Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem stękania ludzi, że muszą zapłacić by obejrzeć. Prosta sprawa, jeżeli klient chce obejrzeć to zapłaci. Ja chciałbym w PPV Real vs Barca chętnie bym wykupił ten mecz no ale nie mogę... A C+ specjalnie dla tego meczu nie będą kupował, więc PPV dla mnie w tym meczu było by trafne niemiłosiernie.

 

A co do walki Gołota vs Saleta - 40 zł fakt drogo, ale jeżeli przychodzi 6 ludzi, 6 znajomych robią zrzutkę to wyjda groszę. I śmiech będzie, zabawa, picie, zakąski i wspólne kibicowanie, nawet jeżeli walka potrwa 30 sekund to co z tego? Nawet jeżeli jutro będzie powtórka to co z tego? Nie ma to jak oglądać na żywo a nie z retransmisji.

 

Tak samo kiedyś cała Polska wstawała o 4 nad ranem by obejrzeć Gołotę, retransmisje może były ale to nie było to samo co na żywo :)

 

A co do sprzedaży PPV nie zapominajcie, że robi to Cyfrowy Polsat. Sprzedaje to dla C+ z tego co widziałem i C+ musi swoją działkę odpalić C+ za to w dodatku. Kasy i tak mają full już za bilety na walkę, kasę też wykłada federacja i także Cyfrowy Polsat. Czy dziś będzie sprzedanych 50 tysięcy czy 100 tysięcy to i tak znowu zrobią PPV w przyszłości. To na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie jest źródło tej niefoicjalnej informACJI?

 

To jest mało prawdopodobne

 

EDIT:

Podobno Dziennik Bałycki o tym pisał tylko, ze już nie ma podobno tego artykułu

Ten sam Dziennik pisał 2 dni wczesniej o 3 tys. sprzedanych usług

 

Więc CP to jakiś czarodziej?

 

Dziennikarze najpewniej mylą sprzedaż usługi z zakładaną sprzedażą usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wczorajszej gali była najlepsza jaką widziałem w Polsce do tej pory w HD. Nigdy w TV nie widziałem takiej jakości HD jak wczoraj w PPV. Co jak co zaskoczyli mnie tym, przecież CP ma zapchane tp, itp, więc jakim cudem osiągneli taką jakość? Jestem pod ogromnym wrażeniem tej jakości naprawdę.

 

A co do gali ciekawe walki były, na bardzo dobrym poziomie, nawet walka wieczora Goloty vs Salety była bardzo ciekawa, niby dziadki a biją się nieźle ;) Przez chwilę pomyślałem, że Gołota ucieknie z ringu :) Kilka razy wypluł ochraniacz na zęby... Ale miał też Saletę, już prawie tylko jak zwykle - Andrzej nie myśli - w swojej karierze mógł wygrywać walki ale czegoś brakowało dla Andrzeja... To jego wada.

 

Chciałbym aby w takiej jakości nadawały w końcu Polskie TV i jeżeli tp Polsatowskie są zapchane to jakim cudem osiągnęli taką fenomenalną jakość w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafallo777 pisz co chcesz, ale nie wysnuwaj takich idiotycznych tez z tym HD. Walka w HD szła z nowego transpondera przejętego po Orange, który Polsat posiada (a może i połówkę tego tp) raptem pół roku i jeszcze nie zdążył go porządnie zagospodarować (są tam 2 kanały HD, 1 SD i parę testów, a przepustowość to 61 mbps). Kwestia czasu jak go zaśmiecą, od września 2012 tak dużo nie minęło.

 

C+ Gol HD i C+ Film HD też niszczyły w pierwszych dniach emisji z 11.411 H, potem Cyfra dorzuciła tam resztę kanałów i czar prysł. To samo będzie i tutaj.

 

Co do walki to oglądałem ją w pospolitych warunkach w serwisie na literkę "W" i po podpięciu do TV przez HDMI, jakość HD była tam na poziomie bardzo przyzwoitego SD. Walki nawet fajne, co ciekawe, ostatnia też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem, że ten nowy tp poszedł dla 20 VOD filmów i myslałem, ze zapchany jest on.

Jak tak to wszystko wyjaśnia czemu taką jakość otrzymaliśmy wczoraj :)

Dzięki za info :)

 

Szkoda, ze Polsat zapchał swoje tp 20 kanałami VOD i w ogóle.

 

Gdyby nc+ poszła po rozum do głowy i zlikwidowała SD i duble jakośc także byłaby nieziemska :) Oby to tak się stało :)

 

Co do walki to oglądałem ją w pospolitych warunkach w serwisie na literkę "W" i po podpięciu do TV przez HDMI, jakość HD była tam na poziomie bardzo przyzwoitego SD. Walki nawet fajne, co ciekawe, ostatnia też :)

 

Nie raz oglądałem też z różnych stron z neta mecze na C+ i jednak przez komp są ubytki w jakości w końcu to stream. I mylne jest porównanie oglądania meczu z neta z oglądaniem przez satelitę na dekoderze własnym ;) Jakośc się różni oj się różni. Włącz LM na TV z nboxa i LM na najlepszym streamie HD. Jakośc zdecydowanie na korzyść oglądania przez nbox. Już nie raz to sprawdzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem CP. Czemu nie zrobił VOD w "chmurce" jak Nka? Po co zaśmiecać tp swoimi 20 filmami w VOD, w zasadzie w PPV?

20 programów to dużo, gdyby nie one jakośc naprawdę CP byłaby fajna. Mogliby zrobić PPV ala VOD ich w "chmurce" jak Nka.

 

Duble pousuwać, itp. Naprawdę możliwości są wielkie, nawet nc+. Tylko widać trzeba chcieć :)

 

Jakości C+ Film i C+ na starcie nie widziałem, ale wierzę, że jakośc była kosmiczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie jest źródło tej niefoicjalnej informACJI?

 

To jest mało prawdopodobne

 

EDIT:

Podobno Dziennik Bałycki o tym pisał tylko, ze już nie ma podobno tego artykułu

Ten sam Dziennik pisał 2 dni wczesniej o 3 tys. sprzedanych usług

 

Więc CP to jakiś czarodziej?

 

Dziennikarze najpewniej mylą sprzedaż usługi z zakładaną sprzedażą usługi

 

Informacja z call center polsatu od znajomego pracownika. Na dzień przed było sprzedanych niecałe 10 tysięcy, a o godzinie 20:30 23 lutego ponad 100 tysięcy, ale trzeba pamiętać, że ludzie składali zamówienia jeszcze do samej 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, bo jak oglądałem jeszcze po walce Zimnocha mówili, że jeszcze można kupić dostęp to PPV. Tyle, że to bezsensu bo przecież Ci co oglądali to mieli już wykupione PPV :) więc nie wiem do kogo on mówił :)

Ale jak do tej porty ze wszystkiego PPV te moim zdaniem było na dużym poziomie bokserskim, większym niż Kliczko vs Adamek.

Gala mi się podobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z call center polsatu od znajomego pracownika. Na dzień przed było sprzedanych niecałe 10 tysięcy, a o godzinie 20:30 23 lutego ponad 100 tysięcy, ale trzeba pamiętać, że ludzie składali zamówienia jeszcze do samej 23.

Mam informację od kierownika pracownika call center od którego Ty miałeś informacje. Pracownik, Twój informator w obu liczbach dodał jedno zero za dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo można by tę liczbę zweryfikować gdyby był dostęp do oglądalności "zwykłych" kanałów w sobotni wieczór. Gdyby tylu wykupiło to gala miałaby oglądalność ok. 240-360 tys. widzów. Raczej samotnie nikt tego nie oglądał. Taka ilość widzów musiała by się odbić na spadku widowni "zwykłych" kanałów. Jeśli ich oglądalność nie odbiegała od średniej tzn. że PPV miało mniej widzów niż podają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. W tej liczbie zamawiających na pewno sporo było zamówień, które wykupiono niby na pojedyńczego użytkownika, a były pokazywane w barach, pubach, restauracjach kawiarniach i innych miejscach z większym skupiskiem ludzi. Dlatego przelicznik 1 wykupiona gala=2-3 osoby oglądające jest trochę zbyt niski

 

Oczywiście oglądanie w BARACH itp. jest TAK SAMO nielegalne jak przez INTERNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy wyzywają innych,że wykupili dostęp do PPV.Przecież nikt ich do tego nie zmusił tylko zrobili to bo chcieli obejrzeć galę w bardzo dobrej jakości! Czytam te komentarze pod artykułem na stronie głównej Sat kuriera i nie mogę uwierzyć jak ludzie są zazdrośni,że ktoś mógł wykupić a on nie.Jeśli chodzi o cenę to czy ona była duża, czy nie to już nie mi oceniać ,ale pamiętajcie,że cena 40 zł obejmowała cała gale, a nie tylko Gołota-Saleta. Jeśli obliczymy sobie,to pojedynek Andrzeja z Saletą kosztował 5zł ,bo przecież było 8 walk,a 40 podzielić na 8 daje 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...