do poprzedniej oferty bez LM to nagle CP jest bardzo zły, śmieszny, a oferta bardzo droga itp.

 

Jak to czytam to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

 

Nie no przesadzasz, jak możesz porównywać paczkę CANAL+ gdzie jest film, sport,  liga angielska, liga polska , Canał 4K itd. do 2 kanałów z LM i LE. Bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos,

Przypomnijmy, że nc+ zapłaciła poprzednio bardzo mało za prawa do LM i LE, porównywalnie wręcz do platformy n, która puszczała mecze w ramach niskich pakietów na kanałach nSport, a nc+ i tak wsadziła je do paczki CANAL+, za którą standardowo sobie kasują 80 zł (40,30 czy 25 zł to ceny promocyjne).

Gdy prawa nabył Cyfrowy Polsat i zapłacił za nie bardzo dużo kasy, bo tak zdrożały te prawa, że nc+ prawdopodobnie nie było na nie stać i gdy proponują je teraz w cenach 40,30,10 czy 0 zł, w zależności od pakietu, porównując ceny do poprzedniej oferty bez LM to nagle CP jest bardzo zły, śmieszny, a oferta bardzo droga itp.

Jak to czytam to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

Mam to samo w przypadku takich wypowiedzi jak Twoja - śmiać się czy płakać. Canal+ za 80zł to cena cennikowa, a i tak jak aktywowało się np. 1-szego to do końca miesiąca był gratis, a 80zł płaciło się za kolejny miesiąc, czyli średnio 40zł. Canal+ spokojnie z resztą można było zdobyć za 25-40zł miesięcznie, a do tego był inny sport (jak np. Ekstraklasa czy Liga angielska) i filmy.

A tutaj trzeba płacić dodatkowo za LM i LE. I to nawet wtedy, gdy rozgrywek nie ma (styczeń, czerwiec). No super oferta po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakowi nigdy nie dogodzisz. Jeżeli nie chcesz (bo uważasz, że jest za drogo - nie kupujesz).

Jeżeli jesteś fanem, fanatykiem LM lub jakiegoś klubu to wysupłasz te kilkadziesiąt zł miesięcznie, bo będziesz chciał oglądnąć na spokojnie w dobrej jakości mecz.

Krótka piłka. Ja przedstawiłem opcje, w której zamiast 50 zł co miesiąc można płacić 13 zł. To też jest źle, bo trzeba bank zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest, bo to wszystko za kanały, na których większość czasu będzie NIC!

-podpisz nową umowę za minimum 50zł (ewentualnie żeby mieć zniżki, to zmień jeszcze operatora komórkowego i bank)

-przedłuż istniejącą umowę, bo g.... zobaczysz

-zapłać 360zł za sezon, lub 40zł za 7 dni w Ipla :crazy:

 

To wszystko, dla kanałów w których większość czasu będą powtórki powtórek, lub gadające od rana do wieczora "mądre" głowy

 

I nie porównujcie tego do paczki C+ w której jest sport i film, czy do paczki Elevenów, gdzie za 15 zł mamy tyle transmisji live, że czasu brakuje, by to wszystko ogarnąć.

Ktoś tam nieźle uderzył się w głowę...

Trafiłeś w sedno, ale ja liczę że jak sprzedaż nie będzie duża, to pójdą po rozum do głowy i ceny spadną. Mam czas, bo jak pisałem wcześniej faza grupowa interesuje mnie średnio, a te kilka interesujących spotkań można obejrzeć w pubie ze znajomymi za mniej niż 10 zł. :) Jedynie smutne jest to, że prawdopodobnie pierwszy raz nie będę miał dostępu do całej LM, ale tak podejrzewałem jak Krok zainteresował się piłką. Piękne były czasy jak właściciel Polsatu miał ją w nosie i kręciła go tylko siatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie tego co wiemy jeżeli chodzi o ofertę TV. Oferty dla nowych powszechnie znane. Obecni abonenci mogą przedłużyć umowy na 36 miesięcy. W prepaid jeszcze dziś rano był dostępny pakiet Polsat Sport Premium ale już nie jest. Czekamy zatem na dalszy rozwój wydarzeń (lepsze oferty)!

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiskę ofert dla nowych klientów macie w odpowiednim temacie. Rozpiskę ofert dla obecnych abonentów też macie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1387538i jak tam można przeczytać oferty są też na 24 miesiące, a nie tylko na 36 miesięcy. I tak jak już prosiłem kilka razy! O ofertach rozmawiamy w odpowiednich tematach. Tutaj jest temat o LM i LE w CP i tego się proszę trzymać. Rozmowa o cenie za oglądanie LM i LE tak. Zapytania o oferty - nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zapewne po to tworzy te cztery serwisy PPV aby je udostępniać innym operatorom.

W przeciwnym wypadku nie widzę sensu tworzenia 2 kanałów PSP i 4 PPV.

Kanały są po to, aby móc transmitować bez problemu wszystkie mecze. A że mają w nazwach "PPV" to taki już dziwny wymysł głów z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł za 7 dni w sumie wyjdzie drożej niż 360 zł. Cena nie była by zła, gdyby nie fatalne doświadczenia z Iplą i ogromne opóźnienie niespotykane u innych,a korzystałem chociażby z player.pl, kanałów Eleven bezpośrednio u nich czy ze strony sportowej TVP. Ciężki orzech do zgryzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że to PPV będzie tak że będzie można kupić sobie dostęp do jednego meczu np za 20zł czy coś.

Dwa kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 będą dostępne 24h a 4 kanały PPV będą uruchamiane gdy te dwa będą zajęte po to żeby można było transmitowac wszystkie mecze a nie po to żeby można było je wykupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tych kanałów to PPV czyli Płać Za Oglądanie , także nazwa jest myląca ale i dająca do myślenie - To że kanały paczki POLSAT SPORT PREMIUM będą u innych operatorów na 100 %.

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...